566 Ziyaretci Mesajı

 1. Rep için çok teşekkür ederim:)
 2. Rica ederim.. Sevgiler :)
 3. 9. İmza kuralları:

  - İmzadaki yazılar 5 satırı aşmamalıdır.
  - İmzada kullanılacak resimin 30kb yi aşmaması gerekli.
  - Imzadaki resmin pixel sayısı 600x110 aşmamalıdır.
  - İmzada resim kullanıldıysa, yazı. Yazı kullanıldıysa da resim olmamalı.
  - Sadece bir resime izin verilmektedir, daha fazla resim eklendiyse yöneticiler tarafindan silinecektir.
  - Ahlaka aykırı yazı ve resim yasaktır
  - Reklam içerikli materyaller yasaktır
  - Animasyonlu resimler yasaktır
  - Ticaret yapan sitelerin tanıtımını yapmak kesinlikle yasaktır
 4. Merhaba sevgili Osysia , imzanızda kullandığınız Resim ve yaziyi gördüm hem uyarmak hem bilgilendirmek istedim.

  İmzanizda resm kullanacaksaniz Yazi eklemeniz yasak. Yazi ekleyeceksenizde resim eklemek yasak.

  Gerekeni yapacağınızı umuyorum. Sevgiler
 5. *eger
 6. 20.bölüm bu dizinin sonunun başlangıcı oldu değil mi? Ya da 17 mi? Yönetmenin hataları olsun mesela ben dizi gözümden düşmeğe başladığı anda farketmeye başladım onları da.Tolganın aldığı kilolar rahatsız etmeye başladı sonra.Haklısın aslında.Özellikle ilk bölümlerde kostümler karakterlere uygun seçiliyordu.Sanırım kostüm sorumlusu Baharı daha olgun göstermek adına o çirkin kostümleri seçtiklerini söylemişti.Ama Bahara ilk bölümlerde olan o iddiasız halini çok yakıştırmıştım.Saçlarını kısaltmaya bile gerek yoktu.İkinci sezon kızın yaptığı makyajı bile abartı buldum.

  İşte ben de onu diyorum.Hatalar dikkat çekse de ilk planda değillerdi bizim için.Sen YavBah varken pek söylenmiyordun hatta bir süre içimizde en umutlu olan sendin:)) Hatırlarsan ilk başlarda bölümle ilgili küçük bir yorum yapıyordun sonra YavBaha geçiyordun ve yazıyordun sayfalarca:))) Biz de okuyorduk.Güzel günlerdi:)) Neyse, ne diyordum?:) Baştan beri mantıksızlık boldu dizide de biz görmezden geliyorduk.8.bölümü hatırladım şimdi mesela.O kadar anlam veremediğim şeyler olmuştu ki o bölümde.Sen Yavuzla ilgili hayakırıklığı yaşadıktan sonra yönetmeni de, senaristi de, Yavuzu da affetmemeye başladın yorumlarda:)))

  Sena keşke şehvetli ve gerizekalı yazılmaya devam etseydi ama keşke olduğu gibi yazılsaydı.Abartılı öpüşme sahnelerini izleyici sevmedi, tahmin etmek zor değildi çünkü gerçekten bir türk dizisi için fazla ileri gitmişlerdi.Nasıl düşünemediler bunu anlamıyorum.İzleyici ne Senayı, ne Yamaçın annesini, ne Akşını ne Karacayı sevdi.İlla erkek hikayesi görmek istedi.Baştan beri ince düşünülmüş tüm kadın karakterler, kendi doğrularıyla birlikte yok oldu gitti böylelikle.

