857 Ziyaretci Mesajı

1. yok killingi izlemedim de nedir bu TV dizisi yapanlarda ülkede ne kadar tutması zor tür varsa onu denemesi.Çok mu paraları vardır batıracak?
  2. :))) gönderin gönderin ben o taziye ve tebriklerden nası bi combo yapıp ona elden vercem. Valla tabii paylaşıp kendimize alacak değildik sma bula bula bu küçük kız çocuğu gibi ses çıkaran kızı bulduğu günün .. Neyse yaa naparsa yapsın ama gördüğüm yerde söylüycem diyemem nerdere:)))))))
  3. bir arkadaş twitterdan duymuş bana söyledi de :) Zaten artık izledin günün güzelleşmiştir eminim
  4. He bacım öyleymiş ellerim kaşınıyor nicedir:)))
  5. Kanımca bu sezon yaşanan kıyımdan sonra artık daha pratik ve rasyonel düşünmeye başlamak durumundalar. Aklın yolu bir! Piyasanın dengeleri değişecektir diye düşünüyorum. Sevgiler
  6. Atlilar, daha yayina girmeden kaldirilmis, öyle mi? Yazik olmus gercekten. Bu kadar kolay artik her sey, onca emek, masraf... Yorumuna da katiliyorum her zaman ki gibi, klavyene saglik :)
  7. :))ne guzel yine bi dizide karsilastik:)) ben de travmatik cizgi filmi karakterleri ile buyudum malum trt jenerasyonu tek kanal...clmentine benim mantik yanim seker kiz candy duygusal yanimdi sanirim:)bu arkadas da ilk askim terry..candyle takilirlardi duygusal serrseriydi ama candy temiz cocuk anthony pesindeydi..sonra anthony oldu terry candy tam taakilacak ben o ara buyumusum:))o yuzden yine buldum bi ariza diye degistirdim.. Aslinda uzun corap pippi de olurum ara sira belki sonra onu yaparim..dizifilm forumunda nostalji ruzgari iste cizgi dizifilmlerden secmeler:))sevgiler
  8. Seve sever verdim repi
  9. ahhh aman allahim ne guzelllllll,ben de gecenlerde ay finalini izlerken zarlamistim baslikta ah keskeee sacit gelse deeee,en cok onu ozledim nedense bilemiyorummm,keskeee gelseeee))
  10. Katilmamak ne mümkün. Yalniz yazdigin o son yorum var ya, hani su uzun olan... Ne yaptin sen ya? Senin bakis acini, yorumlarini roman gibi okuyup, üzerine kafa yormayi seviyorum.
Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 10 of 857
Sayfa 1/86 123451151 ... SonSon
Sayfa 1/86 123451151 ... SonSon

İstatistik

Toplam konu
Toplam konu
1 (0.00%)
Günlük konu
0.00
Mesaj adeti
Mesaj adeti
723 (0.01%)
Günlük Ortalama Mesajlar
0.13
Ziyaretci Mesajı
Toplam Mesaj
857
En yeni mesaj
27-12-13 23:49
Toplam Beğenme
Toplam Beğenme
0
  • Aldığı Beğeni: 0

Genel Bilgiler
Son Aktivite
16-12-14 16:31
Tavsiye Puanı
0

19 Arkadaşlar

1. .: AsYa :. 
    Durum:

Oyuncu

.: AsYa :.
  2. adak3835 
    Durum:

Yönetmen

adak3835
  3. diziler034 
    Durum:

Oyuncu

diziler034
  4. elif_kain 
    Durum:

Figüran

elif_kain
  5. erennn 
    Durum:

Oyuncu

erennn
  6. forgetmenot 
    Durum:

Yönetmen

forgetmenot
  7. ipekaziz 
    Durum:

Yönetici

ipekaziz
  8. iremdnz 
    Durum:

Yardımcı Yönetmen

iremdnz
  9. LARA2 
    Durum:

Figüran

LARA2
  10. merwe.1903 
    Durum:

Figüran

merwe.1903
Arkadaşlar gösterme 1 to 10 of 19
Sayfa 1/2 12 SonSon
No results to display...
No results to display...

LinkBacks Enabled by vBSEO 3.6.1 © 2011, Crawlability, Inc.