Sayfa 3/200 İlkİlk 12345671353103 ... SonSon
998 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Vazgeç Gönlüm - Bölüm Yorumları (4)

Durum:
    moon_light - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Irem Altug
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

rica ederim kejecim sagol guzel yorumun icin...
    ay evet uc gun kaldi bak sen deyince farkettim,sanki daha coook uzun zaman varmis gibi geliyor bana evet yonetmenimizin burak ozciviti kesfettigini senden duymustum ben,biz ne diyoruz hep ekibimiz tumden basarili,herkesi kutluyoruz...

bu arada ikinci fragmanimizda yayinlandi arkadaslar,onuda video sitesindeki kanalimdan bulabilirsiniz...farkli bir fragman,birkac degisik goruntu var..

bu bolum harbi bomba bir bolum..butun kilitler tek tek aciliyor...hep bekledigimiz birsey daha vardi..coskun ve defnenin karsilasmasi..bu bolum oda gerceklesiyor market gibi bir yerde coskun defneyi goruyor ve dusecek gibi oluyor saskinligindan..seytan carpmisa donmus sonrada coskun evde yataginda agliyor..ama sanirim o sahnede babasinin olumune uzuluyor,ondan agliyor..her neyse sonucta bunuda gorecegiz insallah...bakarmisiniz dizimizin bombalari dedigimiz,epeydir bekledigimiz olaylar gun yuzune cikiyor..bakalim coskun ne yapacak bunun uzerine...defne evli barkli bir bayan oldu,sakin ha defneye takilmaya kalkmasin da...gerci korkusundan yanina yaklasamaz defnenin,goncagul hortladi sanmistir :img-hyste:

Durum:
    angel_timuçin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Timuçin ESEN&Joo Ji HOON
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

selam..
    flagmanı gördüm....:):)): hemde dündan ahh ahh nedir bu salihcigimn çektigi amanennnnnnnn
    salihcim üzülüyo hep yazıkk...yanii..
    cumartesi hemen gelsin yahu merak ettim ne olcak
    ali çok kötüüüüü

Durum:
    keje - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

tekrar haberi için teşekkürler moon_light...düzensiz tekrarlarımız oluyor ve izleyici kaybımız oluyor boş yere...birde en büyük izleyici kaybına saatlerin birbirini tutmaması neden oluyor..fragmanda 22:00 diye giriyor..yanlış görmediysem bir seferde 22:20 diye gördüm ancak yayına daha erken giriliyor..ilk yarım saat heba oluyor yani...buda reatingi etkiliyor bence..neyse bunlara alışmak istemiyoruz en başından beri tutarlı izleyici kitlemiz var herkesin tutarlı ve daha duyarlı titiz davranması gerekiyor...daha çok özen lütfen değerli yetkililer bunlar dizimize zarar vermeye başladı...

Durum:
    moon_light - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Irem Altug
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

evet kejecim...22 bolum olacagiz, su tekrar-tanitim isini bi duzene koyamadilar...zaten hep onlarin yuzunden reytinglerimiz bu kadar dustu..insallah gecen haftaki gibi bir yukselme olurda,bu hafta daha guzel gelir reytingler...
    ben gecende uyarmistim arkadaslari,star tv nin bizden once yayinlayacak duzenli bir programi yok,o yuzden ya star tv film koyuyor bizden once,eurostar da baska bir dizinin tekrarini..normal saatimiz 22:00 olmasina ragmen gecen sefer 21:40 idi..
    dizimiz star tv de gecen hafta yarim saat evvel bitti eurostara gore...

kanal dizimizin kiymetini bilsin,diger dizilerinin reytingleri ortada,dokuluyor resmen..vazgec gonlumun hic tanitimi yapilmadigi halde,bu durumda...biz her zaman dizimizin destekcisiyiz,ne olursa olsun izleriz ama iste herkes boyle dusunmuyor..bu yeni saatide gec bulanlarda var,ama surekli bi degisimde iyi olmaz..tanitimimiz bol yapilsin,yeteri kadar destek verilsin o kadarina raziyiz,dizimiz kendi basina yeter zaten

Durum:
    cceydaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İzmir-Viyana
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

ewet keje haklısınız.. kanal ilk başta 22.00 die duyurdu ama daha erken başladı.. son fragmanlarda 21.45 yazıodu. ben her halukarda yarım saat önceden açıyorum zaten..:img-wink:
    merhroşko saol cnm özet için:img-wink: ay ewet izleyemezsen girmez mi rüyalarına hiç..:img-yes: inş. izlersin cnm bu hafta tam saatinde iroşkocunu..:icon_whis
    bak ben ceylan salihe ne dior die hiç düşünmemiştim..:icon_whis acaba baharı sevdiğini mi anladı?? o da salihe hatıra olarak bi künye verdi ve başkasını severken seninle ewlenemem mi dedi..?? ya da salihe aşık mı oldu:icon_sorr aman salih nişanı attı ya gerisi önemli deil:happy0064
    herşey eminenin ve alinin suçu.. o resmi görmek içime su serpti yahuu!!:img-hyste saol mehroşko..:img-wink:
    ewet eurostar geriden gelio:img-yes: ben ilk önce normal starda izledim sonra da eurodan izledimm:happy0064

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)