  Selim de kabul edilmeyen bir diğer karakterimiz.Bir de onu pek gizemli yazıyor.Adamın cinsel tercihinin farklı olduğunu bile kaç bölüm içinde keşfettik:)Selim kendi kendisini kurtarmıştır kesin:) Son nefesinde vazgeçmiştir.
  Ya elinde Selim gibi dikkat çeken bir karakter varken o kıt Celasunu bu üçlüye katacaksa Gökhan Horzum biter benim için ki zaten kendisini pek parlak bulmuyorum:))
  Eskiden ziyaretçi mesajlarında bir limit vardı, kaldırmışlar galiba:)
 7. Selam:) Sen gece sızdığın için kusura bakma diyorsun ya şimdi ben kaç günlük yokluğum için nasıl özür dileyeyim? Çok özür dilerim.Kısa özet geçersem bir kaç günlük internet yokluğu yaşadım.Olsa da zayıftı.Sonra internet geldi cevap yazmayı unuttum.Yani özür dilemekten başka bir şey kalmıyor yine bana.Yavuz gibi yapıp yapıp özür diliyorum ben de:)))

  Yoo bence çok objektifsin hala.Bahar varken ikinci plana attığın, görmezden gelmeye çalıştığın kusurları şimdi söylemende bir sorun görmüyorum ben.Mesela kostüm seçimi hep faciaydı ama biz bunu bölümler zayıfladıktan sonra konuşmaya balşadık.

  Senanın neresi güzel ve seksi Allah aşkına?:)) Şimdi benim kısacık boyumla manken kızı eleştirmem doğru değil ama pek ahım şahım güzelliği ve en önemlisi oyuncunun erkek kitle tarafından sevildiği yok.Senaya çok farklı hikaye yazacaklardı, dizide diğer kadın karakterlere de öyle.Ama erkek izleyicinin düşüncesi ağır bastı sanırım.Onları memnun etmek adına dizide olan kadın karakterlerin hikayeleri mahvedildi.Çukurun garip bir izleyici kitlesi var zaten, kadın görmeye tahammülleri yok sanki.

  Arasın abarttığını söyleyen ilk kişi değilsin:)Bu kadar kişi yanılmış olamaz, bir bildiğiniz var her halde.Bu Arasın sakinleşmiş hali bir de.Sen bu çocuğu Öyle bir geçer zamanki ve ya Maral dizilerinde görecektin.Bu haline şükrederdin:))

  Ben de Selimi çok severim.Senarist harcayacak diye korkmuştum, ikinci sezonu o olmazsa izlemem diye düşünmüştüm.Neyse ki düşündüğümü yapmamış:)) İyi geceler:)
 8. Aliço ve Vartolu mu?:)) Medeti de seversin şimdi sen Bir tek Sena konusunda emin değilm.Osysiacığım, fan olmak nedir ya,Allah yazdıysa bozsun:)) Düşmanıma vermesin diyeceğim ama versin ya�� sabahtan akşama zamanını sevdiği oyuncuya harcasın:) Düşmanıma güzel şeyler dileyecek kadar melek değilim:)) Aslında senin kendini sosyal medya için yaşlı hissetme sebebin ne biliyor musun? Mümkün olduğunca objektif bakıyorsun olaylara, doğru olanı savunuyorsun, bunu yaparken de cümleleri, sözleri seçerek yazıyorsun.Ama karşında olan genel güruhun bunlar hiç birisi umrunda bile değil.Kimse kimseyi dinlemek istemiyor.Yani aklı başında her kişi kendisini sosyal medya için yaşlı hissediyor.O arkadaşların neredeyse hiç birisi akıllı bir yorum okumak için kullanmıyor sosyal medyayı, kendilerini akıllı göstermek için kullanıyor.
  Geçen izledim Yavuzla savcının sahnesini.O da Tolgayı izlemeyi özlediğimden. Yavuz göremedim valla ben, geçen sezonda başlattığı hissiz oyunculuğuna tam sürat devam ediyor Tolga.Üstelik kıza da alışamamış.Yazık..Bu çocuk bu işe de, karakterine de inanıyordu bir zamanlar.

