8 Ziyaretci Mesajı

1. Vallahi çanım haklısın daha ne kadar şu şurda döktürdü bu burda çok iyiydi diyecekler sanmıyorum...2.bölüm yayınlansa da artık daha bir detayına inmeye başlasalar dizide meselenin...
  2. Devam:)
    Ayrıca zaten burda hs zamanındaki gibi büyük aşklar beklemiyordum dönem farklı çünkü ...hsnin o zerafetini insanlarının naifliğini aşklarının hassasiyetini burada beklemek yanlış olur...
    İşte dönem de sert bir dönem olunca nasıl olacak bilmiyorum izleyici hsye bile 8.bölüm sonrasında keşfetmişti...çok ağır gelirse dönem bir de izleyici memnun olmaz biliyorum...çünkü entrika alavere filan olmayınca izleyici ağır şeyleri izlemiyor...
  3. Çanım zaten ben bksu formunu görünce hayal kırıklığına uğramıştım bir ...ben yine bekliyordum ki hs formu gibi bir şeyler irdeleniyor yazılıyor çogu zaten oyuncu fanı...hepsinin söylediği şey aynı bu dizi hsyi sollayacak...ama neden ve nicin yok ...ben zaten bksunun hsden çok daha iyi olmasıın bekliyordum ekip eksiklerini görüp düzeltecek çünkü diyordum ama bu aşağılayacı yorumlardan sonra resmen diziden soğudum...gerçi ilk bir oyuncu kadrosunu da öğrenince soğumuştum ya bir tek okan'ı severim ayrıca tubayı beğendim onun dışındakiler hala ilgimi çekmiyor...
  4. Çanım Ahmet-Yasemin aşkı başka bir konu dönem başka bir konu...orada pek çok aşk vardı 5-6 tane sanırım ama dönem de yeterince sertti zaten...karakterler dönemin getirdikleriyle savruluyorlardı yalnızca bir aşk dizisi demek saçma sapan bir yorumdan ibaret...ellerine bir gözlük lazımdı heralde...şimdi bunlar sanki şey gibi davranıyorlar HS yalnızca aşktan ibaret bir diziydi...bir kere 22 yıllık çok yoğun bir olaylar silsilesi vardı orada belki BKSUdan daha yoğundu o dönemler...27 mayıs,68 kuşağı,12 mart bunların arasındaki olayları saymıyorum bile...bunları yadsımak da sadece bksu başlığındakilere has bir şey sanırım ...
  5. Çanım evet biraz kasvetli bir dönem..ben zaten başından beri o başlığı sevemedim gitti hsye laf atanlar yüzünden...bir daha pek yazmam zaten ...
  6. Çanım benim iyisindir inşallah mesajın beni çok mutlu etti çok öptüm seni sık sık görmek isteriz buralarda ona göre :))
  7. kombiyi açardım ama bizimkisi bozuk :))))) ısın canım daha ilk bölüm..
  8. tabiki özleniyor.. ama gelmiyorsunuz (ağlayan small) :))
Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 8 of 8
odysseia hakkında

Temel Bilgiler

odysseia hakkında
Yaşadığınız Ülke:
Türkiye
Yaşadığınız Şehir:
İzmir
Favori Diziniz:
LOST, Hatırla Sevgili, Heroes, Ally Mcbeal, Friends, Canım Ailem, How I Met Your Mother, Las Vegas

Signatürü

İstatistik

Toplam konu
Toplam konu
0
Günlük konu
0
Mesaj adeti
Mesaj adeti
58 (0.00%)
Günlük Ortalama Mesajlar
0.01
Ziyaretci Mesajı
Toplam Mesaj
8
En yeni mesaj
19-10-09 12:41
Toplam Beğenme
Toplam Beğenme
0
  • Aldığı Beğeni: 0

Genel Bilgiler
Son Aktivite
15-06-19 21:05
Tavsiye Puanı
0

11 Arkadaşlar

1. @ly 
    Durum:

Yardımcı Yönetmen

@ly
  2. badger 
    Durum:

Yönetmen

badger
  3. blue&blue 
    Durum:

Oyuncu

blue&blue
  4. lacrima 
    Durum:

Set Görevlisi

lacrima
  5. LİN 
    Durum:

Oyuncu

LİN
  6. merw 
    Durum:

Oyuncu

merw
  7. MMC 
    Durum:

Figüran

MMC
  8. Shevek 
    Durum:

Oyuncu

Shevek
  9. spdr 
    Durum:

Yardımcı Yönetmen

spdr
  10. Tavuskuşu 
    Durum:

Yardımcı Yönetmen

Tavuskuşu
Arkadaşlar gösterme 1 to 10 of 11
Sayfa 1/2 12 SonSon
No results to display...
No results to display...

LinkBacks Enabled by vBSEO 3.6.1 © 2011, Crawlability, Inc.