Sayfa 1/224 123451151101 ... SonSon
1117 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: The Vampire Diaries-Spoiler

Durum:
    Dazzle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    M.KEMAL ATATURK
    Konular
    66
    Verdiği Beğeni
    52

Aldığı Beğeni: 204

Bahsedilme
    2 Mesaj

Standart The Vampire Diaries-Spoiler

Bir önceki başlık 1000 mesaj sayısını geçtiği için kapatılmıştır. Paylaşımlarınıza bu başlıktan devam edebilirsiniz.

Lutfen forum kurallarina uyunuz.

Önceki başlığa ise buradan ulaşabilirsiniz:

http://www.dizifilm.com/forum/showthread.php?t=120326
    YAŞA MUSTAFA KEMAL PAŞA YAŞA <3
    Adın yazılacak Mucevher taşa!

Durum:
    panikle-me - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İstanbul
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Hay başlayayım ya..

Bana yüzyıllarmış gibi gelen son bir kaç bölümdür Klaus-Caroline beklemekten sıkıldım arkadaş.. Bir replik, bir görüntü.. Nolurdu? Nolurdu ha?

Efendim.. Bu diziyi takip etmesine ediyorum da bir sorun ben de ne izler bırakıyor?

Caroline Mattleydi, oo dedim güzel çift sarı sarı çocukları olur, sevdim takdirle izledim..

Sonra Tyler geldi.. Ooo sexy adam dedim yerler sizi dedim..Gene severek izledim..

Sonra bir Klaus geldi, canım benim sevgilim aksanına yandığımın durumu oldu, sonra noldu adama resimleri yaktırdılar bitti.

Art niyetli düşünmezsek bir tabir vardır: Gösterip de vermemek diye. Ben öyle hissediyorum baya baya.

not:Sarı sarı cocuklar Klaus ve Caroline içinde geçerlidir tabiki.

Yeni başlık açılmış madem.. Ekstra yorumlarla devam edeyim..

Ben çok acıdım Sage'e ya, o kıza da yazık değil mi iyi kötü 900 yıl beklemiş.. Kim bekler ki yahu.. 9. yılda bulurdum ben birini sanırım :865323

Bir de Stefan ve Elenanın bir sahnesi vardı ki.. ben de direk teş kaş yukarıda hımm neler oluyor george ifadesi bıraktırdı..
    Ben üzülüyorum Stefan'a ya.. Elinde olan bir şeyi kaybetti, ya da hiç elinde olmadığını anladı, bilmiyorum ama zor be yahu..

Sevgiler, Saygılar

Durum:
    cemillover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cezalı Üye
    Yer
    Michael'ın dudaklarında.
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 5

Bahsedilme
    0 Mesaj

rose'u dönüştüren elijah ise elijah kalacak:img-wink:
    klaussa klaus zaten kalacak ta ben sırf elijahı dizide tutmak için rose'un atasının elijah olacağını düşünüyorum:img-wink:

klausa bahaneyi buldular;tyler:img-wink:

yeni bölüm promada rebekah anası ile birlikte bi işler çeviriyor gibi ki klausa karşı mı? yoksa damonlara karşı mı? esther işin içinde olduğuna göre kesin klausa karşıdır:img-wink:

barbie klaus abisinin huyunu unuttu galiba kendisine yapılan yanlışı affetmezmalum rebekah michael geldiği bölüm klausu satmıştı,sonra hesaplaşmaya fırsat olmadı ,o yüzden bu son bölüm klausun söylediklerinin nedenini o bölüm rebekahın ihaneti olarak görüyorum:img-wink:

ironik ama stefana yapılabilecek en büyük iyiliği klaus yaptı:img-hyste
    gözünü açtı,kendisini sorgulamasını sağladı:img-wink:
    adam hem öldürüyor ,hem yaşatıyor ya:img-hyste
    bonnieye o kadar psikolojik,duygusal baskı,taciz yaptı,ardından kapıya kadar eşlik edecek kadar centilmen davrandı:img-hyste

klausun bu hallerini seviyorum ben ya gözü kara,buz gibi bakışlarla kötülük yapan melez bi anda sevgi yumağı,narin,şirin bişey oluyor:img-hyste

Durum:
    LAL SU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Safranbolu
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Ne bölümdü ama 19 Niisan a kadar çatlarım (z) meraktan artık .. Ben Alaric e hayret ettim ya Damon evde kazıkları odunların arasına saklarken " Ay taşından dersini almadın mı sen " dedi ya ... Neden öle söyledi ki dedim bende meğer diğer kazıkları da o alıacakmış ... Yani varolan 2 kişiliği .... Yani elbette alıp ta saklamamıştır ama nerde olduğunu da kendinden başka bilen de yook ama hatırlamıyorda nereye koyduğunu ... :S Zamanında çok sevdiği karıısda vampire dönüşüp onu terkettiği için vampirlerden intikam almak istiyor ve onlardan nefret ediyor olabilir .. Isobel de Alaric i çok üzmüştü çünkü ... Eh onuda dönüştüren de Damon dı ... Ya bide bişey dikkatimi çekti benim Elena ve Dr. Feel Ric i hastaneye götürdükleri zaman Alaric Tomografi cihazının içindeyken bir ara gözlerini açıp kapattıya orda bişey oldu sanki ... O cihazın içinde olan aynada gülümseyen başka bi yüz daha vardı 2.kişiliği olabilir ama bu diğer kişilik normal bizim bildiğimiz Alaric i yönlendiriyor mu acaba ? Bu arada fragmanda Rose u gördüm o nasıl geri dönüyor ya flasback mi olucak acaba sonuçta başka türlü dönmesi pek mümkün değil .. :icon_whis

Durum:
    pelin_cemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı LAL SU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arada fragmanda Rose u gördüm o nasıl geri dönüyor ya flasback mi olucak acaba sonuçta başka türlü dönmesi pek mümkün değil .. :icon_whis
    Rose'la Jeremy'nin hayaletleri görebilme yeteneği sayesinde konuşacaklar yani flashback sahnesi olmayacak.Ben fragmanı izleyince bunu anlamıştım.

I'm burning up a sun just to say goodbye
    .

Sayfa 1/224 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)