Sayfa 200/200 İlkİlk ... 100150190196197198199200
998 sonuçtan 996 ile 998 arası

Konu: Vazgeç Gönlüm - Bölüm Yorumları (1)

Durum:
    moon_light - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Irem Altug
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı forgetmenot Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeni bölüm fragmanını çok hızlı gördüm,tam anlayamadım.Fragmandaki tek mutluluk, düğün hazırlıkları ama Salih'in annesi ve Bahar'ın babası yine her zamanki gibi bu düğüne karşı.Demek istediğim, genel anlamda 'fragman' mutsuzdu.Farkettiklerim; Bahar duvağının ön ucu dantelli bir gelinlik giymiş çok güzeldi.Bahar'ın babası bu sefer Harputlu'yu öldürmek için tam düzenek hazırlamış,bir adamın ayaklarını yürürken gösteriyordu,sanırım Harputlu'yu vurmaya gidiyordu.Yine anladığım,Belgin Harputlu'yu öğreniyor gibi.Salih'in kansız erkek kardeşi, abisi tokat vurmak üzere elini kaldırınca,'Ağbi eğer bu tokatı atarsan bu sefer bu tokatın cevabını alırsın diyor.Şimdilik toparlayabildiklerim bunlar.Fragmanı akşam geç vakit gördüm.
    fragman anlatimi icin cok tskler cnm...:img-wink:
    ben hala goremedim maalesef:icon_sorr bugunden itibaren ins daha cok yayinlanir..

demek fragman genel anlamda mutsuz :icon_sorr ya simdi bu hic iyi olmadi iste ..ne kadar sevinmistim o harika resimleri gorunce..
    ozettende anlasildigi gibi yine engeller var bizimkilerin arasinda...zaten iki dakka rahat biraksalar,doya doya asklarini yasatsalar sasarim... off yaaa mahir telefonda ne diyecek aceba...salihin annesiyle ilgili biseymi ki...

helal olsun baharcima babasinin tehditine kulak asmamis,salihin yanina gitmis..

ev falan tutuyorlarmis ayyy kim bilir ne hos sahneler olacak..:happy0064 gelinlik almaya gidisler,salihin gelinlikle bahari ilk kez gormesi falan..

belgin sanirim hasanla tanisma gunleri falan onun icin cay bahcesine gidiyor,cunku harputlu da oraya gidiyormus,ikisi icin onemli bir gun olsa gerek..

ali bey yine haddini asmis anlasilan :dito..bizi deli edecek yine ali ya...abisine soyledigi lafa bakinsana,nankor ne olucak...abisi tokat atarsa,geri karsiligini alirmis..yazik yaa salihin verdigi emeklere,herseye...
    abisinin en mutlu gununde yaptiklarina bak,destek olacagina salihe hep ayak bagi oluyor.. sanki abisi bile bile bahari elinden almis gibi..

kisacasi yine muhtesem bir bolum bizleri bekliyor,cumartesini iple ceker oldum...

Durum:
    Selmi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Erkan'ın Şehri
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    0
    2 beneği almış
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı moon_light Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selmi hosgeldiin aramiza:happy0064...ne guzel yaa her gecen gun ailemiz buyuyor...cok mutlu oluyorum vazgec gonlum sevenlerini burda gorunce..
    vazgec gonlum icin hepimiz seferber olduk,tum arkadaslarima bnede izletmeye baslattim,onlarda simdi tiryakisi oldular:)zaten bir izlemek yetiyor,farkini farkettiriyor dizimiz..

Murat hakkinda soylediklerinin altina imzami atiyorum oyunculugu tartisilmaz artik,zaten mutevaziligiyle de odul torenindede farkini gosterdi..
    iyi ki bu dizide rol almis,iyi ki boyle bir dizi yapilmis..emegi gecen herkese cok tsk ediyoruz....
    Çok teşekkür ederim, bu diziyi izlerken eski türk filmlerindeki imkansız aşklar geliyor aklıma, zengin kızla, fakir çocuğun öyküsü gibi.

Sürekli izliyorum diziyi ama çok fazla yazamıyorum buraya, arada yazarım yine, beni aranıza kabul etmeniz bana büyük mutluluk verdi. Teşekkürler moon_light.

Durum:
    moon_light - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Irem Altug
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Selmi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkür ederim, bu diziyi izlerken eski türk filmlerindeki imkansız aşklar geliyor aklıma, zengin kızla, fakir çocuğun öyküsü gibi.

Sürekli izliyorum diziyi ama çok fazla yazamıyorum buraya, arada yazarım yine, beni aranıza kabul etmeniz bana büyük mutluluk verdi. Teşekkürler moon_light.
    ne demek kabul etmek cnm,tabiki kabul ederiz.. vazgec gonlum severlerinin basimiz ustunde yeri vardir her zaman:)
    evet firsat buldukca yaz her zaman ins...dizimiz eski turk filmi tadinda ama guzel farkliliklarda var elbette...oyuncularimiz,harika sahneler,guzel repliklerimiz,birde cekilen mekanlar,fazla uzatilmayan olaylar falan hepsinin butunuyle vazgec gonlum kalbimizi fethetti zaten..:img-wink:

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)