Sayfa 34/34 İlkİlk ... 243031323334
170 sonuçtan 166 ile 170 arası

Konu: Üvey Aile - Bölüm Yorumları

Durum:
    merwe's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

ben şaşırmadım dersem yalan olur çünkü böyle olacağını tahmin edebiliyordum. reyting almayıp da kaldırılan bir sürü dizi var ve ben bu dizilerden birkaçını izlemiştim. alışkınım anlayacağınız... :icon_sorr
    neyse ben umut ediyorum ki enine boyuna düşünüp daha iddialıbir yapımla karşımıza çıkar bu ekip... yani umuyorum:)
    bye

Durum:
    theron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı bakış Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar belki de diziyi yapım şirketi yapmaktan vazgeçmiştir. belki de kanal istememiştir. böyle şeyler de oluyor
    Arkadaşlar ben mücadele verirsek dizinin belki başka bir yapımcıyla,ya da kanalla çalışabileceğini düşünüyorum.

Hatırlarsanız "iyi uçuşlar","sınıf" gibi diziler raiting almaması sebebiyle yayından kaldırıldılar.Fakat gelin görün ki sevenlerinin tapkileri sonucunda başka kanallara geçiş yaptılar.Biz neden yapamayalım?
    D:\DILEK\BELGELER\Resimlerim\header.jpg

Durum:
    angelus86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    35½ PROVEHITO IN ALTUM
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    2

Bahsedilme
    0 Mesaj

arkadaşlar ben de bu diziyi çok seviyordum geçen salı yayında göremeyince şahsen fox tv'nin yine kimseye haber vermeden o hafta yayınlamaktan vazgeçtiğini yada yine yayın gününü değiştirdiğini düşündüm... fox'ta yayınlanmış en güzel dizilerden biri olduğunu düşündüğüm için kaldıracaklarını hiç düşünmemiştim ama malesef doğruymuş yayından kaldırmışlar
    kaldırılmış olma ihtimalini doğrulamak için dizinin yapımcısı olan focus filmin sitesine girdim ve bakın ne yazıyordu:

" Üvey Aile yayından kaldırıldı...

6. bölümü FOX TV'de 15 Nisan Salı günü yayınlanan dizimiz ÜVEY AİLE'nin yapımını, ratinglerinin istenen düzeye ulaşamamasından dolayı üzülerek durdurduk.

Yapımda emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz..."

elimizden ne geliyorsa yapalım bence...
    hala çok severek tekrarlarını izlediğim Yalancı Yarim'i de yayından kaldırmışlardı ve biz attığımız maillerle geri döndürmüştük arkadaşlar gece gündüz kanalı aramışlardı... çabalar sonuç verebiliyor ne kadar ısrarcı olduğumuza bağlı sadece...:):)

Durum:
    onur29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İzmir
    Konular
    23
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 15

Bahsedilme
    0 Mesaj

Diziyi başlıkta görünce çok üzüldüm. Keşke Fox tv biraz daha sabretseydi. Bu sefer bu ekip şeytanın bacağını kırdı demiştim. Gerçekten çok eğlenceli ve çok komik bir diziydi. Ama tanıtımı azdı. Fox tv diğer dizilerine gösterdiği özenin 3 te 1 ini bile göstermedi bu diziye. YAZIK.

Yine de tüm emeği geçenlere. Tüm oyunculara ve senaryo grubuna teşekkürler. 6 haftada olsa bize güzel ve kaliteli bir dizi seyrettirdikleri için.
    -

Durum:
    dolceqabbana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    Gümüshane..
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Fox tamam kaliteli yapımlar yapmaya calısıyor falan ama; hakikaten cıvıttı. Yahu bu dizi kalkarmı? Şölen'de de böyle yaptılar, daha ilk bölümden kaldırdılar.
    Konu ipekaziz tarafından (05-05-08 Saat 19:37 ) değiştirilmiştir. Sebep: lütfen mesajınızın tamamını bold karakter kullanarak yazmayınız

Sayfa 34/34 İlkİlk ... 243031323334

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri