Sayfa 1/200 123451151101 ... SonSon
998 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Vazgeç Gönlüm - Bölüm Yorumları (5)

Durum:
    kardelen2086 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İZMİR
    Konular
    15
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Arrow Vazgeç Gönlüm - Bölüm Yorumları (5)

Alıntı cceydaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hanımefendiliğimi bozmayım diorum ama:img-hyste bu aliyi öldürecemm.. bi insan bu kadar mı gıcık olabilir??? coşkun ölmüş millet gelmiş başsağlığına o alinin orda ne işi war?
    ..
    ay o sahnede deli oldum ,sanki yakın akrabasıda yanından ayrılmıyor bahar ın,destek olacak ya gerizekalı,bir de annesine demez mi bahar benim yakın arkadaşım diye,eminenin bahar hakkında söylediklerine kızsamda ali ye bahar konusunda yüz vermemesine sevindim...
    Alıntı cceydaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ee alinin senin de sonun geldi.. salihcim yine efendiliğini bozmadı ewde görüşcek seninle.. bide dna sonuçlarını değiştirdiğini öğrensin.. sende mekan değiştircen diğer tafafı boylucan inş..:)
    bahar çok kabaydı babasına karşı hiç yakıştıramadım:hıh
    ewet biri düğünü bassın dedik dualarımız kabul oluyor sanırsam hasan amcamda bide arabayı parketmekle uğraştı bırakıp yolun ortasna koştursaymış.. inş. yetişirr
    bence de ali nin sonu yaklaşıyor canım,en önemlisi de alinin bahar ı sevdiğinin ortaya çıkması.....o günü dört gözle değil sekiz gözle bekliyorum,zaten salih nikah salonuna gitmeden önce ali odaya geldi ya işte o sahnede salih nasılda yumruğunu sıktı,niye sıkıyorsun ki yumruğunu salihcim,patlat o gıcığın suratına bir tane sen de rahat et biz de rahat edelim:img-hystebu arada belki hanım dna testi olayında iyi ki alinin adını verdi,bundan sonra harputlu da ali ye güvenmez,bence sonunda alinin defterini harputlu dürecek,çok da iyi olacak,onu en kısa sürede tahtalıköye,eşek cennetine yollasın,ama eşeklere saygısızlık olur,eşek cennetini bile kirletir o gıcık:img-yes:

bahar harputlunun babası olduğunu bilse kaba davranır mıydı hiç,ah belgin ahhh niye susuyorsun sanki,görmüyor musun bahar ın günden güne büyüyen öfkesini...fikretin vasiyetine sadık kalacağı tuttu:icon_sorr

harputlu nun arabayı park etme sahnesi de ayrı bir komediydi yani,biz burada ekran karşısında kalp çarpıntılarıyla hadi hasan bey amca diye tempo tutacağız neredeyse,ama adam kalkmış arabayı doğru düzgün park etmeye çalışıyor,per dedim yani:icon_sorr

Alıntı cano05 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ay o aliyi bence biz toplanıp hep beraber ortadan kaldıralım en iyisi yok yani böyle olmıcak... Diyorum ki bi gün seti basalım
    :img-wink:
    seti basmamıza çok az bir zaman kaldı arkadaşım,senaristler sabrımızı sınıyorlar bence,ama aklıma bir şey geldi,bence biz ali den önce senaristleri halledelim bence,baksanıza her ne oluyorsa bunların başının altından çıkıyor,bir karakter bu kadar gıcık,bu kadar itici,bu kadar da kötü olmaz ki kardeşim...:img-hyste

Durum:
    twetytom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Ankara
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

:happy0064:happy0064:happy0064

moon ne güzel bir haber verdin. günün en güzel haberi bu. vazgeç gönlüm işte bu. daha da yükselecek ratinglerimiz.böyle güzel bir yapım bu kadar başarılı oyuncuların hakkettiği rating daha da yüksek ama bu sevinci bize yaşattıkları için bi daha teşekkür ederiz onlara:happy0064

ben dün akşam izleyemedim ne yazık ki dizimizi. star bozuktu burda.çıkmıyordu. meşhur siteye eklemeni bekliyorum moon yada tekrara kadar bekleyeceğim ne yazık ki. o kadar merak ediyorum ki anlatamam.

yorumlarınızdan neler olduğunu öğrendim ama izlediğimde yorum yapacağım.
    İmzanız forum kurallarına aykırıdır.
    İmza boyutu kurallarına dikkat ediniz.
    Saygılar,
    Dizifilm Yönetim.

Durum:
    moon_light - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Irem Altug
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı jujum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne güzel bir haber bu böyle moon_light:img-wink: salih bahar sahnelerinin bolca olacağı bölümlerine reytinglerini şimdiden merak ediyorum doğrusu....

dünkü bölüm çok kasvetliydi nedense, ruhum sıkıldı desem yeridir yani...
    hele hele ölümünü bekleyen kurbanlık koyunlar gibiydi salih :icon_sorr
    neyseki müstakbel kayınpederi imdadına yetişece:img-wink:
    Ali'nin defterinin dürülmesi yakındır kızlar merak etmeyin:)

bu arada mağazada yaşanan o olay çok komikti; para ile imanın kimde olduğu belli olmazmış derler, ama nedense senaristlerimiz ikidir bu yola başvuruyorlar
    ilkinde bahar ve salih restoranta gittiğinde ordaki garson salih'i aşağılayıcı bir uslupla konuşmuştu...
    ben çalışanların bu tür bir uslupla müsterilerine yaklaştıklarını ne duydum ne de gördüm doğrusu, gereksiz bir sahneydi kesinlikle

aynı sekilde Salih'in okul yaptırma meselesi vardı hatırlarsak gaye çok güzel ama yani olucak iş değildi o da zaten o sahneyi de izlediğimde ne gereği vardı bu sahnenin diye düşünmüştüm :icon_whis

evet canim...reytinglerimiz cok guzel cok sukur...dedigin gibi artik bahar salih ve erenin mutlu oldugu bolumlerde reytinglerimiz tavan yapar artik

onlar ayri bile olsa bolumler gayet guzel ilerliyor,olaylarin gidisati cok guzel akici gidiyor bence...

aa niye oyle kasvetliydi diye dusundun cnm,benimde aksine bolum sonrasi icim acayip rahatti...cunku hep dogrular konusuldu,yalan dolan yoktu ondan cok mutluydum..tabi bu yalan yoktu kismindan aliyi tenzih ediyorum :img-tomat

salihin okul yaptirma isi,bence cok guzel dusunulmustu..tamam ne alaka belki diye dusunebilirsin ama dizimizde cok guzel msjlar veriliyor,bazilarini hayir hususunda tesvik etmek istiyorlar belki..ayni sekilde harputlu ve salihin cocuklari sevindirmeside oyleydi,mesela dun dizimize giren kemal de buna bir ornek..yani ders alinmasi gereken cok olay isleniyor bence:img-wink:

bu arada kemali cok sevdim ben ya,sanki dizimizin kucuk sezercigi/omercigi olacak gibi dakika bir gol bir misali girer girmez alinin ilk foyasini ortaya cikardi,aslan ya daha cok isimize yarayacak bence:)

Durum:
    moon_light - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Irem Altug
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı twetytom Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    :happy0064:happy0064:happy0064

moon ne güzel bir haber verdin. günün en güzel haberi bu. vazgeç gönlüm işte bu. daha da yükselecek ratinglerimiz.böyle güzel bir yapım bu kadar başarılı oyuncuların hakkettiği rating daha da yüksek ama bu sevinci bize yaşattıkları için bi daha teşekkür ederiz onlara:happy0064

ben dün akşam izleyemedim ne yazık ki dizimizi. star bozuktu burda.çıkmıyordu. meşhur siteye eklemeni bekliyorum moon yada tekrara kadar bekleyeceğim ne yazık ki. o kadar merak ediyorum ki anlatamam.

yorumlarınızdan neler olduğunu öğrendim ama izlediğimde yorum yapacağım.
    bencede gunun en guzel haberi bu oldu....:happy0064 sabahtan beri bekledim ki guzel reytingler gelsin insallah oyle yaziyim diye,cok sukur yuzum kara cikmadi...

aaa demek izleyemedin mi sen canim...ama merak etme ben simdi ekliyorum video sitesine,tekrari beklersen zaten ya cuma gecesi gorursun ya da hic..ben simdi basladim eklemeye canim,kesme islemi uzun suruyor yoksa simdiye coktan eklemistim...mecbur beklemek lazim :icon_sorr ilk 2 parti ekledim izlemeye basla istersen :img-wink:

Durum:
    twetytom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Ankara
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı moon_light Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bencede gunun en guzel haberi bu oldu....:happy0064 sabahtan beri bekledim ki guzel reytingler gelsin insallah oyle yaziyim diye,cok sukur yuzum kara cikmadi...

aaa demek izleyemedin mi sen canim...ama merak etme ben simdi ekliyorum video sitesine,tekrari beklersen zaten ya cuma gecesi gorursun ya da hic..ben simdi basladim eklemeye canim,kesme islemi uzun suruyor yoksa simdiye coktan eklemistim...mecbur beklemek lazim :icon_sorr ilk 2 parti ekledim izlemeye basla istersen :img-wink:

tamam canım teşekkür ederim hemen izliyorum :happy0064
    meraktan çatlayacağım
    İmzanız forum kurallarına aykırıdır.
    İmza boyutu kurallarına dikkat ediniz.
    Saygılar,
    Dizifilm Yönetim.

Sayfa 1/200 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)