Sayfa 200/200 İlkİlk ... 100150190196197198199200
999 sonuçtan 996 ile 999 arası

Konu: The Vampire Diaries-Spoiler

Durum:
    OXFORD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    #among the stars
    Konular
    190
    Verdiği Beğeni
    8

Aldığı Beğeni: 33

Bahsedilme
    1 Mesaj

Tyler yoktu
    Tyler&Caroline yoktu

Ama bunların olmaması bölümü izlediğim en sıkıcı bölüm yapmadı :img-eat:
    Zira çok hoş sahneleri vardı bence
    Yani her ne kadar zerra ilgimi çekmese de bir an Anna ile annesi kavuşamadan mı buhar olcak diye düşünmedim değil.:img-hyste O sahnede arkada verilen şarkı ile hayalet sıkıcı olayları bitse bile güzel bir bitiş yaptı bence

Ve Tumblr'daki yorum iyiymiş...
    Katherine'in aşk hakkında dediklerinden sonra zamanında nefreti de içine katıp,ardından Elena'nın senden nefret ediyorum Damon'ı benzer yorum almıştı
    Onda bir mesaj olduğu düşünülüyorsa bunda da düşünülmesi normal tabi
    Olabilir gerçekten
    Kolye parçalanmadı...

Bir de birşeye değinmek istiyorum ama bir nokta da kaçırmış olabilirim
    Lexi'nin artı güçleri denmiş..
    Bence artı bir güç kullanmadı
    Yani "kafanın içine gireceğim" kısmını cadıların beyni irdelemesi gibi algılamaktan ziyade "gerçek hislerini açığa çıkaracağım" şeklinde algıladım ben
    O arada birşey kaçırdıysam bilemeyeceğim ama...
    Bu kız Stefan'ı tamamen tavşan kanı için bir vampir yaptığına göre bu acı çektirme olayını yıllarca yapmış olabilir,zaten burda da tamamen düzeltmedi..Sadece umut olduğunu gösterdi ki bunu zaten biliyorduk
    Elena da bilmiş oldu...
    Lexi olayında extra birşey görmediğim için belki de bölümü sıkıcı bulmadım
    Yani evet..Güzel de bulmadım ama sıkıcı da değildi.Şahsen daha sıkıcı bölümler hatırlıyorum kendim için :img-hyste

Delena sahnesinin olmaması garip değildi bence,her ikisinin de ayrı işleri vardı hadi de...
    Amcası gelmişken ve annesi bu organizasyonu yapıp,kız arkadaşı cadı olayları ile uğraşırken Tyler'ın olmaması asıl garip karşılancak olay
    Tyler yok diye sıkıcı deme gibi bir olayım olmadığı için buna tamamen bu çerçeveden bakıyorum
    Yani ben Tyler'a yardım edicem diyen Mason zamanını Damon ile harcadı :img-hyste
    Onun bunun hayaletini görmeyen de bir Tyler oldu valla,dünkü "mortal" Matt bile gördü :865323
    Hayır adını da geçirmediler...
    Rebecca da yoktu ortada..Çok tehlikeli :icon_whis
    Your beliefs become your thoughts,
    Your thoughts become your words,
    Your words become your actions,
    Your actions become your habits,
    Your habits become your values,
    Your values become your destiny.

Durum:
    kaçınkurası - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    B♥B// DeLeNa♥
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    14

Aldığı Beğeni: 39

Bahsedilme
    0 Mesaj

Beklentilerimizi o kadar yüksek tutmuşuz ki ; hepimiz hayal kırıklığına uğradık resmen.Geçen haftaki onca yakınlaşma, Delena sahnesi bünyeye ağır geldi sanırım.Bu bölümde olur diye umutlandık boşaymış...

Bölümün en güzel, en anlamlı cümlesi Stefan'dan geldi ....

''En güzeli hayatımıza devam edip, herşeyi olduğu gibi kabullenmek ''

Evet bu en güzeli olurdu. Yapılması gereken en güzel şey olurdu. Ama Elena'da o kadar akıl varmı ki ?
    O ancak başkalarına akıl versin. Jeremmy'e ''ömrün boyunca bir hayaleti sevemezsin '' bilmem ne diyor ama kendisi elinden gelen akılsızlığı yapıyor şaşırıyorum bu kıza :img-tomat

Lexi'nin gelmesi beni o kadar etkilemedi. Sadece stefan'ın karşısına ilk çıktığı anda kafasını arabaya çarpıp düşürdü ya o sahne yetti bana :img-hyste
    Sonra gidebilirdi çünkü söyledikleri ve yaptıkları bu dizi için bile mantık dışıydı yok 5 yıllık açlık hissi vs....

Tyler bölümde yoktu ama Caroline'in ''Müstakbel Annem '' cümlesi bana yetti nedense :img-hyste

Ve gelelim Son olarak bölümde hiççç olmayan Delena'ya...

Kantinde Alaric ve Elena yürüyor, Elena ayrılıyor Damon Alaric'in yanına geliyor.. Normalde Damon'ın koşup, gelip laf sokması birşeyler yapıp Elena'yı kızdırması falan gerekmezmi ?

Hiçbirşey yok yanyana bile gelmediler. Bu kadar yaklaşmışken, göz göze bile gelmediler. Ben anlam veremedim. Ve bunun kesinliklee kasti birşey olduğunu düşünüyorum.
    Dikkat ettiyseniz Damon'a mesaj at diyor Caroline'e Elena.. Kendisi mesaj bile atmadı. Kesinlikleee Kasti bir durum var burda ama ne ? Amaç sinir etmekse başardılar onu bilsinler...

Ve ocak ayına kadar ara veren zihniyeti kınıyorum!
    Bari bu arada bize beklemeye değer birkaç sahne , birkaç güzel anı bırakın. Başka şey istemem...

Durum:
    - - BiTT€R - - - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    thebursin.
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Apple101 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Açıkcası ben gösterilen sahnelerin değişik değişik yorumlanmasını çok yadırgamıyorum..sonuçta izlerken bazı şeyleri farklı algılayabiliyoruz. Tabii ki düşünüp kuduklarımız doğru çıkmıyor çoğu zaman ama izlerken ister istemez bir şeyler düşünüyorsun.
    Ben bu sahneyi izlediğim an Stelena'ya değil de Stefan'a uyarladım..

"You found it during your darkest time..then you said, when you made it trough, that that necklace represented hope"

Lexi'nin bu sözlerinin ardından Stefan'ın "Ironic then that it's bad to get blown into pieces" demesi ve en son sahnede paramparça olan kolyenin bir bütün olarak ateşten çıkması bana -kolyen'in umudu simgelediğini göz önünde bulundurursak- Stefan'la ilgili hala umut olduğunun göstergesiymiş gibi geldi.
    Senin getirdiğin yorumu da çok sevdim, hatta diğerinden daha çok sevdim. Gerçekten de o kolye Stefan için hep umudu simgelemiş ve adeta kolye küllerinden yeniden doğdu. Çok yakın bir zamanda olmasa bile, Stefan da küllerinden yeniden doğacak, biliyorum.

Alıntı OXFORD Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Delena sahnesinin olmaması garip değildi bence,her ikisinin de ayrı işleri vardı hadi de...
    Amcası gelmişken ve annesi bu organizasyonu yapıp,kız arkadaşı cadı olayları ile uğraşırken Tyler'ın olmaması asıl garip karşılancak olay
    Tyler yok diye sıkıcı deme gibi bir olayım olmadığı için buna tamamen bu çerçeveden bakıyorum
    Yani ben Tyler'a yardım edicem diyen Mason zamanını Damon ile harcadı :img-hyste
    Onun bunun hayaletini görmeyen de bir Tyler oldu valla,dünkü "mortal" Matt bile gördü :865323
    Hayır adını da geçirmediler...
    Rebecca da yoktu ortada..Çok tehlikeli :icon_whis
    Bence de bölümde en garip olan buydu. Tyler'ın muhabbeti o kadar döndü ama Tyler yoktu, ne Tyler amcasını, ne Mason yeğenini görebildi. Birbirlerini görmelerini isterdim açıkçası. Ama bunun altından ben de Rebekah ile ilgili birşeyler çıkacağını düşünüyorum, bakalım :icon_whis

Demek 9. bölümden sonra ara veriyorlar, bunun için üzülmedim değil ama ara vermelerinin sebebini öğrenince sızlanmayı bıraktım. Demek Ian'ın rahatsızlığı ciddiymiş! Dizinden rahatsızlığı olduğunu biliyordum ama bu kadar ciddileştiğini bilmiyordum. Twitter hesabından paylaştığı resmi de gördüm şimdi, canım benim ya. Çok üzüldüm gerçekten :icon_sorr Umarım kısa zamanda dinlenir, iyileşir. Bizim ve aslında dünyanın onun gibi duyarlı bir insana ihtiyacı var ve onu çok seviyoruz. :img-in_lo

*mirage*
    *mirage* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı *eceee* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    CW -yani TVD'nin yayınlandığı kanal- aldığı yeni bir kararla sezon aralarını toplamaya karar vermiş. Yani bir hafta bölüm var, bir hafta yok yerine toptan bir süre ara verilecekmiş dizilere -uzun bir süre. TVD de 9'uncu bölümden sonra yaklaşık 1,5-2 ay kadar araya giriyor. Yani önümüzde iki bölüm var, sonra taa Ocak ayına kadar bekleyeceğiz. :icon_sorr

Delena'ya dair bu bölüm hiçbir şey olmaması herkesi kızdırmış tabii, özellikle de bu bölümün yayınlanma tarihi Delena'nın tanışma yıldönümüne geliyormuş. Bunu twitter'dan dile getiren birine Julie "O zaman haftayaki bölüm de Damon'ın Elena'yı uyurken izlemesinin yıldönümü." demiş. Valla bundan bir anlam çıkarmalı mıyız bilmiyorum. Ama en azından bu bölümden daha iyi şeylerle karşılaşacağımız kesin. :kahve
    Böyle bi cevap geldiğine göre ben gelecek bölümden umutluyum :)
    Üstelik Damon'ın hisleri Elena'yla tanıştıklarında değil onu uyurken izlediğinde tanımlanmıştı.

Çünkü ilk gördüğünde içinden bu Katherine demiştir. Ama uyurken izlediğinde hayır, o Elena ve ben buna rağmen onu seveceğim demiştir.:img-in_lo

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri