Sayfa 205/205 İlkİlk ... 105155195201202203204205
1024 sonuçtan 1,021 ile 1,024 arası

Konu: Vatanım Sensin - Bölüm Yorumları (4)

Durum:
    ssvshy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    İstanbul ama ruhum izmir
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı nazella Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün bir anime sever olarak pikachu ile hasret giderdim de!

Hilale çok benzetiim ya :img-hyste boyle sevimli ama guçlu karakterli damarina bastin mi her tarafa electrik saçan biri :img-hyste

ay ben pikaçuuuyuuu çok severdim ya :love01::img-eat:

pikachu ve hilal ikiside aynı duygusallıkta, ikiside sarı, ikisininde savaşırken gözlerinden ateş çıkıyor

buarada vasilliyi oynayan oyuncu baki davrak Türk asıllı almanmış.orda doğmuş büyümüş ayrıca tiyatro kökenliymiş.aksanda zorlanmaması bundan sanırım. bu zamana kadar hiç falso vermedi hep aynı şekilde konuştu leon hilalle yıldızla konuşa konuşa TÜrkçeyi düzgün konuşmaya başladı :img-hyste
    halbuki vasillide tek aşkı zevdetle sürekli beraber olmadı ama zevdet alıncak bu duruma :img-hyste

Durum:
    *serap* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    Azize❤Cevdet=BH
    Konular
    9
    Verdiği Beğeni
    106

Aldığı Beğeni: 148

Bahsedilme
    8 Mesaj

Alıntı HiLeon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Takip ettiğim tek bu dizi var. Onda da çektiğim çileye bak..Zaten başına bir iş gelecek diye korkuyorum bir de gelmeyen fragmanlar,bölümler..Pfff.. Neyse şu an özel bölüme bile razıyım..Bir hafta zor geçirdim..En azından hasret gideririz azıcık :)

O değil de, Onur Saylak&Tuba Büyüküstün çifti perşembe akşamları ne izliyorlar acaba? :img-hyste

Edit: Uuuu KanalD ye bak hele, balo sahnesini es geçtiler özel bölümde:)
    Aynen özel bölüm bile ilaç gibi geldi bu kadarına bile razı olduk :) ben bekledim aslında bu hafta bölüm resimleri ve özet gelir diye şimdi kanald'nin bu hafta hiçbir dizisinin yeni bölümü yoktu ama bölüm resimleri falan geldi tabi bizim yok, her yönden korku içindeyiz zaten gerek dizi için gerek canımız için korku içinde yaşar hale geldik :img-wink:

Eğer aynı evde yaşıyorlarsa magazin haberlerinde ayrılacaklar diye çıkan haberlerde ayrı yaşıyorlar diye geçmişti inşallah ayrılmazlar kimsenin ayrılmasını yuvasının yıkılmasını istemem :img-wink: ama aynı evdeyseler bir hafta Vatanım Sensin'i bir hafta CG'yi izliyorlardır dönüşümlü olarak herhalde :img-hyste

Alıntı BassGrey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Ay simdi düsününce. Bu dizinin adi vatan haini olsa; belirli kesim icin vatan haini olacak karakterler:

1. Cevdet
    2. Yildiz
    3. Tevfik (ama Cevdet vatan haini olduguna göre olmayabilir de.:img-hyste Tevfik yine her seyden oldugu gibi buradan da yirtabilir. )
    4. Azize (Cevdet´in karisi), bosanmadi bir de üstelik birlikte oldu
    5. gelecekte Leon´u sevme durumunda Hilal. Hatta böyle bir sey olursa Yildiz´dan bosalan ikinci siraya Hilal´i alabiliriz.:img-hyste
    6.
    7.
    ...
    ...
    . Leon ve Hilal istedigimiz icin tüm forum olarak biz. Twitter, instagram tayfasi. Bir de ziyaretci olarak burayi okuyan onlarca arkadas. Evet nurtopu gibi vatan hainlerimiz oldu. Vatana millete hayirli olsun.:img-hyste

EDIT: Ay resmen Leon Yildiz yazmisim ya. Hay ben bunu yazan elime. :img-beee:
    Vatan Haini değil Vatan Hainleri olmalıydı dizinin adı bu listeye göre, Tevfik konusunda haklısın kesin o bir şekilde yine yırtardı :img-hyste aman yok iyiki değişmiş bu konuda çok gelgit yaşadım önce dizinin ismi Bergüzar'la Halit'e hakaret gibi geldi resmen hemde malum kesimin onları tamda bunla suçladıkları bir dönemde dedim herşeye rağmen değişsin bu isim hatta bunun için gerekli mercilere ulaşmayı düşünüyorduk ki ismi değişti dizinin bu kezde dedim Vatan Haini olsa daha vurucu olurdu belki daha çok izlenirdi gibi bir düşünceye kapıldım :) ama bu ismiyle daha iyi şimdi normal kesim bile bu kadar hainin olduğu bir ülkede birde dizide katlanamam diyebilirdi ve olumsuzluk üzerine daha fazla eleştiri alabilirdik zaten üzerimize geliyorlar bu kezde hain olmayı olmayı özendiriyorlar gibi iftiralarla gelirdiler, Vatanım Sensin kulağa çok daha hoş geliyor :good:

Durum:
    ssvshy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    İstanbul ama ruhum izmir
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Sosyal medyada Atam için bir etkinlik başlamış.ilgimi çeken ve dizide en çok konuştuğumuz şeyleri ekliyorum kalanı linkte.dizidebunlarda geçer inşallah.

ÜÇ GAZETE ÇIKARDI
    Sanata olan ilgisi sadece müzikle sınırlı değildi. Okul yıllarından itibaren yazdığı şiirleri vardır. Ayrıca “Minber”, “İrade-i Milliye” ve “Hakimiyet-i Milliye” olmak üzere üç gazete çıkarmıştır. Edebiyat ve sinema da sevdiği ve ilgilendiği sanat dalları idi. İlk operamız olan “Özsoy”u sahneye koyduran ve İran Şahı’na izlettirende kendisidir.

DÖRT YABANCI DİL BİLİYORDU
    Fransızcayı yazıp, konuşabilir, Almancayı ise anlar ama konuşmazdı. Farsça ve Arapçayı mükemmel derecede bilmekteydi. Mustafa Kemal, çok kitap okuyan biriydi. Toplam 3977 kitap okumuştur. Bir ömürde bu kadar kitap okunması inanılmaz bir sayıdır. Sakarya meydan muharebesi sırasında, top gürültüleri altında, çadırındaJ.J.Rousseau'nun eserlerinin tümünü okuduğunu, 1921 yılında T.B.M.M.'nde yaptığı bir konuşmasında açıklamıştır.
    Toplam 14 kitap yazdı.

Daha birçok şey var linkini ekledim okumak isteyenler için

Durum:
    Lallorona - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    221B Baker St.
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı ssvshy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sosyal medyada Atam için bir etkinlik başlamış.ilgimi çeken ve dizide en çok konuştuğumuz şeyleri ekliyorum kalanı linkte.dizidebunlarda geçer inşallah.

ÜÇ GAZETE ÇIKARDI
    Sanata olan ilgisi sadece müzikle sınırlı değildi. Okul yıllarından itibaren yazdığı şiirleri vardır. Ayrıca “Minber”, “İrade-i Milliye” ve “Hakimiyet-i Milliye” olmak üzere üç gazete çıkarmıştır. Edebiyat ve sinema da sevdiği ve ilgilendiği sanat dalları idi. İlk operamız olan “Özsoy”u sahneye koyduran ve İran Şahı’na izlettirende kendisidir.

DÖRT YABANCI DİL BİLİYORDU
    Fransızcayı yazıp, konuşabilir, Almancayı ise anlar ama konuşmazdı. Farsça ve Arapçayı mükemmel derecede bilmekteydi. Mustafa Kemal, çok kitap okuyan biriydi. Toplam 3977 kitap okumuştur. Bir ömürde bu kadar kitap okunması inanılmaz bir sayıdır. Sakarya meydan muharebesi sırasında, top gürültüleri altında, çadırındaJ.J.Rousseau'nun eserlerinin tümünü okuduğunu, 1921 yılında T.B.M.M.'nde yaptığı bir konuşmasında açıklamıştır.
    Toplam 14 kitap yazdı.

Daha birçok şey var linkini ekledim okumak isteyenler için

Doğrusu ben de aşklardan başka, daha çok kurtuluş mücadelesi, daha çok Atamı içeren sahneler görmek istiyorum. Elbette Hileon, Yılke olsun gözümüz gönlümüz açılsın ama sonu da senaryonun ana fikrinden uzaklaşılmasın :)

Ben dünkü özel bölümü izleyemedim, Leonun pek samimi aşk itirafını da verdiler mi? :icon_whis Lütfen vermiş olmasınlar çünkü.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri