Sayfa 3/201 İlkİlk 12345671353103 ... SonSon
1001 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Vazgeç Gönlüm - Bölüm Yorumları (3)

Durum:
    moon_light - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Irem Altug
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

ceydacim sagol canim,tsk ederim :img-wink: o defne icin yaptigim avatar degil yalniz,ozel calisma canim resim kurallarina uygun olsun diye kucultup ekledim,ustune tiklayinca buyuyor :img-yes:
    iremcim icin yaptiklarimi masa ustunde kullaniyorum,icim aciliyor baktikca
    hmm demek sende yamandan istiyorsun:icon_whis...ya o cocugu hic sevmiyorum ama senin hatrin icin yapabilirim cnm

ayyyy o salihin gol kenarindaki hali gercekten superdi..acayip yakisikliydi orda...:icon_whis
    dedigin gibi cnm ordaki cekimde harikaydi...galiba ilk once tekne gibi biseyle cekmisler yavas yavas golden salihe dogru yaklasiliyor,sonrasindada helikopterle...ne kadar emek veriliyor bakarmisin dizimiz icin...emeklerine saglik bizde oturup VG keyfi yapiyoruz:)

Durum:
    jujum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İzmir
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

selamlar
    reytingler iyi ilerleyen zamanlarda daha da iyi olacak hiç kuşkum yok:img-wink:

yorumlarınızı okudum arkadaşlar doğru noktaları tespit etmişiniz sizlerde:img-yes:dünkü bölüm bence de genel itibariyle güzeldi...:good:

yalnız şu mahirle salihin gravatlarına bir çözüm bulsunlar bir an önce düğüne gider gibi giydiriyorlar ikisini de birinin ki toz pembe birininki de toz mavi bir gravat çok kötü durmuştu:icon_sorrgerçi tek kötü yanları bu olsun diyorum ama yine de o sahne şarkıcılarının taktığı gravatlardan uzak dursunlar....

gelecek hafta bakalım sevinicez mi yoksa yine isyanları mı oynayacağız...belki kanal yine bir iyilik yapar ve salıdan fragmanı girer:img-yes:

Durum:
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Irem Altug
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

jujum ben cok begeniyorum ya, o kravatlar cok hos bence...burdada herkes oyle kullaniyor ve ben cok begeniyorum soyledigim gibide salih bu bolum daha bi yakisikliydi:)

umut ediyorum ki fragman yarindan itibaren yayinlanir gecen haftaki gibi,valla yine oyle yaparlarsa super olur...saliyada kalmasin mumkunse cunku cok merak ediyorum salih ve baharcim arasinda neler olacak...icimdeki his hala guzel seyler olacak diyor ama bakalim...

Durum:
    jujum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İzmir
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

moonlightım sizin orada da herkes o gravatlardan mı takıyorkabus gibi desene:) ....şaka bir yana ben gerçekten o gravatları beğenmedim simdi doğru ya doğru:img-yes:

ama salihin yakışıklılığına söyleyecek sözüm yok tabi...söylersemde ağzım eğilir:icon_whis...bu arada daha önce vizyondayken mutluluk filmi izlememiştim...nedeni de kitabını okudugum ve hikayeyi bildiğim için ama işin içine murat han girince gittim dvd sini aldım izleyiverdim bir çırpıda:img-in_lo değerli oyuncumuz müthiş bir performans göstermiş harikaydı aldığı ödül helal olsun ona gerçekten:)
    neyse ben kaçar simdilik sizlere iyi yorumlarbye

Durum:
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Irem Altug
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

hehehheh yok cnm kabus gibi degil:)....demek sen begenmiyorsun cnm neyse olabilir...zevk meselesi... baharcimda dun yine cok guzel giyinmisti..hele morlu bir kiyafeti vardi onu cok begendim birde yesilliyi...zaten ne giyse yakisiyor guzelim baharcimiza...
    evet canim muratin oyunculugu tartisilmaz,harika bir oyuncu...ve bu performansiyla daha nice oduller alacagina inaniyorum...bana mutluluk filmini izlemek hala kismet olmadi ama en kisa zamanda izlemeye calisacagim ins...
    iremcimde cok iyi bir film projesinde yer alip odul alsaydi super olacakti,oda suphesiz cok iyi bir oyuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)