Sayfa 1/184 123451151101 ... SonSon
916 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Veda - Bölüm Yorumları

Durum:
    NATY&FACU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Yönetici
    Yer
    M. KEMAL ATATÜRK
    Konular
    1757
    Verdiği Beğeni
    110

Aldığı Beğeni: 40

Bahsedilme
    26 Mesaj

Standart Veda - Bölüm Yorumları

Daha önceki başlığın mesaj sayısı 1000'e ulaştığı için yorumlarınıza bu başlıkta devam ediniz.

Bir önceki başlığa http://www.dizifilm.com/forum/showthread.php?t=124092 ulaşabilirsiniz.

Tek cümlelik mesajlar, başlıkla ilgisi olmayan mesajlar, büyük harfle, tamamı renkli, kalın (bold), altı çizili ve italik yazı tipi ile yazılan tüm kural dışı mesajlarınız uyarı bırakılmadan silinecektir. Lütfen sohbet ortamı oluşturmayınız.

NATY&FACU
    Bölüm Sorumlusu
    Konu NATY&FACU tarafından (08-08-13 Saat 22:40 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    elifk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 20

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı salpan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sevgili odile cim bende aynen senin gibi düşünüyorum:icon_sorr deli saraylı örtpas edecek kesin benim tek umudum İsmetcik deli saraylinin zabtaltna alamayacagi tek birey yoksa o deli saraylı gulfidan kalfada dahil herkesi susturur mehparenin başına gelenlerden mehmet resatin bile haberi olmaz :icon_sorr ofof o tekrar izleme hatasını ben bilmem kaçıncı kez yapıp bol bol sistim:icon_sorr birde su kapı mevzuuu cidden ironik bir durum toptan kırıp çıkarsınlar bari kapilari kapanması gerekirken kapanmadiktan özellikle o güzel aşıkları kem gözlerden saklamadiktan sonra:icon_sorr
    Odkle cim nerelere mail atıyorsun mail adreslerini bizede verirmisin twiter meramimizi anlatmak için çok kısa bu arada kimin insagraminda var kurşun sahnesi Iclal aydinmi
    Nekadar ortbas ederse etsin kesinkemal ogrenecek ogrenmeli bence... Asklari tam baslamali saraylinin haberi olmadan ayrica fragman cok gec cikiyor... Pazartesiye yetstirebilseler... Zordur hakveriyorumama karadayi 3.fragmani vermis... Vedada boyle yapmalilar ve engec 22de baslamali....

Durum:
    Gözde---Begüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Kırıkkale
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Veda’yı tam anlamıyla izlediğimi söyleyemeyeceğim. Ancak Mehpare & Kemal çok farklılar… Arada – sırada internetten takip ediyorum. Muhteşem bir uyumları var. Tabi son bölüm, pek güzel olmamış. Mehparecik’e gelen vuruyor, giden vuruyor. Hadi Saraylı Hanım belli de, Kemal’e ne oluyorsa? Kızdın, küstün, amenna… O paraları fırlatman, hoş oldu mu yani? Bulmuşlar Mehpare gibi bir meleği, hepsi yüklendikçe yükleniyor. Zaten anneanne denilen mendebura, sinir olmamak mümkün değil. Edepten, terbiyeden bahseder bir de. Nasıl bir cadıdır bu yahu? Torununun mutlu olmasını istemiyor. Sanki zengin bir kızla evlense; hiçbir sorun olmayacak. Ya da istemiyorsa; Mehpare’yi hiç büyütmeseydi. Bu şekilde, daha çok eziyet ediyor. Mehpare kala kala, senin uyduruk küpelerine mi kaldı? Mehpare & Kemal, çok ideal bir çift… Naif bir aşkları var. Gelgelelim, o cadaloz anneanne yok mu? Her şeyi, mahvediyor. Mehpare’nin intihar etmesi, çok iyi olmuş. Nasıl olsa, ölmez. En azından, Kemal yaptığı hatayı belki anlar.

Aslında dizi benim için, Mehpare & Kemal ikilisinden ibaret… Gerisinin hiçbir önemi yok. Milli Mücadele’mizi anlatıyor. Bu noktada, çok iyi bir hikâyesi var. Yalnız tarihimiz dizilere uyarlanınca, berbat bir hal alıyor. Bu ikilinin dışında, izlenilecek çift yok. Reşat Bey’de ne varsa? Kızı yaşındaki bir fingirdek, adamı ayartmaya çalışıyor. Kadınların o kıskandırma politikalarına ne demeli? Çok çirkin… Sanki evcilik oyunu oynuyorlar. Böyle tarihi dizi mi olur? Gerçi ben de, ne dediğimi bilmiyorum galiba. Biz neler gördük? Görmeye de devam ediyoruz ya… Lakin böyle ahlaksız kadınlar, bu diziye yakışmıyor. Saraylı Hanım da, gelinine hiç hoş davranmıyor. Alan almış, satan satmış… Mutlu bir evliliği bozmaya çalışıyor. Kısacası; diziyi izlettiren kişiler belli… Gerisi de, beni zerre ilgilendirmez. Reytingler, zaten çok kötü… Bu aşkı izleyemeden, dizinin bitmesini istemiyorum. Ya da adam – akıllı bir final yapsınlar. Hiç olmazsa; hikâye yarıda kalmasın.

Durum:
    serebra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Uzaklar diye bir yer
    Konular
    16
    Verdiği Beğeni
    260

Aldığı Beğeni: 606

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı eylullal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ''Veda''nın kapanmayan kapıları...

Mehmet Reşat ve İrene öpüşür ama kapı açıktır...Mehpare'nin nikahına Kemal açık kapıdan bakar ve Gülfidan ona odanın kapısı açık bir şekilde Mehpare'nin fedakarlığını anlatır...Kemal Mehpare'ye ilan-ı aşk ilan eder,kapı yine açıktır...Kemal Mahir'e ''hizmetçi takımı'' ve ''gönül eğlencesinden'' bahseder,kapı her zamanki gibi açıktır Mehpare duyar...Hadi tamam kapılar elbette her daim kapalı kalmaz ama bu da nedir? Karakterlerin bu rahatlığına sebep nedir? Hiç biri düşünmez mi biri görür ya da duyar diye? Neyse...Bu açık kapı ve sonrası facialardan fena sıkıldım:whistle2
    Madem bu kapılar hep açık, o zaman Mehpare Gülfidan ablasına herşeyi anlatsın,Kemal beyi de duysun.En azından bunu yapın senaristler.Yoksa Mehparenin Kemale söyleyeceğini hiç sanmıyorum.

Durum:
    bozallstar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Bursa
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    10

Aldığı Beğeni: 4

Bahsedilme
    0 Mesaj

yahu bu evdeki tonton yardımcı teyzemizin adı Gülistan mı Gülfidan mı
    mehpare-kemal sahnelerini izlerken kemal anneannesinin taklidini yaparken gülistan diyor ama sonra ne olduysa gülfidan oldu

Sayfa 1/184 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri