Sayfa 200/200 İlkİlk ... 100150190196197198199200
998 sonuçtan 996 ile 998 arası

Konu: Vazgeç Gönlüm - Bölüm Yorumları (4)

Durum:
    jujum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İzmir
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

ne güzel bir haber bu böyle moon_light:img-wink: salih bahar sahnelerinin bolca olacağı bölümlerine reytinglerini şimdiden merak ediyorum doğrusu....

dünkü bölüm çok kasvetliydi nedense, ruhum sıkıldı desem yeridir yani...
    hele hele ölümünü bekleyen kurbanlık koyunlar gibiydi salih :icon_sorr
    neyseki müstakbel kayınpederi imdadına yetişece:img-wink:
    Ali'nin defterinin dürülmesi yakındır kızlar merak etmeyin:)

bu arada mağazada yaşanan o olay çok komikti; para ile imanın kimde olduğu belli olmazmış derler, ama nedense senaristlerimiz ikidir bu yola başvuruyorlar
    ilkinde bahar ve salih restoranta gittiğinde ordaki garson salih'i aşağılayıcı bir uslupla konuşmuştu...
    ben çalışanların bu tür bir uslupla müsterilerine yaklaştıklarını ne duydum ne de gördüm doğrusu, gereksiz bir sahneydi kesinlikle

aynı sekilde Salih'in okul yaptırma meselesi vardı hatırlarsak gaye çok güzel ama yani olucak iş değildi o da zaten o sahneyi de izlediğimde ne gereği vardı bu sahnenin diye düşünmüştüm :icon_whis

Durum:
    moon_light - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Irem Altug
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı newat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bilemiyorum ama davetiyeler dağıtılmış,hatırlamak istemediğimden adını hep unutuyorum Salih'in nişanlısı gelinlik giymiş bu saaten sonra Salih intihar etmiş bir gelin adayını yarı yolda bırakırmı?

Moon_lightcım sormuşsunTürkiye'de öyle satıcılar varmı diye.O sahne benide rahatsız etti.Çok gereksiz bir sahne.Öyle şey olmaz.Satıcıya sorarsak bu malları daha uygun bir fiyata nerede bulabiliriz diye ancak o zaman Osmanbey'e gidin diyebilir.Büyük mağazalarda çalışan personeller eğitimden geçiriliyorlar,müşteriye nasıl davranmaları gerektiği öğretiliyor.Bu nedenle bu sahne bana hiç inandırıcı gelmedi.

Bahar abisi için ağlarken Çoşkun'un öldürdüğü adama hiç üzülmedi bende buna üzüldüm.Zaten savcı Bahar'a gereken uyarıyı yaptı ama Bahar bakalım anlayacakmı.İntikam deyip duruyor.Bir hukukçuya intikam sözü hiç yakışmıyor.
    O zaman Salih'te Goncagül'ün intikamını alsaydı.Yada şu anda hissettiklerinden dolayı Salih'in babasına karşı hissettiklerine hak verebilirdi diye düşünüyorum.

maalesef bende nikahin yapilacagini dusunuyorum...:img-cray:

salih onca seyden sonra "hayir" diyemez..:icon_sorr kesin evet demek zorunda kalacaktir..harputlu cok yaklasmisti her an kapidan girebilir...belki imzalar atilmadan oncede yetisir ama yinede o imzalar atilacak diye dusunuyorum..belki imzalarin atildigini goren harputlu birsey diyemez,bakakalir..:icon_sorr bir saniye once yetisse bile kardir,keske hemen gitse soylese salihe erenin oglu oldugunu...

hep soyledim ya yuzukler nasil takilmasin diye o kadar uzulmemize ragmen takildi,imzalarda oyle atilip salih ve ceylan evlendirilecek..:img-cray:

hmm demek oyle mi ablacim..ya o degil bu salihin basina ikidir geliyor,birde hatirlarsaniz baharcimla birlikte bir restauranta gittiklerinde adam tip tip bakmis ve almak istememisti iceriye..salihin halinde ne var sanki...ustu basida duzgundu,oyle sersefil bir halide yok ki oyle diyorlar desek..bircok dizi/filmde bu tur sahnelere denk geldigim icin sormustum..

haklisin..oguz pisi pisine gitti rahmetli...ardindan bir uzuleni bile olmadi..hic onun olumunden bahsedilmedi..baharcimda duygusal davraniyor,yasadigi onca seyden sonra boyle hissetmesi,dusunmesi normal...hukukcu olusundan cok su an abisi olmus bir kardes pozisyonunda...diyorum ya yasadigi onca seyin ardindan boyle dusunmesi normal bence...canim benim ins bu aci gunleri cabuk atlatir...yoksa salihin evliligiyle beraber kotu gunler yeni mi basliyor :img-cray:

Durum:
    wioleta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Sakarya
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Merhabalar,
    Güneşli ve güzel bir günün mutluluğunu,dizimizin ratinglerinin de iyi olması eklenince mutluluğum daha da arttı.

Dizimizin en heyecanlı son sahnesinden başlamak istiyorum.Ekran karşısında''Hadi Harputlu lütfen yetiş, Salih'in evet demesini engelle''diye nasıl heyecanla konuşuyor ve bekliyorum.Annem de ''Tamam kızım,yetişecek,yetişecek'' diye beni teselli ediyor.

Salih evet demeden ,Harputlu yetişecek arkadaşlar.Ceylan'ın içine doğdu bu.İçinde bir sıkıntı olduğunu ve gerçekleşemeyeceğinin sinyallerini de verdi bize.Ceylan'ın iç güdülerine güveniyorum:img-wink:.Boşa çıkmayacaktır.

Harputlu'da jeep'i park etmeye uğraşıyor.Ne parkı.Bırak kalsın jeep ortada.:img-hyste.Koş ,yetiş.
    Konu wioleta tarafından (09-03-08 Saat 14:53 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)