Sayfa 3/200 İlkİlk 12345671353103 ... SonSon
998 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Vazgeç Gönlüm - Bölüm Yorumları (5)

Durum:
    psikodan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Ankara
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

arkadaslar, salih ceylan.la evlenmese de bahar kolay kolay dinlemiycek. ama mehtapcım haklı. bahar.ın yerinde olsak biz de belki öyle yapardık. onu da anlıyorum. büyük asklarda yasanan her duygu büyük oluyor. nefret bile.
    ancak salih.in kendini anlatması icin farklı biseyler yapması lazım. cok klasik bir senaryo olacak ama belki de onu kacırması, gercekleri anlatabilmesine yardımcı olur. cok mu arabesk düsündüm:)
    bunlar normal sartlarda biraraya gelmeyecek cünkü...

Durum:
    forgetmenot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Bursa
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    16

Aldığı Beğeni: 30

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı moon_light Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    forgetmenot cnm o nasil bir yorum oyle..ates puskurmussun ya....siz sirf salih acisindan bakiyorsunuz olanlara birde bahar acisindan bakmayi deneyin lutfen..ne demek bahar salihi haketmiyor,askolsun o nasil soz :icon_sorr
    Moonlight güzel arkadaşım şimdi sağlıklı olarak durup düşündüm de haklısın,bütün bu olanların tek suçlusu Bahar olamaz.Ama ben ateş püskürmeyeyim de kim püskürsün??Böyle asil bir aşk,Bahar-Salih aşkı yalan oldu ya,bir de mabetleri yandı kül oldu, Bahar hanım hala 'kimse bana inanmıyor diyor'herşeyin suçlusu Salih diyor,küçük çocuk gibi tutturuyor yahu!:img-tomat Gel de dellenme kardeşim,gel de sakin ol!Ama benim hala ümidim var.Harputlu salim akılla, sakinlikle bu karmaşayı umarım bir parça da olsa, düzeltir.Bu arada söylemeyi unutmuşum,Belgin hanımın balkonda Harputlu'yla telefon konuşması yaparken aşık aşık,tatlı tatlı gülümsemesi ne hoştu!Ruhsar hanım büyük bir aktris,keşke kendisini sahnede izleme şansım olsaydı.Bu bölüm oğlunun vefatını öğrendikten sonraki sahnelerde de müthiş oynadı.

Durum:
    moon_light - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Irem Altug
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

wioleta haklisin canim...salih nasil baharin aski icin herseyden vazgectiyse baharcimda fedakarlik yapmali icinde bulungudu intikam duygusundan biraz once kurtulmali...
    ama bu siralar hic kurtulacak gibi gozukmuyor..:icon_sorr onun asil canini yakan herseyden cok,salihin gidip baska biriyle nisanlanmasi hatta evlenmesi...zaten coskunun olumunden salihi sorumlu tutmasinin sebebide bu...dunde demistim ya harputlunun "insan hep en sevdiginden cikarir acisini.."
    sozu baharimin yasadiklarinin bir ozeti oldu adeta...bu sozu cok yerli yerinde buldum,cok begendim..

psikodan aynen cnm..bende acayip kaptirdim kendimi,baharim agladikca boynuna sarilip aglamak istiyorum..:icon_sorr aslinda bir dizi evet ama iste oyuncularimiz nasil oynarken yasiyorlarmis gibi oynuyorlarsa bizlerde izlerken yasiyoruz sanki...gercekten agliyorlar gercekten aci cekiyorlarmis gibi...

ayy defneye kiyamam ya...ifade verirken bile nasil agliyor cnm benim,coskun bi daha gelmez demi,bulamaz beni burda diyor..:icon_sorr kizcagiz neler yasadi,insallah cabucak atlatir..kiyamiyorum nese kaymaklarimizi uzgun gormeye...onlarin mutluluguna bir daha golge dusmesin lutfen hep neseli gorelim...

Durum:
    moon_light - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Irem Altug
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı psikodan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar, salih ceylan.la evlenmese de bahar kolay kolay dinlemiycek. ama mehtapcım haklı. bahar.ın yerinde olsak biz de belki öyle yapardık. onu da anlıyorum. büyük asklarda yasanan her duygu büyük oluyor. nefret bile.ancak salih.in kendini anlatması icin farklı biseyler yapması lazım. cok klasik bir senaryo olacak ama belki de onu kacırması, gercekleri anlatabilmesine yardımcı olur. cok mu arabesk düsündüm:)
    bunlar normal sartlarda biraraya gelmeyecek cünkü...
    cok guzel soylemissin,buyuk asklarda yasanan her duygu buyuk oluyor gercekten...ama onlarin tum duygularini asklari bastirsin,sadece yasadiklari buyuk sevda on plana ciksin,nefret gurur unutsunlar hepsini :icon_sorr

heheh yok cnm arabesk degil aksine cok guzel olur..hatta super olur..salih alsin kacsin bahari,konusmalarina firsat olmuyor bir turlu,aaa ne bu surekli apartman boslugunda iki dakika konusuyorlar o kadar,soyle bir hafta kadar issiz bir yerde bas basa kalmalari lazim..gorun bakin nasil o zaman hersey yoluna giriyor..erende emin ellerde olur,belgin anneannesi ve hasan dedesi bakarlar mavi sekerimize hem onlarda biraz bas basa kalmis olurlar ya..herkes acisindan hayirli olur...insallah bi kacirma sahnesi olur,cok sevinirim valla :)

