Sayfa 2/209 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon
1044 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: The Vampire Diaries(spoiler)

Durum:
    rebel_girl83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    ' Lost in Alphas '
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı SarpBurak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tatia, orjinal görsel ikiz. Elijah ve Klaus aynı anda aynı kıza aşık olmuş.Aynı zamanda herkes hayranmış Tatiaya .Ama Elijah Klausun onu en çok sevdiğni söyledii.Tatianın bi adamdan çocuğu varmış.Elena ve Kat'in soyu Tatiadan geliyo. Elijah ve Klausun kavgasını bitirmek için Esther bunları vampir yapmak için Tatiayı kurban etmiş :icon_sorr
    İnanmıyorum ben bunu bilmiyordum. peki nasıl bilmiyo olabilirim hangi bölümde bu konudan bahsedildi hatırlıyorsan yazabilirmisin.
    Klaus çok acı çekmiştir ozaman yavrum ya:img-in_lo Caroline mutlaka öğrenicektir

Durum:
    sugarcube - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Klaushastherightequipment
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı SarpBurak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeni başlığımız hayırlı olsun.

Bence kimsenin ölmesine gerek yok.Eğer birisi ölmesi gerekse bu Elena olmalı. Çünkü Damon ve Stefan arasındaki bağ Elenayla olan ilişkilerinden daha güçlü olmalı. Family above all

Bence Caroline Tatia konusunda Klausla konuşmalı. Çünkü Carolinenin Klausun da birisini gerçekten hoşlanabileceğini,seveceğine inanmasına ihtiyacı var. Hem Candice Klaus Carolinenin ilgisini çekiyo demişti.Eğer Tatiayı öğrenirse mutlaka soracaktır :img-in_lo
    Maalesef ve maalesef Stefan ve Damon arasında aile bağına dair çok bir şey göremiyorum ben... İskambil kağıtlarından yapılma sanki bağları, ufacık bir rüzgarda dağılıyor, bir kız için geldikleri duruma bak, hadi Katherine'de yaşadılar hiç mi akıllanmadılar bu kadar yıl da Elena'da yine aynısını yaşıyorlar yeniden... yok beni seçti, yok seni seçti, herşey niye Elena'ya endeksli, iki kardeşin Elena dışında bir hayatı, ya da paylaşımı yok mudur yani??? Elena da Elena...:img-beee: Olay skor tutma seviyesine indi, böyle kardeşlik mi olur ya:img-beee:
    Her ne kadar Rebekah'a tersini söyletseler de orijinaller arasındaki bağ Salvatore bros'tan daha kuvvetli geliyor özellikle Klaus-Rebekah-Elijah... "Always and Forever"
    Klaus ve Stefan arasındaki bağ Damon ve Stefan arasındaki bağdan daha kuvvetli bana göre her ne kadar Stefan hala inkar safhasını aşamamış olsa da...

Caroline öğrenmeli Tatia ve Klaus'un geçmişini, Klaus'un gerçekten sevme potansiyelinin olduğunu ve sevdiğinde gerçekten kimsenin sevemeyeceği kadar derinden ve tutkuyla sevdiğini:img-in_lo Mümkünse Elijah yine bir yemek masası etrafında anlatsın bu sefer duymamış olanlar için:img-hyste
    Şaka bir yana Klaus'un hırçın, saldırgan kabuğunun içindeki gerçek Klaus'u Caroline görüyor aslında ama görmüyor bir şekilde... Tyler halindeyken Klaus ona kendisiyle ilgili birşeyleri açar umarım...

Durum:
    ffatma12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    TheNorthWillNeverForget
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 3

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı rebel_girl83 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ana karakterlerden yana sıkıntı yok ama Klaus yada Caroline diziden çıkmasın istiyorum bende.
    Ama ölmesin Damon canım niye ölsün :img-kiss::img-hyste

Aslında Elena teknik olarak öldü:img-hyste ama dediğine katılıyorum.işleri kızıştıran bi karakter Elena.Artık benim için bişeyde ifade etmiyo ölebilir bencede
    Caroline tabiki etkileniyor Klausdan nasıl etkilenmesin:img-in_lo
    Buarada Tatia olayı nedir ya biri banada anlatabilir mi? ben neden bilmiyorum
    doğru damon niye ölsün elena ölsün hemde edebiyen:img-hyste:img-hyste
    bu arada ben hur u izliyorum 2.bölümün yarısındayım ve beğendim konuşuyor tatlı tatlı ya yerim ben onu.hem eski sevgilisi emily vancampla bu sette tanışmışlar o zaman oda oynuyor ya dizide.

Durum:
    ffatma12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    TheNorthWillNeverForget
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 3

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı rebel_girl83 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnanmıyorum ben bunu bilmiyordum. peki nasıl bilmiyo olabilirim hangi bölümde bu konudan bahsedildi hatırlıyorsan yazabilirmisin.
    Klaus çok acı çekmiştir ozaman yavrum ya:img-in_lo Caroline mutlaka öğrenicektir
    13.bölümde stefanlarla yemek yerken bahsedildi zaten o anda yüzü düştü resimler sayfasında en soon sayfadan bir önceki sayfada biri sağolsun karşılaştırmış tatia dan bahsedince klaus un yüzündeki düşüşü:icon_sorr:icon_sorr

Durum:
    SarpBurak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Klaus.
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı sugarcube Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maalesef ve maalesef Stefan ve Damon arasında aile bağına dair çok bir şey göremiyorum ben... İskambil kağıtlarından yapılma sanki bağları, ufacık bir rüzgarda dağılıyor, bir kız için geldikleri duruma bak, hadi Katherine'de yaşadılar hiç mi akıllanmadılar bu kadar yıl da Elena'da yine aynısını yaşıyorlar yeniden... yok beni seçti, yok seni seçti, herşey niye Elena'ya endeksli, iki kardeşin Elena dışında bir hayatı, ya da paylaşımı yok mudur yani??? Elena da Elena...:img-beee: Olay skor tutma seviyesine indi, böyle kardeşlik mi olur ya:img-beee:
    Her ne kadar Rebekah'a tersini söyletseler de orijinaller arasındaki bağ Salvatore bros'tan daha kuvvetli geliyor özellikle Klaus-Rebekah-Elijah... "Always and Forever"
    Klaus ve Stefan arasındaki bağ Damon ve Stefan arasındaki bağdan daha kuvvetli bana göre her ne kadar Stefan hala inkar safhasını aşamamış olsa da...

Caroline öğrenmeli Tatia ve Klaus'un geçmişini, Klaus'un gerçekten sevme potansiyelinin olduğunu ve sevdiğinde gerçekten kimsenin sevemeyeceği kadar derinden ve tutkuyla sevdiğini:img-in_lo Mümkünse Elijah yine bir yemek masası etrafında anlatsın bu sefer duymamış olanlar için:img-hyste
    Şaka bir yana Klaus'un hırçın, saldırgan kabuğunun içindeki gerçek Klaus'u Caroline görüyor aslında ama görmüyor bir şekilde... Tyler halindeyken Klaus ona kendisiyle ilgili birşeyleri açar umarım...
    3.13'de Elijah, Klaus,Stefan ve Damon yemek masasındayken bahsedildi.
    Evet bencede Elijah anlatılmalı, Hatta previously on vampire diaries da desin :img-hyste Evet kesinlikle Caroline öğrenmeli.O ölünce ne kadar acı çektiğini, onu eskiden çok sevdiğini. Klaus halindeyken de açabilir sarhoşken falan :img-in_lo

Stefan ve Damona gelirsek elbette Klaus ve Stefanın arasındaki bağ güçlü ama ne olursa olsun Damon ve Stefan kardeşler. Elijah ve Klausun arasındaki bağın kopmadığı gibi Damon ve Stefan arasındaki bağ da kopmamalı yeni sezonda ağırlık verilmeli karşılıklı sahnelerine . Orjinallere gelirsem ben Ordinary People bölümündeki gibi 3nü tekrar görmek istiyorum.Ama hangi aile bağı daha gerçekçi dersek kesinlikle Orjinaller derim :img-in_lo Always and Forever

Sayfa 2/209 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri