Sayfa 192/200 İlkİlk ... 92142182188189190191192193194195196 ... SonSon
998 sonuçtan 956 ile 960 arası

Konu: Vazgeç Gönlüm - Bölüm Yorumları (4)

Durum:
    cceydaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İzmir-Viyana
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart ReKLAm AraSı..

Ohh bee içimde kalmıştı baharın salihe karşı olan duygularını duymak istiodum erene anlatsın diodum ama ali'ye anlatması süperr oldu.. yürü be bahar kim tutar seni..:good:

bu arada bahar o mini eteği giymeseydin bacım bide ali gibi bi sapığın yanına giderken giymişsin:hıh

hanımefendiliğimi bozmayım diorum ama:img-hyste bu aliyi öldürecemm.. bi insan bu kadar mı gıcık olabilir??? coşkun ölmüş millet gelmiş başsağlığına o alinin orda ne işi war? zaten iice morardınn bahar hala salihi sevio çatlaa emi:hıh

bu arada ceylanın gelinliği iğrençç!! osmanbeyden aldı herald.. düğün davetiyesi de çok banal:hıh
    ayrıca salih kemale damatlık almaya gittiği mağazadaki satış görevlisine sinir oldum salih culsuz mu bee osmanbeye gitseymiş..

barınağı da yakmaya gitti yazık içeride de kemal war onu da yakmasa bari ama bence o coçukta ölcek..

Durum:
    cano05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

yani nerden başlasam bilemiyorum çıldırdım saçımı başımı yoldum sinirden... Baharcımı ne hale soktular yaaaaa:icon_mad: bu senaristler, dizide ki kötü adamlar bir bir ölüyor hayırdır inş. bir tek Ali kaldı oda ortadan kalkarsa süper olacak:) neyse diziye ilgili geri kalan yorumu dizi bittikten sonra yapıcam...

Bu arada söylemezsem içimde kalacak valla hiç kusura bakmasınlar ama senarsitlerde abartmış yani... repliklerin bazıları bence biraz saçma mesela... örnek vermem gerekirse çoşkunun düşüş sahnesinde bahar Salih iki adım arkasında ama ne konuştuklarını duymamış Allah Allah o kadar yakın duymamış... bunları diziyi kötülemek yada eleştirmek için söylemiyorum sakın yanlış anlamayın hayranım bu diziye neyse şimdi dizi başlıcak nerdeyse reklam bitmek üzeredir byeee....
    Konu cano05 tarafından (09-03-08 Saat 01:01 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    Figüran
    Yer
    İzmir-Viyana
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart ReKLAm AraSı..

kemal ölmedi işte buna sevindim çok sevdim ben o çocuğu.. kemal barınağı yakan kişiyi gördü.. ama şoka girmiş yazık umarım bian önce konuşur inş..:img-yes:

bahar niyeti bozmuş gördüğüm kadarıyla:img-hyste
    salihten intikam alcam die tutturmuş belgin ile konuşması üzerine salihin orya gelmesi çok ii olmuştu.. salihcim ne güzel dedi "arkamdan işler çevirme" die..:)

ay bahar ali'ye karşı çok saf ya alinin her sözüne inanır ama salihin hiç bi sözüne inanmaz:hıh bide o böcek bahara "ben sana ne zaman yalan söyledim" dedi aaaa kafasını koparcam onun.. tabi cnm hiç yalan söylemezsin ama doğrunun da yanına yaklaşmazsın.. hngi sözün doğru be yalancıı.. her sözün yalannn.. salihe zarar vermek istemezmiş.. eminim hiç istemezsin öyledir kesin:hıh

ceylanda havalarda.. salihcim hep üzgün.. bi zamanlar o sokaklarda bahar ve salih kolkola yürürlerdi..:icon_sorr

Durum:
    Figüran
    Yer
    İzmir-Viyana
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart ReKLAm AraSı..

bahar itiraf et artıkk.. salih ewleniyo die fincandan ne istion kardeşimm.. ay ne güldüm ama :img-hyste

ee alinin senin de sonun geldi.. salihcim yine efendiliğini bozmadı ewde görüşcek seninle.. bide dna sonuçlarını değiştirdiğini öğrensin.. sende mekan değiştircen diğer tafafı boylucan inş..:)

belgin ve hasan bizimkileri barıştıracak umarım.. belgine bravo dedim herşeyi anlattı hasana.. kızının kendi düştüğü hataya düşmesine izin vermedi..

bahar çok kabaydı babasına karşı hiç yakıştıramadım:hıh

ewet biri düğünü bassın dedik dualarımız kabul oluyor sanırsam hasan amcamda bide arabayı parketmekle uğraştı bırakıp yolun ortasna koştursaymış.. inş. yetişirr

Durum:
    Figüran
    Yer
    İzmir-Viyana
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

hasam amcam nerdesinn..??? çabuk yetiş salih elden gidiyo..

inş. yetişir nolur "ewlat bu düğün olamaz" desin. durdursun şu düğünü..

ayrıca emineye çok sinir oldum salih ne kadar üzgün hiç mi görmüo oğlunun halini? neyin war die sormuo.. anneye bak ya..

nese herkese ii yorumlar diliyorumm..
    haftaya görüşmek üzere..:)
    iyi geceler..bye

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)