Sayfa 200/200 İlkİlk ... 100150190196197198199200
998 sonuçtan 996 ile 998 arası

Konu: Vatanım Sensin - Bölüm Yorumları (9)

Durum:
    Lapsus Calami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Ankara
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Of of of şu an mesut yar benim endişelerimi de yazıya dökmüş oldu.
    Ama inanın hepsi olur bu senarist varken başımızda. ahahaha ay nereye gidiyordu bu dizi?
    İzmir işgal edilmişti ve insanlar hunharca birbiri ile çaprazlama ilişki yaşamaya başlamıştı.
    İzmirin işgali anında hepsinin ahlakını da bozmuştu.
    En önce araya giden Eleni olmuştu.

Yalnız ben bu bölüm eleniyi öpen ali kemalden bir gün kendisine hakim olamayıp yıldızı da öpmesini bekliyorum.Yani ikinci bir sahne bunlar arasında yaşanabilir. Bir ihtimal!
    Yoksa bize sürpriz olur da önce Leon ve hilalden mi görürüz? Bilemedim ilk atak kimden gelir.
    Yani bundan sonra ilk kim kimi öper desem dayanamayıp bu soruyu sorsam,çok mu abes kaçar? Dayanamadım. bazı arkadaşları kızdıracak öf savaş dizisini buna mı indirgediz pisleeeeer diyebilirler ama merak valla ne yapayım

Ay bu başlığa bile yazmayacaktım gruba yazacaktım şaşırdım.Ama olsundu, böyle dinamik tutmak lazımdı başlığı, beyin fırtınası yapmak lazımdı.

Durum:
    alyaria - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    hayalim başka bir galaksi
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    12

Aldığı Beğeni: 38

Bahsedilme
    1 Mesaj

Bu kadar bölüm oldu doğru düzgün savaş veya mucadele sahnesi izlemedik. Türklerin Yunanlilara baskın yaptığını çadır bezinde golgelerini gördüğümüz iki askerin ateş etmesinden anladık. Cevdette "hadi bakalım evli evine köylü koyune" der gibi şapkası alıp çıktı. Çok acemiceydi. Diziyi çok seviyoruz , iyiliği için söylüyoruz. Lütfen biraz kalabalık kadrolu aksiyon .

Durum:
    süper_kzı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Ankara
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    4

Aldığı Beğeni: 8

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Lapsus Calami Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Of of of şu an mesut yar benim endişelerimi de yazıya dökmüş oldu.
    Ama inanın hepsi olur bu senarist varken başımızda. ahahaha ay nereye gidiyordu bu dizi?
    İzmir işgal edilmişti ve insanlar hunharca birbiri ile çaprazlama ilişki yaşamaya başlamıştı.
    İzmirin işgali anında hepsinin ahlakını da bozmuştu.
    En önce araya giden Eleni olmuştu.

Yalnız ben bu bölüm eleniyi öpen ali kemalden bir gün kendisine hakim olamayıp yıldızı da öpmesini bekliyorum.Yani ikinci bir sahne bunlar arasında yaşanabilir. Bir ihtimal!
    Yoksa bize sürpriz olur da önce Leon ve hilalden mi görürüz? Bilemedim ilk atak kimden gelir.
    Yani bundan sonra ilk kim kimi öper desem dayanamayıp bu soruyu sorsam,çok mu abes kaçar? Dayanamadım. bazı arkadaşları kızdıracak öf savaş dizisini buna mı indirgediz pisleeeeer diyebilirler ama merak valla ne yapayım
    Ay bu başlığa bile yazmayacaktım gruba yazacaktım şaşırdım.Ama olsundu, böyle dinamik tutmak lazımdı başlığı, beyin fırtınası yapmak lazımdı.
    Ben cevabımı istemeye istemeye c şıklık yıldız ve leon ikilisininden yana kullanıyorum.:icon_sorr o yıldız leonu elde etmek için her yolu dener.gece odasına da gider, orada basılır da , herkesin içinde leonu öper de .bence 2.öpücük o ikiliden daha doğrusu yıldızdan leona gelir biz de burada sinir krizi geçiririz hep beraber:icon_sorr:img-tomat

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri