Sayfa 201/201 İlkİlk ... 101151191197198199200201
1002 sonuçtan 1,001 ile 1,002 arası

Konu: The Vampire Diaries-Spoiler

Durum:
    Elif=) - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    damondean
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Kimse yazmamış sanırım ben bilgilendireyim hemen.Julie Plec twitterda yağmur altındaki Delena sahnesini soran birine öyle bir sahne olmadığını söyledi malesef.

Ayrıca daha önce 3x20'de Delena dans edecek spoilerıda yanlış çıktı.Bir çiftin dans edeceği ve mutlu olacak olan fanların Delena fanları olmadığı söylendi.Nina'da Paleyfest'te Elena'nın sadece bir Salvatore ile dans edeceğini söylediği için dans Stelena'nın büyük ihtimalle.

Kısacası Delena hakkında daha önce gelen spoilerların hepsi yalanlandı.Sadece JP yine twitterda Damon ve Elena'nın birbirlerine karşı olan duygularını konuşacakları bir sahne olacağını söyledi ama bölümünü belirtmedi.Bence büyük ihtimalle 19.bölümdür.
    Ayrıca 19.bölümün çok romantik olacağı ve Stelena&Delena fanlarının bölüm için hazır olması söylenildi :img-wink: Ve unutmadan ekleyeyim, geri kalan bölümlerde çok fazla öpüşme olacağı söylendi.

Durum:
    panikle-me - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İstanbul
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Hay başlayayım ya..:img-beee:

Bana yüzyıllarmış gibi gelen son bir kaç bölümdür Klaus-Caroline beklemekten sıkıldım arkadaş.. Bir replik, bir görüntü.. Nolurdu? Nolurdu ha?

Efendim.. Bu diziyi takip etmesine ediyorum da bir sorun ben de ne izler bırakıyor?

Caroline Mattleydi, oo dedim güzel çift sarı sarı çocukları olur, sevdim takdirle izledim..

Sonra Tyler geldi.. Ooo sexy adam dedim yerler sizi dedim..Gene severek izledim..

Sonra bir Klaus geldi, canım benim sevgilim aksanına yandığımın durumu oldu, sonra noldu adama resimleri yaktırdılar bitti.

Art niyetli düşünmezsek bir tabir vardır: Gösterip de vermemek diye. Ben öyle hissediyorum baya baya.

not:Sarı sarı cocuklar Klaus ve Caroline içinde geçerlidir tabiki.

Sevgiler, Saygılar

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri