Sayfa 1/200 123451151101 ... SonSon
1000 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Vatanım Sensin - Bölüm Yorumları (18)

 1. #1
  Durum:
  Çevrimdışı
  NAGİŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Emektar
  Üyelik tarihi
  24.12.2006
  Mesajlar
  12,003
  Konular
  43
  Verdiği Beğeni
  0

  Aldığı Beğeni: 3

  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart Vatanım Sensin - Bölüm Yorumları (18)

  Yorumlarınıza buradan devam edebilirsiniz.

  - Kısa aralıklarla arkaya arkaya mesaj yazmayınız.

  - Tek cümlelik kısa mesajlar yazmayınız.

  - Foto ve çalışmalar için multimedya başlığını kullanınız, bu sayfaya foto eklemeyiniz.
  -Üyeleri tahrik edecek üsluplardan kaçınınız.

  Sevgiler..

  Konu NAGİŞ tarafından (14-04-17 Saat 00:28:50 ) değiştirilmiştir.

 2. #2
  Durum:
  Çevrimdışı
  BassGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Oyuncu
  Üyelik tarihi
  30.03.2015
  Yer
  Pemberley
  Mesajlar
  1,144
  Konular
  0
  Verdiği Beğeni
  350

  Aldığı Beğeni: 704

  Bahsedilme
  11 Mesaj

  Standart Zaaaaa ilk yorum benim

  Bölüm Osmanli gibiydi. Ilk 20 dakika zirveyi yasadik. Yükseldik yükseldik. Sonra durma evresine gectik. Bir süre sonra gerileme ve kuvvaci Yiltis ile kuvvaci Leon ile birlikte cöktü. Baska bir aciklamasi cok.

  Cok üzgünüm, cok kirginim... Dizinin MM ayagi cok iyiydi. Ancak gel gör ki Hilal ve Leon yoktu bu bölüm, kayipti. Gecen bölümün Tevfik´i, bu bölümün Yildiz´i... Bir süre sonra bogulma effekti olusturdu. Isin trajik yani bu olayda tek suclu oyken; tek magdur o oldu. Haketmedigi hicbir sey yasamamisken herkes onun olmayan onurunun derdine düstü. Biri bana bunun bize yapilmis bed bir saka oldugunu söylesin rica edecegim?

  Hilal kuvvaci degildi. Aksine Yunan zulmünü ilk kez duyar gibi cok afedersiniz ama özürlü bir tepki verdi hastanede. Leon Hilal onu birakip gittikten on saniye sonra kendini denize dökecek gibi bakti ufuklara ama ondan sonra görmedik kendisini.

  Koca bir bölüm; Hilal ve Leon müzigi esliginde Yildiz ve Ali Kemal izledik. Izleyelim, izlemeyelim demiyorum. Ancak baska bir müzik olsa olmaz miydi? Bu kadar cimrilige ne gerek vardi? Eminim onlar da hoslanmamistir bu durumdan...

  Bölüm MM ayaginda cok güzeldi ancak bircok yerde özellikle ask ayaginda kekremsi bir tad birakti. Olmayan bir seyler var.

  BUNDAN SONRASINA ASIRI DIKKAT CEKMEK ISTIYORUM: HILAL VE LEON´U SANIRIM BUNDAN SONRA ANCAK SOSYAL MEDYADA BIP DENEN ZIMBIRTI BIR APP/UYGULAMAYLA IZLEYECEGIZ. HILAL YÜZYILIN ASK MEKTUBUNU YAZMIS; OKUYUP OKUYUP AGLAMAK ISTEDIGIM. AMA BIZ BUNU BÖLÜMDE IZLEYEMEDIK!!! YOKTU YANI!!! DAHA DA ACISI BENIM KARDESIM; KUZENIM KOYU BIR HILEONCU OLMASINA RAGMEN BEN SÖYLEMESEYDIM BÖYLE BIR MEKTUBUN VARLIGINDAN ASLA HABERDAR OLAMAYACAKLARDI. BEN HILEON´U DIZININ ICINDE IZLEMEK ISTIYORUM. HILEON´UN DIZIYE ENTEGRE EDILMESINI ISTIYORUM. DIZIDEN BAGIMSIZ NE ÜDÜGÜ BELIRSIZ MECRALARDA DEGIL.


 3. #3
  Durum:
  Çevrimdışı
  lavinya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Moderatör
  Üyelik tarihi
  31.08.2007
  Yer
  Ankara
  Mesajlar
  38,162
  Konular
  22
  Verdiği Beğeni
  2,928

  Aldığı Beğeni: 1,799

  Bahsedilme
  29 Mesaj

  Standart

  Bölüm güzeldi. Tevfik iç yüzünü Azizeye gösterdi. Ali Kemal'i bu bölüm çok daha fazla sevdim. Yıldız için üzüldüm

 4. #4
  Durum:
  Çevrimdışı
  dodiddone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Figüran
  Üyelik tarihi
  16.12.2016
  Yer
  HiLeon Hava Sahası
  Mesajlar
  506
  Konular
  0
  Verdiği Beğeni
  0

  Aldığı Beğeni: 0

  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart

  Hızla irtifa kaybediyoruz hızla!..

  Hileon'u geçin şimdi..Silahları görüp susan Leon, evet son derece seksi bir hareket yapmış olur. Dibimiz düşer, ne romantik çocukmuş diye içleniriz ama cidden Türk tarafına hakaret!!!Cevdet'in karizmasına, aklına hakaret!!!Bu kadar mı basiretsiz bu adam..Yani her yere yazdım hala sinirim geçmedi. Bir kilo elmaya mı güvenmiş o 21 bölümdür kaçırıp durduğu silahları nakletmek için?!!Cevdet bu kadar basiretsiz hale neden getiriliyor,gerek var mı?!!

  Ay çok gerginim, sonra gene gelirim..

 5. #5
  Durum:
  Çevrimdışı
  Tiktaak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Figüran
  Üyelik tarihi
  04.06.2012
  Yer
  At mı o?
  Mesajlar
  430
  Konular
  2
  Verdiği Beğeni
  0
  Beğenilen Mesaj
  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart

  Nuran farkını yazmak istiyorum buraya diziyi izlemeye başladığım zaman ilk sevdiğim yanlarından biri klişe bölüm finali olmaması idi..Vurucu yeri sona saklamıyorlar yada bölüm finaline tek bir olay bırakmıyorlar mutlaka kilit bir kaç yer oluyor onu bırakıyorlar demiştim.Misal Eşref'in vurulduğu bölüm sonu,Biz Cevdet eşrefi vuracak mı vurmayacak mı diye beklemedik bölüm sonunda şak diye Cevdet Eşrefi vurdu ve şoka girdik daha vurucu daha iz bırakıcı daha meraklandırıcı olmuştu..Alışık olmadık bir durumdu asıl vurucu yeri son sahnede gösterip bitirmek ancak bu bölüm Nuran farkı kafada ki soru şu Leon söyleyecek mi söylemeyecek mi?
  1 hafta hadi bunu konuşsunlar ben Vatanım Sensin farkı olarak orda Leon'un tercihini vererek bölümü bitirmelerine isterdim buna nazaran daha vurucu daha beklenmedik daha farklı bir bölüm finali olurdu..
  **
  Velhasıl işin özü bölüme ve son sahneye gelelim..

  #aşkuğruna hastagı vardı Yıldız ve Ali Kemal için verilmiş gibi gösterildi ancak bölüm sonunda Leon için olduğunu anladık..
  Leon'A O sahnede açık bir şekilde bir misyon yüklenmiş yani sahnenin var varoluş sebebi Leon..Böyle bir sahneyi yazıp o kadar insanı oraya koyup bu kadar gerilim yaşatıp Leon çıkıp Temiz komutanı diyip geçiştirilirse tam anlamıyla bir fiyasko olur..
  Buraya dair yani sahne emeğine ve karakterine nazaran ön görüm orada bir kıyamet kopacağına yönelik ya Leon orada silahları söyleyecek yada Hilal'in vurulması gibi bir hadise olacak..
  Oranın illa ki karışması gerekiyor çünkü senaryo yeterince düşük bir şekilde ilerliyor bir kasırga bir nabız yükseltme olması için orada bir hadise çıkması gerecek..
  Sahne Leon dolayısıylada Hileon odaklı bir sahne bu ilişkiyi etkikeyecek bir husumet çıkacağı açık..
  Leon'un silahları araması şiddetli bir gönderme zaten..
  Ancak Senaryoyu Nuran'ın yazdığını ele alacak olursa ve hastagıda ele alacak olursak Leon silahları kesin ve kesin net söylemeyecek ancak silahları söyleyemezse Leon'un vicdanen o üniforma ile devam etmesi mümkün değil..Haksız bir işgal de olsa Leon'un o görmemezlikten geldiği silahlar Yunan halkına,askerlerine karşı namlu olarak geri dönecek..

