Sayfa 1/200 123451151101 ... SonSon
998 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Vazgeç Gönlüm - Bölüm Yorumları (4)

Durum:
    kardelen2086 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İZMİR
    Konular
    15
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Arrow Vazgeç Gönlüm - Bölüm Yorumları (4)

ay düşünsene salih in ceylandan kızı oluyormuş,yıllar sonra salih in kızı ve varlığından haberdar olmadığı oğlu tanışıp aşık oluyormuş,ay ne gülerim öyle bir şey olsa,tan türk filmi gibi:img-hyste

ben daha fazla saçmalamadan kaçayım en iyisi...:img-yes:

Durum:
    ZeHrA_K - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    HazanYagiz & NefesTahir
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    115

Aldığı Beğeni: 126

Bahsedilme
    0 Mesaj

allah korusun mehtapcim oyle birseyolursa biter salih ve bahar aski yaaa ..
    bencede o malum sahisin bir ayagi cukurda .. olmasi an meseesi

ceydacim avatarin ve imzan super yaaa

Durum:
    ZeHrA_K - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    HazanYagiz & NefesTahir
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    115

Aldığı Beğeni: 126

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı moon_light Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar fragmani izledim ve su an agzim bes karis acik durumda !!

dizimize yeni bir muzik eklenmis,harika bir muzik :img-wink: durun soyle anlatiyim,kendim izledim daha cok detay yakaladim...

-salih bahar.. diye kala kaliyor,onu gorunce(ilk sahne)

-baharcim orayi terketmis,sokakta uzgun uzgun yuruyor...:icon_sorr ali denen gicik baharcimin pesinden kosup geliyor ve ona sariliyor :dito...

-igrenc bir sahne simdi...ali laptopta baharcimin resimlerine bakiyor ve hosgeldin..hosgeldin askim... diyor,ya bu tam psikopat...kafayi yemis resmen,diyorum ya birileri farkedip,doktora goturmeli,yoksa dahada tehlikeli olacak..

-salih bir omur yuregimde yasayacaksin.. diyor baharcima...baharda bagirarak soylediklerine bak,bide yaptiklarina.. diyor..cok kizgin..

-ali denen yuzsuz,yine sahnede..sen kararini verdin,baskasiyla nisanlandin..oda hayatina devam etmeye calisiyor.. diye salihcime bagiriyor...

-ceylan salihin yanina gelmis,barinaga ve elinde mavi boncuklu bri kunye sanirim,onu uzatiyor salihe..kiz cok uzgun,onada yazik ya...ama uzak dursun salihimizden,sinir oluyorum yanindan gordukce...

-salih ceylanla evlenemem,nisani atacagim.. diyor barinakta,sanirim karsisinda mahir var...

-burcak aglamakli babani kaybettik.. diyor baharima..onunda kucaginda erenimiz var..cok kotu bi bakis atiyor :icon_sorr

-belgin hasanin fotografini yirtiyor... oda sucluyor hasani...en acisi ne biliyomusun hasan...oz babasi..kizimin dusmanligini kazandi diyor harputluya..harputlu sok olmus durumda...bahar benim kizim mi ?!! diyor belgine...

-baharcim,salihe babamin katili hasan doruk! diyor salih saskin katil mi?! diyor...

-baharcim gorulecek bir hesabimiz var.. diyor..

-mahkemedeler,baharcim avukat...hasan sanik..hakim karar veriyor tutuklu olarak yargilanmasina karar verilmistir.. diyor :icon_sorr baharcim gulumsuyor,hasanin eller kelepceleniyor

vee son sahne....ali denen yuzsuz yine baharcimin yaninda...burcak annesiii,bu seni ozlemis,teyzesi susturamadi... diye geliyor yanlarinda,eren kucaginda:) baharcim hemen aliye bakiyor,alinin yuz ifadesi degisiyor,bahara bakiyor,bide bebege...ve orda bitiyor...

yeni muzikte harika arkadasdlar,cok begendim simdiden,izlemis kadar olmusunuzdur umarim,her detayini anlattim :img-wink:
    mehtapcim anlattigin icin cok sagol birtanem .. sen izeyip anlatinca daha cok ayrinti cikti ortaya ne guzel...

fragmanda amma cok ali sahnesi var yaaa .. gicik sey her yerde yaaa yuh bide abisine sen hayatini kurdun onunda hayatini kurmasina izin ver gibisinden sey diyormus . gicik sey yaa eline alasin yermisin yemezmisin diye vurayin

harputlu bu bolum bizi cok aglatacak galiba .ne kotu birsey yaaa kendi oz kizi sayesinde hapise dusuyor yaaa

Durum:
    cceydaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İzmir-Viyana
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

mehroş izlemiş kadar oldum yahu..!!! saol zehracım mehrooş saolsun:img-wink:
    ama bahar bu bölüm ateş püskürüo ya belginde hasanı suçlamış demekk ulen fikret öldün ama yine belgin ve hasanı ayırmayı başardın beee:icon_sorr
    ama ama ama hasanın gerçeği böle mi öğrenmesi lazımdı:img-cray:
    hemde bahar onu hapse attırıp bide gülmüş üstüne bu hüzün bana fazlaa...:icon_sorr
    ewt zehroş haklısın walla biz aliden kurtulmaya çalışırken o bize inat her yerdeee... terliksi hayvan gibi amip bu amip...:img-yes:

Durum:
    moon_light - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Irem Altug
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

hahhahha :) demek kafasina vura vura mi psikiyatriye gotururdun zehracim:img-hyste vur cnm vur hatta ellerin agrimasin eline tas falan al

ceydosum gule gule kullan takimini,benimki kadar guzel olmasada ehhh guzel iste P:
    insallah fikret gibi olur o gicigin sonuda...

zehracim sende sagol cnm hatta size surpriz...fragmani simdi ekliyorum video sitesine,ordan doya doya bakin...linki burayada veririm,islem bitince

edit: buyrun arkadaslar,fragman izlenime hazir...muzige bayildim ya,harika yine...super bir fragman olmus;

http://www.dizifilm.com/modules.php?...rticle&id=3354
    Konu moon_light tarafından (06-02-08 Saat 15:27 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 1/200 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)