  Bu arada Aras Bulut İynemliyi nasıl buldun? Beğendin mi oyunculuğunu?
 9. Online olmadım ama bakıyordum yorumlara bazen.Bir kutuplaşma var sanırım sayfada.Yeni gelen oyuncu kızı tanıtımda gördüğümden beri diziyi izleyen çoğunluğun da ikiye bölüneceğini, üstüne üstlük o kızın hayran tayfasının da diziye akın edeceğini ve dizinin zaten sapmış olduğu ana konusundan daha da uzaklaşarak o kız etrafında döneceğini tahmin etmiştim.Deniz Baysal iyi düşünülmüş bir isim, ne de olsa hayranları hep arkasında, Baharcılar gider, savcıcılar gelir yerine diye düşünmüşler(karakterin ismini bilmiyorum) Ne yazık ki ne Yavuza, ne de dizinin şu an geldiği duruma yakışmamış.Amabunu sorun olarak görmüyorlar sanırım.Önemli olan sosyal medya gündeminde olan, büyük bir fan kitlesi olan bir isim olması ki dizi her hafta konuşulanlar arasında yerini alsın.Sen de inatçı hayranlardan birine rastladın herhalde:))
 10. Selam Osysiacığım:) Yaşıyorum hala ölmedim:))Sen nasılsın? Tam da dün gece Söz gecesi olduğunu hatırladım, sabah foruma girmesem de mesajlarınızı okudum:) Diziyi bıraktığını anladım.Tebrik ediyorum.Geç oldu ama oldu
Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 10 of 566
Sayfa 1/57 123451151 ... SonSon
Sayfa 1/57 123451151 ... SonSon
Osysia hakkında

Temel Bilgiler

Osysia hakkında
Yaşadığınız Ülke:
Türkiye
Yaşadığınız Şehir:
Mavi Liman...
Cinsiyet:
Bayan

Signatürü
İstatistik


Toplam konu
Toplam konu
0
Günlük konu
0
Mesaj adeti
Mesaj adeti
2,239 (0.02%)
Günlük Ortalama Mesajlar
4.29
Ziyaretci Mesajı
Toplam Mesaj
566
En yeni mesaj
14-11-18 21:37
Genel Bilgiler
Son Aktivite
22-03-19 21:37
Üyelik tarihi
20-10-17
Tavsiye Puanı
0

17 Arkadaşlar

 1. A.Konak 
  Durum:
  Çevrimiçi

  Yönetici

  A.Konak
 2. Aynur 
  Durum:
  Çevrimiçi

  Moderatör

  Aynur
 3. deren1970 
  Durum:
  Çevrimiçi

  Yönetmen

  deren1970
 4. essinnnti 
  Durum:
  Çevrimiçi

  Yardımcı Yönetmen

  essinnnti
 5. irem-e 
  Durum:
  Çevrimdışı

  Figüran

  • irem-e - MSN üzeri Mesaj gönder
  irem-e
 6. KarameLa.Sekeri 
  Durum:
  Çevrimdışı

  Asistan

  KarameLa.Sekeri
 7. KristalPeri 
  Durum:
  Çevrimdışı

  Figüran

  KristalPeri
 8. lavinya 
  Durum:
  Çevrimiçi

  Süper Moderatör

  lavinya
 9. Lunar Eclipse 
  Durum:
  Çevrimdışı

  Asistan

  Lunar Eclipse
 10. sarenza 
  Durum:
  Çevrimdışı

  Oyuncu

  sarenza
Arkadaşlar gösterme 1 to 10 of 17
Sayfa 1/2 12 SonSon

14-02-18


13-02-18


Sayfa 1/9 12345 ... SonSon

27-12-18


26-12-18


24-12-18


23-12-18


20-12-18


07-12-18

 • 00:26 - Silinmiş İletiler

06-12-18


09-11-18


11-10-18Sayfa 1/9 12345 ... SonSon

Mesajlar:


SEO by vBSEO 3.6.1