  Umarım fiyasko çıkmaz bu işin sonu çünkü hatalar fiyaskolar giderek göze batmaya başladı inanılmaz duygu yüklü sahneler bile gayri bir şekilde düşük,niteliksiz..

  Hele o ambara o kadar insan girmesi tam bir vukuat..Bir asker bile yok kapıda ve bütün mahalle yiyecek ambarının olduğu yere giriyor ve bir kimse görmüyor gözünü yiyeyim böyle işin...

  Ayrıca niye bu işin kaderi neden Azizeye bırakıyor allah aşkına Azize kim ya ? yada bu görevde ki niteliği ne ? Alık Azize büyük örgütçü oldu bir anda gayet Ali Kemal yada bir başkası bu görevi yapar..
  Çok samimi söylüyorum Alık Azize ve mıymıntı çağrısı hiç öyle alevlendirmiyor, öyle göğsümüzü kabarmıyor..Türklerin yüreklerine dokunan tek şey acitasyon çekmektir en iyi örgütlenme aracıdır acitasyon ancak bu iş Azizeye bırakılmış durumda..Mıymıntı mıymıntı vaaz veriyor duygusuz duygusuz.. Hilal ise bir köşeye çekilmiş ve her sahnede Leon'a olan aşkı gözümüze vurarak yazılıyor Yunanlılar yapmış diyor pat Hilal'in suratı düşüyor..Hilal'in yerini alık Azize almış durumda..

  Nerde o gözü korkmaz,yüreği kömür Hilal ,vur yumruğunu çık ortaya..

  Halit İkbal nerde? Patlatsana iki yazı şöyle iki göğsümüz kabarsın sahneyi izlerkene..
  Çık iki maatbaya git ne oluyor bak iki karıştır ortalığı iki milletin yüreğini körükle..Gene bayrak sallandır o şanlı meydanda...Gene aklı ol maatba'nın..
  Topla insanları çevrene insanların yüreklerini alevlendir o küçücük bedeninle...

  Fragman neydi bölüm ne oldu Bir Cevdet'e aşığım şu dizide adam hiç bozmadı efsane karizma..Bildiğin bölümde Cevdet'i her gördüğümde elimde ne var ne yok bırakıp ekrana kitlendim var ol sen Halit Ergenç büyük ustasın vessalam..


  Diziyi izlerken gerçekten çok sinirli izledim Ali Kemal ayrı bir cins Yıldız ayrı bir cins Aziz ayrı bir cins..
  Mağdur Yıldız oldu yersennn.... bir de üstüne bunların sorumlusu sensin Ali Kemal dedi cinler tepeme çıktı..Ula Veronika'yı duyduğundan beri ağzın kulaklarında gezen Yıldız, Hilal abim tutuklanıyordu diye çığırıyordu onu sallamayıp Leon diye uçan Yıldız ,elbise gelince evlenicem diye yırtınan Yıldız şimdi nasıl mağdur oldu nasıl sorumlu oldu Ali Kemal oldu anlamıyorum....Derdi nasıl Ali Kemal...biz 20 bölüm ne izledik o zaman? Şimdi mi Ali Kemal oldu ne samimi ama :happy0064:happy0064 Halan Hilale çemkirende o, ay valla sinirimi atamadım ya...Birden Vatansever ve Ali Kemali seven Yıldıza dönüşen Leon'un peşinden ayrılmayan Yıldız...Kötü yazdıysan karakteri öyle devam et sonradan yaratılmaya çalışan karakterleri oldum olası sevmiyorum..Hakkıyla kötü olsa belki daha samimi yaklaşırız.
  Stavroyu senden daha samimi bulduk Yıldız.

