Sayfa 10/10 İlkİlk ... 678910
49 sonuçtan 46 ile 49 arası

Konu: The Vampire Diaries Cnbce Bölüm Yorumları

Durum:
    pink cat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Bürsiner Alanya Offical
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 2

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı ffatma12 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yok canım ne çıkması joseph diziden çıkar mı hiç
    sadece ilk bölüm bedeni tyler da olucak 2.bölüm tekrar bizlerle.

Bencede çıkmaz.. Klaus bir şekilde bedenine dönmeyi başaracaktır.. Bunu asla atlamamış ince bir hesap yapmıştır.. Elijah ı hatırlarsanız onun bedenide kaç kez kurudu.. Öldü öldü dirildi adam..

Klaus a bişey olmaz.. :good:

Olmamalı...

Olabilirmi....

Olmasıınn...

Yok yok ..Olmaz...

Durum:
    LAL SU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Safranbolu
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alakasız olucak ama diziin 2. sezon bölümlerini izliyorumda yeniden bu akşam da 21.bölümü izledim ( netten ) ve Elijah nın ne kadar yalancı olduğunu farkettim bi kere daha ihanet etmiş oldu Elena ya Stefan a , Damon a ve diğerlerine sözde asil bi havası fln var sözünü tutan ama malesef ..... Klaus a ne desem bilemiyorum ... Gebermesini dilerim nefret ettim bunlar tekrar aklıma gelince ve Elijah ında gebermesini dilerim orda Klaus u öldürmesi gerekiyordu ... Jenna ya nasıl kıydı hiç günahsızken ...... Ayrıca John un yaptığıda hafife alnır bişey değildi .. Elena ya yazdığı mektup çok duygusaldı mezarlık sahnesi ve Elena nın John un mektubunu okudğu kısım beni çok duygulandırdı :icon_sorr Jenna yı öldürmeselerdi keşke vampir olarak ta olsa kalsaydı dizide ..... Bu Julie gerçektende hemen harcıyor karakterleri yazık oluyor ....

Durum:
    SarpBurak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Klaus.
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı LAL SU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alakasız olucak ama diziin 2. sezon bölümlerini izliyorumda yeniden bu akşam da 21.bölümü izledim ( netten ) ve Elijah nın ne kadar yalancı olduğunu farkettim bi kere daha ihanet etmiş oldu Elena ya Stefan a , Damon a ve diğerlerine sözde asil bi havası fln var sözünü tutan ama malesef ..... Klaus a ne desem bilemiyorum ... Gebermesini dilerim nefret ettim bunlar tekrar aklıma gelince ve Elijah ında gebermesini dilerim orda Klaus u öldürmesi gerekiyordu ... Jenna ya nasıl kıydı hiç günahsızken ...... Ayrıca John un yaptığıda hafife alnır bişey değildi .. Elena ya yazdığı mektup çok duygusaldı mezarlık sahnesi ve Elena nın John un mektubunu okudğu kısım beni çok duygulandırdı :icon_sorr Jenna yı öldürmeselerdi keşke vampir olarak ta olsa kalsaydı dizide ..... Bu Julie gerçektende hemen harcıyor karakterleri yazık oluyor ....
    . Klausun da neden yaptığını biliyoruz sonuçta. Ki Onun için Elena,Stefan,Damonun ne önemi varki. Ne onlar Klausu tanıyor ne de onlar Klausu tanıyor. Tamam Klaus çok da iyi şeyler yapmadı. Ama onun da kendince sebepleri var. Şuana kadar kötü olmaktan başka seçim şansı olmamış. Ben Klausa hak veriyorum. Elijaha gelince,Damon Stefana kavuşmak için yada Stefan Damona kavuşmak için anlaştıkları birisini satmaz mıydı. Tabiki satardı.

Durum:
    pink cat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Bürsiner Alanya Offical
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 2

Bahsedilme
    0 Mesaj

Dizinin başlamasına çok az bir zaman kala heyecan dorukta... Bakalım Elena nasıl bir değişim süreci geçirecek.. Kitaba göre Damon a olan hisleri ilk etapta karşı konulmaz bir biçimde üste çıkıyor ama nasıl olacak dizide bilemiyorum.. Senaryolaştırma farklı oluyor kitap konusuyla... Kitap serisinin ilk ikisini okudum dizi ile çok farklı .. Herşey ters köşeden bazen hiç uyuşmuyor diziyle.. Açıkçası dizi bana daha güzel geliyor..

Birde merak ettiğim dördüncü sezon hangi kanaldan verilecek Türkiye de.. Olsa olsa CNBC olur ama takip ediyorum reklamını felanda görmedim hiç.. Farketmez internetten anında izleyeceğim ama televizyonda da yayınlansın isterim.. Herkesin netten izleyebilme şansı olmuyor çünkü.. İzlemek isteyip de imkansızlıklardan dolayı bölümlari izleyemeyen kaçıran arkadaşlarım var...

Sayfa 10/10 İlkİlk ... 678910

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri