Sayfa 224/224 İlkİlk ... 124174214220221222223224
1117 sonuçtan 1,116 ile 1,117 arası

Konu: The Vampire Diaries-Spoiler

Durum:
    sugarcube - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Klaushastherightequipment
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı GÜL GÜZELİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Canım bu çok normal.. Aşk dizisi değilki bu vampir dizisi sonuçda... Ama buna ragmende aşk çok güzel dizidee bide kalıcı ve düzgün bi aşk olsa... Yaaa geriden gelen bişilerin olduguna inanmak istiyorum ama klaus tyleri melez yaparken carolinede ordaydı ve klausun gözü görmedi o yüzden emin olamıyorum hiç bişiden.. Daha önceden bişiler hissetseydi caroya en azından onun gözünün önünde dokunmazdı tylere dimi ama....

Umarım dediğin gibi olur.. Sarılıp masumhane uyusunlar sadece:love01: Zaten tylerin bedeninde ne kadar etkili olur yaşanıcaklar belli değilken bide en özel şeylerin bu şekilde harcanmasını istemiyorum:icon_sorr:img-beee::img-in_lo
    Ben vampir dizisi izlediğimden ciddi şüpheliyim, olay pembe dizi kıvamında resmen, Elena'nın bir o kardeşe bir diğerine gidiş gelişleriyle bu dizi 747363236 bölüm görür ben söylüyorum:img-hyste Hatice kulakların çınlasın :img-hyste

Mikael'le tanışmışsın sanırım Klaus'un kalbi çok uzun zaman önce kapanmış, tüm önceliği önce kendini daha sonra ailesini korumak olmuş kendi bildiği yollardan tabi... Melez lanetini kaldırmak için tüm dünyayı birbirine katmış, adı bile korku salmaya yetecek hale gelmiş, o kadar kan dökmüş...
    Elijah'a o kadar demiş "love is a vampire's greatest weakness" bunu dedikten sonra Caroline'a o an vurulsa bile önce bunu bu kadar kolay kabul edemezdi... Öncelikler listesine en alt sıradan bile olsa girdiğini sanmıyorum bu hoşlanma ya da aşık olma durumlarının... Melez lanetini kaldırması, kendi gibi melezlerden bir ordu kurması, Mikael'dan kurtulması, ailesinini yeniden biraraya getirmesi gerekiyordu öncelikle tüm bunlardan sonra ancak başka şeylerle ilgilenebilirdi, tüm tehditler ortadan kalktıktan sonra...

Caroline en baştan dikkatini çekse bile o an ona yaklaşamazdı, düşmanlarının gözünde zayıflık olurdu bu, kendi gözünde zayıflık bu ayrıca... Tüm engelleri temizledikten sonra ona yaklaştı hatta Tyler'ı bile aradan çıkardı:img-hyste

Zaten ilk Klaroline öpüşmesini harcadılar bari bu Klaus'un kendi bedenindeyken olsun, ayrıca o öpüşmenin tekrar edilmesini istiyorum Joseph'in kiraz dudaklarıyla şiddetle:img-eat:

Durum:
    GÜL GÜZELİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Bursa
    Konular
    6
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 13

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı sugarcube Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben vampir dizisi izlediğimden ciddi şüpheliyim, olay pembe dizi kıvamında resmen, Elena'nın bir o kardeşe bir diğerine gidiş gelişleriyle bu dizi 747363236 bölüm görür ben söylüyorum:img-hyste Hatice kulakların çınlasın :img-hyste

Mikael'le tanışmışsın sanırım Klaus'un kalbi çok uzun zaman önce kapanmış, tüm önceliği önce kendini daha sonra ailesini korumak olmuş kendi bildiği yollardan tabi... Melez lanetini kaldırmak için tüm dünyayı birbirine katmış, adı bile korku salmaya yetecek hale gelmiş, o kadar kan dökmüş...
    Elijah'a o kadar demiş "love is a vampire's greatest weakness" bunu dedikten sonra Caroline'a o an vurulsa bile önce bunu bu kadar kolay kabul edemezdi... Öncelikler listesine en alt sıradan bile olsa girdiğini sanmıyorum bu hoşlanma ya da aşık olma durumlarının... Melez lanetini kaldırması, kendi gibi melezlerden bir ordu kurması, Mikael'dan kurtulması, ailesinini yeniden biraraya getirmesi gerekiyordu öncelikle tüm bunlardan sonra ancak başka şeylerle ilgilenebilirdi, tüm tehditler ortadan kalktıktan sonra...

Caroline en baştan dikkatini çekse bile o an ona yaklaşamazdı, düşmanlarının gözünde zayıflık olurdu bu, kendi gözünde zayıflık bu ayrıca... Tüm engelleri temizledikten sonra ona yaklaştı hatta Tyler'ı bile aradan çıkardı:img-hyste

Zaten ilk Klaroline öpüşmesini harcadılar bari bu Klaus'un kendi bedenindeyken olsun, ayrıca o öpüşmenin tekrar edilmesini istiyorum Joseph'in kiraz dudaklarıyla şiddetle:img-eat:
    hahaha:img-hyste Hiç sorma zaten yaaa türk dizilerinden farkı yok bizim üçlünün zaten:img-hyste:img-hyste:img-hyste

Mikaelle tanıştım sayılır en son katriyi ısırmıştı:img-hyste Klaus insanlığını annesi yüzünden kapatmış sanırım.. Sevdigi kadını annesi kurban etmiş ondan sonrada klaus bi daha kimseyi sevmemiş anlatılan kadarıyla yani....

yaaa carolineye ilk başda ilgi göstermesi gerekmezdi ama küçük bi bakışlada olsa etkilendigini belli etseydi ilerde carolineden etkilenicek diyebilseydik güzel olurdu bence...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri