Sayfa 1/200 123451151101 ... SonSon
998 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Vazgeç Gönlüm - Bölüm Yorumları (7)

Durum:
    BERNA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    İzmir
    Konular
    246
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Vazgeç Gönlüm - Bölüm Yorumları (7)

Daha önceki başlığın mesaj sayısı 1250'yi aştığı için yorumlarınıza bu başlıkta devam ediniz.

Tek cümlelik mesajlar, başlıkla ilgisi olmayan mesajlar, büyük harfle, tamamı renkli, kalın (bold), altı çizili ve italik yazı tipi ile yazılan tüm kural dışı mesajlarınız uyarı bırakılmadan silinecektir. Sohbet ortami olusturmayınız.

Saygılarımla
    Süper Moderatör
    BERNA
    Konu BERNA tarafından (17-09-08 Saat 12:14 ) değiştirilmiştir.
    İnsanların birbirini tanıması için en iyi zaman ayrılmalarına yakın zamandır.
    Dostoyevski

Durum:
    müslimat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    SURETİ KALPTEDİR....
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart nereye gidiyor

ne olacak bu dizi böyle neler umduk neler bulduk :img-cray:
    ben şahsen salih bahar aşkı için bakıyordum bu diziye
    alinin bir sözünü hatırlatmak istiyorum burada müsadenizle
    VAY BE AŞKA BAK

Durum:
    moon_light - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Irem Altug
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

uzun bir aradan sonra herkese merhabalar:happy0064

hepinizi cooooook ozledim,donem sonu oldugu icin cok yogunum o yuzden baska birseye zaman ayiramaz oldum :img-cray: hatta daha boilum yorumunu bile yapamadim,bu moonlight tarihinde bir ilk oldu sanirim....

aslinda yogunluk falan dinlemez gelirdim ama iste bazi seyler beni cok sarsti,sevk falan kalmadi...

irosumun diziden ayrilacagini bilmek icimi yaraliyor,o olmadan vazgec gonlumun ne tadi kalir ki?! belginin olumu cok agir geldi ama yinede bir sekilde acisini atlatmaya calisirdik,ya baharimin diziden cikisi ne olacak?onu atlatabilecek miyiz? bir binanin en temel taslarindan birini sokup cikarinca o binanin saglamlik derecesi ne olursa irosumun cikisida dizimizde ayni etkiyi yaratacak gibi...

onu ne kadar cok sevdigimi biliyorsunuz,onun gul yuzu,gulusu olmadan napicaz biz :img-cray: en basindan beri bizi dizimize bu kadr baglayan bahar ve salih aski olmadan nasil devam edecek dizimiz? yeni bir "bahar" i kabullenebilecek miyiz? illaki ask olacaktir,salihe birini bulacaklardir,baharimin yerine ben baskasini nasil koyarim :img-cray:

senaristlerinde bir sucu yok,sonucta oyuncularimiz kendileri cikmak istemisler onlarda toparlamak icin akisi degistirdiler tabi ama iste ne biliyim keske bu kadar aciyi yasayacagimiza,bu sezonda mutlu bir final yapsalardida biz hayalimizde o mutlulugu devam ettirseydik...

cikmak isteyen oyuncularimizada birsey diyemeyiz,onlarinda kendilerine gore hakli nedenleri vardir elbette ama iste bizim icin cok kotu olacak..hele ben,irosuma bu kadar baglanmisken,onsuzluga nasil dayanacagim :img-cray:

ilk kez dizimizin bitmesini istedim,bunu soyleyecegimi hic dusunmezdim ama boyle olacagina bitse daha iyiydi...sanirim bundan sonra sadece isim ayni kalacak,gelecek sezona formati,hatta oyunculari degisik yepyeni bir "vazgec gonlum" izleyecegiz...dizinin adina uygun bir imkansiz ask daha yazarlar sanirim...baharimin yerini asla kimse alamaz,uzulerek soyluyorum ki gerek yeni oyuncular,gerekse konu itibariyle cok iyi beslenmezse dizimiz,gelecek sezon icin pek iyi seyler olmayacak...dizimiz buyuk kan kaybedecek,hele hele baharimin gidisi buyuk yikim olacak...ne diyeyim hayirlisi olsun artik ne desek bos...biz simdiye kadar elimizden gelen herseyi yaptik,canla basla dizimize destek olmaya calistik...acikcasi baharimin gidisiyle bende gitmek istiyordum,oyle cok uzuldum ki bu duruma,hatta burayada yazmistim ama saygi duydugum ve cok sevdigim birkac oyuncumuz icin izlemeye devam edecegim,eski tadi alamayacagim kesin,hicbirsey eskisi gibi olmayacak ama napalim demek ki boyle olmasi gerekiyormus...

Durum:
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Irem Altug
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart vee bir masal sonra erdi...

oyle duygusal,oyle ic parcalayici bir bolumdu ki aslinda kelimelerin kifayetsiz kaldigi an diye boyle anlara denir...herseyden once sadece onlari,o kara sevdanin kahramanlarini konusmak istiyorum...tv ekranlarindaki en buyuk,en temiz,en guzel askti hasan ve belginin aski...onlar hep efsane olarak kalacaklar...belginimizi kaybetmek cok aci geldi,ruhsar ablamizi oyle sevmis oyle benimsemistik ki,gercekten bir "anne" mizi kaybetmis gibi uzuntusunu cektik...sadece bir dizi karakteri aslina bakilirsa ama bizim kalbimizdeki yeri ondan daha ote
    oldu...asilligi,zerafeti,guzelligi,masumiyeti,tert emiz kalbi,buyuk sevdasi,kocaman yuregiyle belginimiz hep kalbimizde olacak...

harputlunun "kara sevda" sini kaybettigini ogrendigi sahne...
    hangi lugattan hangi kelime o sahneyi anlatabilecek kadar guclu olabilir ki.. salihin aciyla kivranarak
    agzindan dokulen,koca bir cinarin yikilisina sebep olacak o sozler..harputlunun,salihin gozlerinin
    icinden ufacikta olsa olumlu birseyler arayisi,belkide yalvarisi...hangimiz oyle anlarda karsimizdakinin
    gozlerinin ta icine bakip yasadigimiz o heyelani dindirecek kucucukte olsa umut dolu bir bakis dilenmeyiz ki..
    arka planda calan o harika muzik..harputlunun kendi basina o aci gercekle yuzlesmesi.."neden belgin neden?!!
    hayatin ne anlami kaldi sen yokken?!!.."diye haykirisi...kim bilir dedim kim bilir hapishanenin o kirli duvarlari bu tur nice acilara sahne oldu,duvarlarin dili olsa konussa kim bilir ne asklar,ne yasanmisliklar ya da yasanamamisliklar anlatir dedim o aci tabloyu izlerken...

harputlunun belgini son yolculuguna ugurlamak icin mucadelesi yine helal olsun dedirtecek cinstendi...belginin mezari basina gecip topragini opmesi,sonra elinden savurusu offf cok duygusal anlardi...hele hele polis arabasinin icindeyken mezarliktan yokus asagi inerlerken harputlu,belginle yillar sonra ilk goz goze geldigi ani falan hayal etti ya,orda flash-back birden belginin yuzunu gorunce icim nasil sizladi anlatamam...:img-cray:

Durum:
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Irem Altug
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

iremimi cani gonulden kutluyorum,oyunculuk diye buna denir dedirtti yine :happy0064 helal olsun bitaneme,o kadar gercekci oynadi ki mukemmeldi mukemmel :good:

off hele annesinin olumunu ogrendigi sahnede,hani doktorla konusuyorlardi sonra doktor basiniz sagolsun dedi ya,orda baharimin bakislari hala gozumun onunde,icim parcalandi,mahvoldum bende baharimla beraber :img-cray: o nasil bakisti oyle ya,cenesi titriyor,o kadar icten agliyor ki o sahneyi ne zaman izlesem gozyaslarimi tutamiyorum,icim sizliyor...

birde oyle duygusal bir cekim yapmislar ki aglamamak mumkun degildi,muzikler zaten ani anina cok uygun kullaniliyor ve cok etkileyici oluyor...orda baharimin yuzune hafif zoom yapip yavas cekime aldilar sonrada sazli bir muzik calmaya basladi ya tam insanin icine isliyordu...

harputlunun sahnesinde calan muzikte ilk kez kullanildi ve herkesten aldigim duyuma gore herkes cok begendi,superdi:good:

muratin oyunculugunuda harputluya aci haberi verdigi sahnede cok begendim :good: tebrik ediyorum cok guzel oynadi,cok icten,cok yasayarak oynadi...

aah ah salih ve bahar evlendi,yani bizim 39 bolumdur bekledigimiz an gerceklesti ve biz sevinemedik bile...simdiye kadar bunun ozlemini cektik,hayaller kurduk durduk ama hicte hayallerimizdeki gibi olmadi
    neden mi? cunku bu mutluluk cok ama cok kisa olacagi icin :img-cray: offffffff dusundukce deli oluyorum,ne kadar uzuluyorum anlatamam...bu evlilik olayina sevinemedim cunku bizi kandirmaca gibi birsey olacak..o kadar zaman bekledik ya bize en azindan bir bolum yani onumuzdeki bolum guzel sahneler izletecekler,jest yapmis olacaklar,sonraki bolume hazirlik bir nevi...firtina oncesi sessizligin verdigi huzur misali...:img-cray: ah baharim ahh onca engeli asin,o kadar aci cekin sonunuz boyle mi olacakti...

baharim birtaneme beyazlar nasil guzel yakismisti,saci,makyaji cok seker olmustu...guzele ne yakismaz degil mi,birtanem her kiyafeti cok guzel tasiyor,helede biraz yuzu guldu mu etrafinda guller aciyor...canim benim ya dizimizden cikacak ama irosumun o gul yuzu bir omur gulsun insallah,onu cok ama cok seviyorum....

yapacak daha cok yorumum var,sizlerin yorumlarinida maalesef okuyamadim daha,cok uykum geldi simdi cikayimda insallah yarin devam ederim :img-wink:

herkesi cok ozledim...gorusuruz insallah :love05: bye

Sayfa 1/200 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)