Alıntı forgetmenot Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Moonlight güzel arkadaşım şimdi sağlıklı olarak durup düşündüm de haklısın,bütün bu olanların tek suçlusu Bahar olamaz.Ama ben ateş püskürmeyeyim de kim püskürsün??Böyle asil bir aşk,Bahar-Salih aşkı yalan oldu ya,bir de mabetleri yandı kül oldu, Bahar hanım hala 'kimse bana inanmıyor diyor'herşeyin suçlusu Salih diyor,küçük çocuk gibi tutturuyor yahu!:img-tomat Gel de dellenme kardeşim,gel de sakin ol!Ama benim hala ümidim var.Harputlu salim akılla, sakinlikle bu karmaşayı umarım bir parça da olsa, düzeltir.Bu arada söylemeyi unutmuşum,Belgin hanımın balkonda Harputlu'yla telefon konuşması yaparken aşık aşık,tatlı tatlı gülümsemesi ne hoştu!Ruhsar hanım büyük bir aktris,keşke kendisini sahnede izleme şansım olsaydı.Bu bölüm oğlunun vefatını öğrendikten sonraki sahnelerde de müthiş oynadı.
    canim aslinda sende haklisin...sonucta ikiside hatali...bizim icimiz yaniyor boyle bir askin bu duruma geldigine dayanamiyoruz ondan en cok suclu goruneni sucluyoruz..ama iste dedigim gibi ikisindede hata var...artik biseyler yapmalari gerek,asklarindan vazgecemiyoirlar,inatlarindan gururlarindan vazgecmek zorundalar

o sahneyi ne kadar sevdigimi bende yazmistim..cok sekerdi demi belgin hanim balkondayken..ay cok tatlilar ya,cekingen tavirlari cok hosuma gidiyor...birde harputlulardayken, ne guzel belgin hasanin omuzunda aglayacakti,rahatlayacakti biraz, mahir cabuk geldi maalesef...:img-in_lo

harputlu gercekleri ogrendi ya olanlar karsisinda sakin durmasi,olanlara goz yummasi imkansiz...zaten yaparlarsa buyuklerimiz yapar birseyler,umudumuzu hic yitirmeyelim...:img-wink:

bu arada dunku bolumu video sitesine ekledim...ordan istedikce izleyebilirsiniz...bolum resimlerinide aksama ekleyecegim insallah...

Durum:
    _SaBah_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    vazgecilmezden
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Smile

Alıntı _SaBah_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hasan Abimizin dizideki rolünü çok beğendim. Özellikle Salihe Mahire nasihat verirken, Belgin hanımla konuşurken uzun süreli bir konuşma olsada dinlesek diyorum.:img-yes: Bahar ne zaman babasını öğrenecek ve bu hafta özellikle bir güzellik yapıp Salihe Ereni söyleyerek,ailenin büyüğü olduğunu dizideki farkını bikez daha gösterebilseydi) zaten farklı da bu hafta herkesin Hasan abiye özel bir ihtiyaç duyduğu kesin:img-wink: özellikle Erenin)
    yazmıştım,yeni bölümümüzde Belgin ablamızla Hasan abimizin konusmaları ve Hasan abinin nikah salonuna gitmesi harika oldu.Çok güzel bir bölüm daha izledik,yorumlarımızın geç olduğuna bakmayın,Ceydanın reklam arası mesajlarından itibaren 5-6 kez sayfamıza gelip arkadaşlarımızın yorumunu okudum, gelin görün ki halen bölüm etkisindeyim elim tutup biseyler yazamıyorum.Salihin nikah masasındaki bakışlarında zaman durdu sanki)nikahın olmayacağı hissine sahiptik,olmasını istedigimiz sekliyle devam etti, Hasan abimiz yetisse de,1 hafta daha Salih o sıkıntıyla masada Ceylanla oturup bekleyecek)ne dügünmüs Moonlight 7 gün sürecek)öncelikle herzamanki gibi böyle güzel bir dizi icin ekibimize ve tarifsiz duygular yasatan senaristlerimize tebrikler, bir an çok mutlu oluyoruz,an oluyor içimizi korku kaplıyor,derken duygulanıp gözlerimiz doluyor, daha açılamadan bizlere tebessüm ettiriyorlar, örnekleri birkaç yorum sonra vericem)T e b r i k l e r.öğlen yorumlarınızı moonlight fanclupte bölümlerimizi dinlerken vazgecilmezlerimizin sesleriyle okudum.Sizler yazıyorken, Baharın, Salihin, bir başka bölümde Defne ve Mahiri duydum, forumu böyle okumak çok hoşuma gitti,şuan 26/4 de Belgin abla ve Bahar Coşkuna ağlarken ağacın ardından Hasan abi onları izliyor ve Salih de barınakta uyuyan Kemali izliyor) sayesinde Ali büyük çıkmazlara girdi.Onu o aşk mabedi sahilinden denize atmak gerek) Bahar Salihe ne hoş demişti, haberim yok Salih ben niye barınağı yaktırayım,kundakçımıyım) Bahar çok üzüldü ama Salih gözden çıkarıp satmaya bile karar vermisti( yine bakın Alinin yüzünü ortaya çıkaran sebeplerden biri barınak oldu.Annesine söylediği sözlerde oraya birsey yapacağını tahmin etmistim. Kıskanç iste..Bahar Coşkun öldü derken, Salih ne yaptı söyle diyor,artık abi demeye de yüzü yok,abisi eve geldiğindeki halini de gördünüz, yemekte Ceylan servis yaparken bide kıza bakıyordu,Salih bölüm boyunca masum Ona güveniyoruz işte, bazı cümleleri bizi üzdü,gönül vazgecmesede ben o defteri kapatıp herşeyi unuttum Hasan abi..Barınağı satışa çıkarması ve Mahire Defne hakkında sözler söylerken Bahara göndermeler yapması,Defne seni aldatmadı, terketmedi,kıymetini bil..Bahar da yapmamıştı ya anlayacak galiba sonun da az kaldı )

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)