Sayfa 2/201 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon
1004 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Vatanım Sensin - Bölüm Yorumları (16)

Durum:
    Denoschk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Hileon'u Pamuklara Sardım
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı kmplmn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başlığımız hayırlı olsun. Rica ediyorum başlığın ortalarına kadar kimse halvet ile ilgili bir şeyler yazmasın. Sayfayı halvetle açınca ağlayarak kapatıyoruz:img-hyste

Umudunu kaybetmeyenlerin içinde ben de varım. En büyük dayanağım ise kanal altın yumurtlayan tavuğunu kesmez. :img-hyste
    Ortaya atılan tüyoların mantıklı zemini yok.
    Enseyi karartmayalım diyorum. Evet geçen bölümde açık açık üçgen sinyali aldık ama satır aralarında Yıldız-Hilal kardeşliğine dair göndermeler de vardı.
    Sevgili BassGrey’in senaryosunu da çok beğendim:good:.
    Ben hep Yıldız’ın hakkından Ali Kemal gelecek burnunu sürtecek diyordum ama açılışı Leon yapsa hiç fena olmaz. Zaten kapı önünde üstüne yürüyüp kimse benimle oynayamaz derken Çikomuzu çok korkutmuştu.:img-hyste

Sahiden de geçen sefer ilk sayfadan bilmem kaçıncı sayfaya kadar minik zivziv ve nasıl gerçekleşir bu halvet diye konuşmuştuk değil mi? :img-hyste
    Haklısınız, Nuran bize o yolu göstermeden daha fazla senaryolar yazıp buraları tutuşturmayalım zira üzerine su gelince kuruyup tekrar alev alması uzun sürüyor.
    BassGrey'in senaryosu sahiden de güzel :good: ve olanağı yüksek bir senaryo benim için. Sonuçta Leon'u tehdit etti Yıldız ve Leon da o dakikada Yıldız'ın içini gördü ve korktu. Eğer Yıldız'ın kötü bir lafını duyarsa Hilal'e karşı, bir eylemini görürse ya da direk gidip Leon'u (tehdit etmez diyorum hala ama) kışkırtıcı bir şeyler söylerse Leon da sahiden Yıldız'ı rezil etmek isteyebilir herkesin içinde ''sevdiğim o değil'' diye. Haydi inşallah :whistle2

Valla isterse Yakup gelsin bozsun Yıldız'ı ama sahiden de artık birisi bozsun çünkü Tevfik'in habire dört ayak üzerine düşmesine döndü olay. Yakında habire yemek yediği sahneleri de verirlerse şaşırmam, illa Tevfik'e benzeteceklerse araya mizahı da katsınlar ama yok direk birisi bozsun bu kızı, bi süre saldıramasın istiyorum. :img-tomat

Durum:
    perhapss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Denoschk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sahiden de geçen sefer ilk sayfadan bilmem kaçıncı sayfaya kadar minik zivziv ve nasıl gerçekleşir bu halvet diye konuşmuştuk değil mi? :img-hyste
    Haklısınız, Nuran bize o yolu göstermeden daha fazla senaryolar yazıp buraları tutuşturmayalım zira üzerine su gelince kuruyup tekrar alev alması uzun sürüyor.
    BassGrey'in senaryosu sahiden de güzel :good: ve olanağı yüksek bir senaryo benim için. Sonuçta Leon'u tehdit etti Yıldız ve Leon da o dakikada Yıldız'ın içini gördü ve korktu. Eğer Yıldız'ın kötü bir lafını duyarsa Hilal'e karşı, bir eylemini görürse ya da direk gidip Leon'u (tehdit etmez diyorum hala ama) kışkırtıcı bir şeyler söylerse Leon da sahiden Yıldız'ı rezil etmek isteyebilir herkesin içinde ''sevdiğim o değil'' diye. Haydi inşallah :whistle2

Valla isterse Yakup gelsin bozsun Yıldız'ı ama sahiden de artık birisi bozsun çünkü Tevfik'in habire dört ayak üzerine düşmesine döndü olay. Yakında habire yemek yediği sahneleri de verirlerse şaşırmam, illa Tevfik'e benzeteceklerse araya mizahı da katsınlar ama yok direk birisi bozsun bu kızı, bi süre saldıramasın istiyorum. :img-tomat

Minik zivzivlerin konuşulması bir lafa bakar. Pusuya yattık ilk taşın atılmasını bekliyoruz:img-hyste
    Veronica o kadar centilmen bir erkek yetiştirmiş ki Leon'un, Yıldız'a kötü bir laf etmesi için en kutsalına bedenen ya da ruhen zarar vermesi lazım.
    O kişide Leon'un vatanı olan Hilal olacaktır.
    Artık Yıldız-Tevfik shipliyorum. Tem tencere kapak olurlar:img-hyste

Durum:
    ACABA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    10
    Verdiği Beğeni
    184

Aldığı Beğeni: 92

Bahsedilme
    4 Mesaj

Alıntı Dilan_91 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Yildiz'in Leon'u tehdit etmesi ve bu yüzden Yildiz'la evlenemyi kabul etmesi bana cok sacma geliyor. Leon demeyecek mi bu kiz nasil olurda kiz kardesini ipe gönderir, delirdi mi bu. Ben Leon'u zeki bilirim lütfen onu da Veronika gibi sonradan malastirmayin.
    En basitinden hadi diyelim Yıldız direkt gitti Vasili'ye, evladınızı Hilal vurdu desin. Vasili demeyecek mi, Leon'a, sen neden Hilal'i, korudun diye eh Leon'un, ağzı varsa Leon'da diyecek ki, ben Hilal'i, seviyorum.

O yüzden bu tüyoya inanmıyorum.

Durum:
    zynom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Düşünsenize; Yıldız-Leon evliliğini Veronica herkese duyurmuş.Hilalde duymuş bunu hastaneye gelmiyor ne zamandır.Leon Veronicaya o Yıldız değil dese de inandıramamış zira Veronica uçmuş gitmiş hep Leon birşey diyecekken....:img-hyste

Sonra Leon daha fazla dayanamayıp,Veronica evliliği konuşup ikna etmek için azizeler de iken hasta yatağından çıkıp acı içinde Azizelere geliyormuş...Ali Kemal ,azize hilal yıldız hasibe hadi cevdette olsun...Veronica oğlum sen neden kalktın ben hallediyordum desin.Leon salonun ortasına geçsin herkesin yüzüne tek tek baksın ''Yarasıda acıyor olsun çünkü tam olarak iyileşmemiş olsun''..Leonun ağzından herkese şu cümleler çıksın ''Annem ben uyurken odam da bir mektup bulmuş...O mektubu şimdi size okuyacağim..Der ve acı içinde o mektubu okur arada Hilale bakar ama kimse anlamasın diye uzun bakamaz.Ama ordaki cümlelerden Hilal anlar..Hilal mutlu Hilalin içindeki civcivlere hayat gelir.....Leon bitirdikten sonra yarasının verdiğiyi acıyla zorla konuşmaya çalışır
    ‘’Ben bir türk kızına aşık oldum evet…Onun gözlerine kendimi hapsetmeden önce,Onun hayatı için kendi hayatımı ortaya koymadan önce ‘’sevda’’ nedir bilmezdim…!!! Bu savaşın ortasında kendimi yeniden tanımamı sağlayan sevdam Yıldız hanım değil.-sitemli bir şekilde Yıldıza-Kaldı ki Yıldız hanıma kendi istikbaline bakması,ona karşı duygularımın beyhude ve karşılıksız olduğunu belirttiğim bir mektup yazmıştım-
    Herkes şok olmuştu Kimse Hilale yormadı bu durumu lakin ali kemal ve cevdette bir aydınlanma olmuştu..Yıldız şok ona hiç girmiyorum yüz ifadesini az çok tahmin edip sevinebilirsiniz.Sonunda Leon dayanamadı,yarası kanamaya başlamıştı.Gözü sürekli Leonun üzerinde olan Hilal Leonun bu haline tam adım atacakken Azize tuttu Leonu …Leon Hilale iyiyim der gibi hafifçe gülümsedi-ama kimse görmedi sadece onlar anlaştı-

Durum:
    KübrArda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Bırak imkansız kalsın
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Dilan_91 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu tüyolar yüzünden herkes gerildi. Evlilik olacak felan deniliyor, tüyoda tam olarak ne yaziyordu, evlilikten bahsediliyormuydu, o tüyoyu nerden buldunuz, nerde okuyabilirim yoksa öyle bir tüyo felan yok mu? Birde bu tüyoyu veren kisinin diger yazdikalri da cikmis, öyle deniliyor. Dogru mu bu?

Yildiz'in Leon'u tehdit etmesi ve bu yüzden Yildiz'la evlenemyi kabul etmesi bana cok sacma geliyor. Leon demeyecek mi bu kiz nasil olurda kiz kardesini ipe gönderir, delirdi mi bu. Ben Leon'u zeki bilirim lütfen onu da Veronika gibi sonradan malastirmayin.
    Mantıklı olan zaten böyle bir tehdit karşısında Leonun boyun eğmemesi. Normal şartlarda yıldız tehdit etse Leon der ki madem hilali bu kadar sevdiğimi anladın o zaman hilali ihbar edip ipe gönderirsen ben de kafama sıkarım hadi git söyle sıkıyosa :img-hyste ama burada leona değil Nuran'a güvenmiyor insanlar. Ne yazdığını bilmeyen ya da zerre umursamayan vizyonsuz copy paste bir senarist var; dizinin en zeki karakterlerinden birine vatan aşkıyla yanıp tutuşan beyaz tenli mavi gözlü kızı yıldıza yordurtan. Bunu yazan daha gecen bölüm tek gayem hayatta kalmanız diyen Leonu o tehdite boyun da eğdirtir nikah masasına da oturtur. mantıklı olacağından değil zira Nuran'ın mantıkla arası iyi değil onun uzmanlık alanı geometri :img-hyste

Sayfa 2/201 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri