Sayfa 2/201 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon
1001 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Vazgeç Gönlüm - Bölüm Yorumları (3)

Durum:
    moon_light - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Irem Altug
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

haklisiniz arkadaslar...
    biz zaten her zaman dizimize guvendik ve gercektende yuzumuz kara cikmadi,dizimiz tum beklentilerimizi karsiladi...
    aslinda onceden baslayan diziler olmasa,yani yazin baslayipta onceden belli bir kitle olusturmamis diziler olmasa biz 1.olurduk...olsun ya hic onemli degil,boylede cok iyi...
    zaten yeni sezon dizilerinin icinde en basarilisi tartismasiz VAZGEC GONLUM!!

Durum:
    keje - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

evet reatingler çok güzel.inşaallah hep güzel devam eder...diğer dizilerin formlarını okudum biraz herkes çok üzgün dizilerinin reatinglerinden şikayetçiler doğal olarak...bizim şükür öyle bir sıkıntımız yok...herkes kendince yorumlar yapmış..bende onların formuna tespitimi yapmayı pek etik bulmadığım için buraya yazmayı uygun gördüm...daha önce 1.olan dizinin ve diğerlerinin reatinglerinin düşmesinde tabiki kalite sorunu ve çeşitli teknik eksiklikler ve problemler olduğu gibi vazgeç gönlüm dizisine zaman içerisinde herkesin gönlünü kaptırması ve vazgeçememesi de faktördür diye düşünüyorum...öyleki artık bizim izleyicimizde kemikleşti ve dahada fazlalaşacaktır diye düşünüyorum..en azından her hafta eksiksiz ilk bölümden beri bütün izleyici geçiyor ekran karşısına..istikrar tam...evet reating,share oldukça yüksek ve ab de de çok iyi olduğumuz ortada...ama artık 1.olma zamanı gelmeli diye düşünüyorum..başka kanalda olsa çoktan olunmuştu bence..bekliyoruz o günleri de...çünkü olmaması için neden yok..vee en önemlisi bomba gibi bir ekip...herkesi tekrar tebrik etmek istiyorum bizlere böyle güzellikler yaşattıkları için...bizler bu formda herbirimiz asistan,oyuncu,yönetmen gibi sizlerin sayesinde hissediyoruz..aslında profesyönel izleyicileriz ama kendimizi hep dizimizin gönüllü asistanları vs..gibi hissediyoruz.yani en azından ben öyle hissediyorum ve bu dizide kendimi bulup dizi keyfi yapıyorum...

Durum:
    cceydaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İzmir-Viyana
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

ewet keje çok haklısın dizimizin 1.olmaması anormal bi durum aslında:img-yes:
    teknik ekipten tutun da en ufak bi detaya kadar herşey çok ince düşünülüyor dizimizde..
    ve vg izleyicileri olarak biz zaten hiç kaçırmıyoruz ve her bölüm yeni izleyicilerde katılıyor aramıza ne güzell..:img-wink:
    bence bu hafta fragmanın erken girmesininde reytinglerde etkisi war ve tabi kanalın reklam yapması dizimizi daa ii yerlere taşır:img-yes:

Durum:
    moon_light - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Irem Altug
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

aynen oyle sevgili keje...diger dizilerde sasirtici dususler var..ben bunun sebebini kisir donguye bagliyorum,bazi dizilerde hersey cabucak cozuluyor ardindan olaylar ayni eksen etrafinda donup duruyor,izleyicide dogal olarak sıkılıyor,surekli ayni seyleri izlemek istemiyor..
    bizim dizimizde hersey o kadar guzel ayarlanmis ki olaylar hep birbiri ardindan kazak sokugu gibi geliyor..her konu birbiriyle bagimli,buda senaristlerimizin basarisi elbette...yonetmenimiz oyuncularimiz ne kadar iyiyse senaristlerimizde bir o kadar basarili...sonucta dizinin akisini belirleyen onlar..yani ekibimizde birbirini tamamlamis,cok iyi is cikariyorlar...

defne ile ilgili hic calisma yapmadigimi gordum ve iki tane yaptim..burdan bakabilirsiniz;
    http://dizifilm.com/forum/showthread...=42619&page=11
    bunlara en cokta defne hayrani olan tweetytomun sevinecegini dusunuyorum

ayrica dunku bolumdeki klibten video yaptim,daha dogrusu yapilmis olan videoya hic dokunmadan tum sahneleriyle duzenleyip ekledim..iyi seyirler:)

http://www.dizifilm.com/modules.php?...rticle&id=2481

bolum resimleride aksama veya oda olmadi yarina ins eklenmis olur

Durum:
    cceydaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İzmir-Viyana
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

ewet vg ekibi ii iş çıkarıor:img-yes: moon cnm sennde onlardan kalır yanın yok:img-wink: klip süper defnenin avatarı da güzel buna en çok tweetytom sevincek bencede:img-yes: ahh bide yamanın avatarı olsaa...
    dizide jimmy jip kamerasıyla çekilen görüntülerin haricinde bu bölümde salihin göl kıyısındaki görüntüleri süperdii:good: helikopter ile mi çekmişler onları yukardan yukardan..
    sezon dizilerinden bir çoğu kaldırıldı bunlardan bazıları 4 bölüm sürerken bazılarına da son getirilmeden bitti ama bizim dizimiz en başarılısı çnk. kalite konuşuyor :happy0064

Sayfa 2/201 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)