Sayfa 2/200 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon
998 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Vazgeç Gönlüm - Bölüm Yorumları (5)

Durum:
    wioleta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Sakarya
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Ali içinde biri var mı yok mu hiç umursamadan barınağı yaktı.Neyseki Sevimli Kemal'i Salih yangından kendinide tehlikeye atarak kurtardı.Salihten beklenen davranışta buydu zaten.Ali'nin gerçek yüzünü ortaya çıkaracak olan Kemal'de Ali'yi görmüş oldu.Yangın sonrası yaşamış olduğu şoktan olucak Ali'yi tanıyamadı ama neyseki nikaha çok az kala barınağı Ali'nin yaktığını hatırladı.Ve hemen Salih'e söylemeye koştu.Salih şaşırdı,üzüldü,sinirlendi.
    Ali'nin gerçek yüzü ortaya çıkmaya başladı.
    Hiç şüphe bile çekmemesi artık anormal olmaya başlamıştı.

Durum:
    moon_light - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Irem Altug
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı wioleta Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar,
    Güneşli ve güzel bir günün mutluluğunu,dizimizin ratinglerinin de iyi olması eklenince mutluluğum daha da arttı.

Dizimizin en heyecanlı son sahnesinden başlamak istiyorum.Ekran karşısında''Hadi Harputlu lütfen yetiş, Salih'in evet demesini engelle''diye nasıl heyecanla konuşuyor ve bekliyorum.Annem de ''Tamam kızım,yetişecek,yetişecek'' diye beni teselli ediyor.

Salih evet demeden ,Harputlu yetişecek arkadaşlar.Ceylan'ın içine doğdu bu.İçinde bir sıkıntı olduğunu ve gerçekleşemeyeceğinin sinyallerini de verdi bize.Ceylan'ın iç güdülerine güveniyorum:img-wink:.Boşa çıkmayacaktır.

Harputlu'da jeep'i park etmeye uğraşıyor.Ne parkı.Bırak kalsın jeep ortada.:img-hyste.Koş ,yetiş.
    merhaba canim,
    ay o sahnede bende hop oturdum hop kalktim,gerci dun hepsini yazdim ama keske ses kaydi yapsamda canli yorumlarimi dinletsem sizlere,gulmekten olursunuz :img-hyste ozelliklede ekrana ali cikinca soylediklerime..ay bide baharima sarilmis "canim benim" diyor hay canin ciksin senin dedim..:dito saplantili psikopat ne olacak,coskunun cildirmis hali bile bundan normaldi ya :img-tomat

yinede ne olursa olsun dunku bolumden sonra sinirlerimi bozamadi ali denen gicik..bir bir dugumler cozuluyor,hakettigi cezayi cekmesi yakindir...

selincicek cnm askolsun baharimin o yangin isinde ne sucu var sanki..o hic istermiydi barinagin yanmasini,hatta aliye nasil kizdi niye boyle birsey yaptin diye...ah cnm benim salihe nasil ben kundakci degilim,ben yapmadim diyor :icon_sorr

forgetmenot cnm o nasil bir yorum oyle..ates puskurmussun ya....siz sirf salih acisindan bakiyorsunuz olanlara birde bahar acisindan bakmayi deneyin lutfen..ne demek bahar salihi haketmiyor,askolsun o nasil soz :icon_sorr

tweetytom rica ederim canim ne demek...sabah yataktan oyle bir firlayisim vardi ki sormayin:img-hyste gec kaldim,millet bekliyordur simdi bolumu diye dusundum hemen...cok gec sandim ama erkenmis saat

Durum:
    Figüran
    Yer
    Sakarya
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bahar hala Salih ve Mahir'in konuşurlarken duyduklarının etkisinde.Haklı olarak.Salih'in her şeyinin yalan olduğunu,tüm amacının Hanoğullarından intikam almak olduğunu sanıyor.Üst üste yaşadığı üzücü olaylarda onu duygusal olarak çok etkiledi.Bahar yaşadıklarınıda etkisiyle sağlıklı düşünemez oldu.Onun şu an için istediği sadece Salih'ten intikam almak.
    Salih Bahar'a olan büyük aşkı için tüm intikam duygularından vazgeçti.
    Ben Bahar'ında sağlıklı düşünebilmek,gerçekleri görebilmek adına zamana ihtiyacı olduğunu düşünüyorum.

Durum:
    Figüran
    Yer
    Sakarya
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Mağazada yaşananlar neydi öyle.Tezgahtar kızın sözleri çok rencide ediciydi.O kıza istese Salih'te hak ettiği cevabı verebilirdi ama Salih orda kendisine ve kişiliğine yakışanı yaptı, büyük bir olgunluk ve sabır örneği gösterdi.

Bahar,Belgin Hanım ve Ali aynı koltukta oturuyorlar.Başsalığına gelen misafirler var.Belgin Hanım çok üzüntülü bir ara bayılacak gibi oluyor.Ali''Açılalım hava alsın,ayaklarını yukarı kaldıralım ''diyor.Tamam doğru sözler ama önce siz açılsanız birde müdahale etmek için birşeyler yaparak sözde kalmasada uygulasanız derken neyseki Belgin Hanım kendine geliyor.

Bu arada Çoşkun'un ölümüne sebep olduğu arkadaşından hiç söz edilmedi.Çoşkun için ailesi üzüldü ama ya yaptıkları?
    Konu wioleta tarafından (09-03-08 Saat 16:36 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    psikodan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Ankara
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

bu dizideki heyecana yüregim dayanmıyor artık. cok basarılı gidiyor gercekten. izlenme oranlarına da sevindim. insallah böyle gider.
    bu bölümde umutlarım gercekten arttı. gelecek bölümde güzel gelismeler olacak diye heyecanla bekliyorum.
    bahar.ın aglama sahnelerini icim kaldırmadı ya, cok üzülüyorum o aglayınca. sonucta film ama yine de icimden teselli etmek geliyor. demek ki gercekten iyi oynuyor. bunu söylemeye bile gerek yok tabi.
    ali.ye sinir oluyorum ama hakikaten o da mimikleriyle cok güzel oynuyor. ali.nin de foyası cıkar yakında.
    bütün ekibe sonsuz tesekkürler...

Sayfa 2/200 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)