Sayfa 200/200 İlkİlk ... 100150190196197198199200
999 sonuçtan 996 ile 999 arası

Konu: Vazgeç Gönlüm - Bölüm Yorumları (2)

Durum:
    kardelen2086 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İZMİR
    Konular
    15
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

[quote=moon_light;5676060]heheheh napim ceydacim dizimizde ufakliklar gormek istiyorum
    maalesef baharcim ve salihcim acisindan bu is biraz uzar...quote]

aslında senaristlerimiz seyirciyi ters köşe yapabilir,önümüzdeki hafta bahar ve salih açısından aşk dolu süper bir bölüm olabilir,tam her şey yoluna girdi derken bir de bakmışız şu malum gıcık kişi ortaya çıkar ve her şeyi mahveder...:dito(zaten bir tek o işe yarıyor hayırlı bir işe de yaradığını da görmedim ya neyse)

Durum:
    moon_light - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Irem Altug
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı kardelen2086 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aslında senaristlerimiz seyirciyi ters köşe yapabilir,önümüzdeki hafta bahar ve salih açısından aşk dolu süper bir bölüm olabilir,tam her şey yoluna girdi derken bir de bakmışız şu malum gıcık kişi ortaya çıkar ve her şeyi mahveder...:dito(zaten bir tek o işe yarıyor hayırlı bir işe de yaradığını da görmedim ya neyse)
    canim icimden bir his haftaya gercekten guzel sahneler izleyecegimizi soyluyor...yani dedigin gibi ask dolu sahneler izleyecegiz bence haftaya...
    ben salih ve bahar acisindan bu is uzar lafini coluk cocuk olmaz diye soylemistim,yani hemen dugunleri olupta cocuklarimi olacak nerdeeee :icon_sorr

o malum sahis zaten dizimizde onun icin var,ya annesine karsi bile kotu bu kadar olur diyorum baska biseyde yok zaten onun hakkinda :hıh
    meltemde sagolsun aninda bahar ne derse yetistiriyor...o eksik kalsa olmayacak sanki :dito

Durum:
    twetytom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Ankara
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

ya ben anlamıyorum zaten meltem bizim dizimizde neden var. tamam baharın arkadaşı ama sadece konuyşuyorlar başka bişey yok. arkadaşsa defnenin de arkadaşı yok mesela. bi amacı yok gibi geliyor meltem rolünün.
    yaman daha amaçlı bi rol olmasına rağmen yaman arada bir geliyor. tuhaf bir durum mesela.
    bahara başka bir arkadaş veye melteme bir amaç bulabilirler. en pasifi o.
    İmzanız forum kurallarına aykırıdır.
    İmza boyutu kurallarına dikkat ediniz.
    Saygılar,
    Dizifilm Yönetim.

Durum:
    strepsils - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Merhabalar,

Bravo arkadaşlar. Yorumlarınızı okudum. Hemen hepsine katılıyorum.Hepsi çok isabetli yapılmış tespitler. Baharla Salih yavaş yavaş tekrar sıcak dialoglara başlıyacaklar sanıyorum, bana öyle geldi. Yani nihayet beklediğimiz aşk dolu anları izleyebileceğiz::))

Sözlü şarkımızda, oyuncuların kararkterlerinin, o anda ve de geçmişte yaşadıkları acı ve duygusal olayların tek tek gösterilip birbiri içine sokulması gerçekten çok güzel olmuş. Tebrikler.

Bence popcorn kasesi olayında, açıkça belli edildiki , Mahir Defneyi seviyor ama Defne onu sevmiyor. Belki Mahirin kendisini sevmesi bir genç kız olarak hoşuna gidiyor, ama onu , bir kızın erkeğe duyduğu aşkla sevmiyor. Baksanıza çanakta onun elinin eline dokunduğunu bile fark etmedi:) Habire mısırları ağzına attı. Seven kız öylemidir? Adamın eli eline dokunsa etkilenir , kızarır , o anın farkına varır. Yanılıyormuyum? Bence Salihi umutsuz bir aşkla içten içe seviyor.

Belgin gibi evlatları için çırpınan , onların mutluluğu için paralanan kadına biricik kızına, Bahara " Davadan vaz geçene kadar yüzünü görmek istemiyorum" demesi hiç yakışmadı benim hoşuma gitmedi. Kızcağız ne yaptı abisi ve babasını korumaya çalışıyor. Eğer senin baban Harputlu demiyorsa , hesap sormaya da hakkı yok bence. Bende Kardelen gibi düşünüyorum.

Harputlu her zamanki gibi mert ve dürüst davranışları ile bizi biraz daha kendisine bağladı.

Birde bölüm sonu nasıl bilmiyorum ama. daha heyecanlı, etkili bitirilebilirdi? yani....

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)