  Ali Kemal'inde o boş boş Yıldız diye ortalarda dolanması fazlasıyla etkisiz..
  Karakterden midir oyuncu mudur nedir bilmiyorum ama bir sorun var...Ali Kemal olmuyor..

  Hilal ve Leon sahneleri'nin bölümde hiç espirisi olmasa bile seviyorum onları :img-in_lo:img-in_lo:img-in_lo
  Arada canım sıkılınca ilk bölümleri açıp izliyorum ama şansıma tüküreyim diyorum diziyi izlemeye başladım senaryo abuk subuk yerlere sardı..
  Ne nalet kadınım..3 günümü harcadım bu diziyi baştan sona izlemek için bu
  görülen reva mı ?
  Bana Hilali mi geri verin?Leon böyle kalsın onun her halini seviyorum..:img-in_lo:img-in_lo

  Boran Kuzum'u yakın takibe almam ile birlikte çok vakur çok nitelikli bir adam olduğunu görüyorum böyleleri eksik olmasın şu köhne yobaz sektörde..
  Çok aklı başında...Böyle oyuncular hep varolsun..  Haftaya tam sınavlarımın ortasında Yeni bölümü gene izleyeceğim hakkımı verin bana..

  EDİT:Bilmem ne uygulamasında Hilal'in mektubu yayınlanmış..Ne prim ama sen onu o 3 saatlik sürede yayınlamadıktan sonra ne çıkar..Boş boş sahneler gösterileceğine Hilal o mektubu yırtıp atsa dahi hakkıyla yayınlayın..2 kuruşluk reklam için harcadılar bu nasıl sektör hem senaristin hem oyuncunun emeğine yazık..Yazıklar olsun diyecek söz bulamıyorum bu sektöre..Yazıklar olsun..
  Biz bu zihniyet ile üretemiyoruz zaten..


  EDİT2:Sevmiyorum seni Azize, Alık Azize... babanıda sevmezdim zaten...

  EDİT:3Hala sinirimi atamadım ya....Siz nasıl atıyorsunuz hele bir banada anlatın


Sayfa 1/200 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Benzer Konular

 1. Vatanım Sensin - Bölüm Yorumları (15)
  By OXFORD in forum Vatanım Sensin
  Cevaplar: 995
  Son Mesaj: 25-03-17, 23:51:52
 2. Vatanım Sensin - Bölüm Yorumları (13)
  By OXFORD in forum Vatanım Sensin
  Cevaplar: 994
  Son Mesaj: 10-03-17, 09:26:02
 3. Vatanım Sensin - Bölüm Yorumları (9)
  By OXFORD in forum Vatanım Sensin
  Cevaplar: 997
  Son Mesaj: 04-02-17, 19:52:55
 4. Vatanım Sensin - Bölüm Yorumları (8)
  By OXFORD in forum Vatanım Sensin
  Cevaplar: 1000
  Son Mesaj: 30-01-17, 16:04:26
 5. Vatanım Sensin - Bölüm Yorumları (5)
  By OXFORD in forum Vatanım Sensin
  Cevaplar: 1020
  Son Mesaj: 13-01-17, 19:24:40

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri

Yetkileriniz

 • Konu Açma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

webmaster forum
netspor
taraftarium24
yerli filmler
diziizle.blog
fragmanlar
juul
One Hit Wonder
Bu sistem vBulletin® alt yapısına sahiptir, Version 4.2.5 kullanılmaktadır. Telif hakları, Jelsoft Enterprises Ltd'e aittir. Copyright © 2020

Mobil Ödeme bahis
cratosslot giriş
vdcasino
meritroyalbet
güvenilir casino siteleri
canlı casino
meritroyal bet
casino siteleri
canlı rulet
deneme bonusu
ilbet giriş
bursa escort
kartal escort
maltepe escort
bahis siteleri
güvenilir casino siteleri
casino siteleri
canlı bahis siteleri
escort ankara

LinkBacks Enabled by vBSEO 3.6.1 © 2011, Crawlability, Inc.