arkadaslar fragmani izledim ve su an agzim bes karis acik durumda !!

dizimize yeni bir muzik eklenmis,harika bir muzik :img-wink: durun soyle anlatiyim,kendim izledim daha cok detay yakaladim...

-salih bahar.. diye kala kaliyor,onu gorunce(ilk sahne)

-baharcim orayi terketmis,sokakta uzgun uzgun yuruyor...:icon_sorr ali denen gicik baharcimin pesinden kosup geliyor ve ona sariliyor :dito...

-igrenc bir sahne simdi...ali laptopta baharcimin resimlerine bakiyor ve hosgeldin..hosgeldin askim... diyor,ya bu tam psikopat...kafayi yemis resmen,diyorum ya birileri farkedip,doktora goturmeli,yoksa dahada tehlikeli olacak..

-salih bir omur yuregimde yasayacaksin.. diyor baharcima...baharda bagirarak soylediklerine bak,bide yaptiklarina.. diyor..cok kizgin..

-ali denen yuzsuz,yine sahnede..sen kararini verdin,baskasiyla nisanlandin..oda hayatina devam etmeye calisiyor.. diye salihcime bagiriyor...

-ceylan salihin yanina gelmis,barinaga ve elinde mavi boncuklu bri kunye sanirim,onu uzatiyor salihe..kiz cok uzgun,onada yazik ya...ama uzak dursun salihimizden,sinir oluyorum yanindan gordukce...

-salih ceylanla evlenemem,nisani atacagim.. diyor barinakta,sanirim karsisinda mahir var...

-burcak aglamakli babani kaybettik.. diyor baharima..onunda kucaginda erenimiz var..cok kotu bi bakis atiyor :icon_sorr

-belgin hasanin fotografini yirtiyor... oda sucluyor hasani...en acisi ne biliyomusun hasan...oz babasi..kizimin dusmanligini kazandi diyor harputluya..harputlu sok olmus durumda...bahar benim kizim mi ?!! diyor belgine...

-baharcim,salihe babamin katili hasan doruk! diyor salih saskin katil mi?! diyor...

-baharcim gorulecek bir hesabimiz var.. diyor..

-mahkemedeler,baharcim avukat...hasan sanik..hakim karar veriyor tutuklu olarak yargilanmasina karar verilmistir.. diyor :icon_sorr baharcim gulumsuyor,hasanin eller kelepceleniyor

vee son sahne....ali denen yuzsuz yine baharcimin yaninda...burcak annesiii,bu seni ozlemis,teyzesi susturamadi... diye geliyor yanlarinda,eren kucaginda:) baharcim hemen aliye bakiyor,alinin yuz ifadesi degisiyor,bahara bakiyor,bide bebege...ve orda bitiyor...

yeni muzikte harika arkadasdlar,cok begendim simdiden,izlemis kadar olmusunuzdur umarim,her detayini anlattim :img-wink: