Sayfa 1/6 12345 ... SonSon
29 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Üvey Baba - Bölüm Yorumları

Durum:
    deniz_kolik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cezalı Üye
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Üvey Baba - Bölüm Yorumları

Üvey Baba tv filmi olarak çekilen ardından çok beğenilip dizi olan bir proje.Başrollerinde Şemsi İnkaya, Sibel Gökçe ve Melike Öcalan paylaşıyordu...

Durum:
    onur29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İzmir
    Konular
    23
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 15

Bahsedilme
    0 Mesaj

Ya ne diziydi bu yaa. Ne kadar uzamıştı. Ama izliyodum. Şu an olsa izlemem. Ama o zaman beğeniyodum. Sonlarını bilmiyorum. Ama ilk başları çok acıklıydı. Şemsi inkaya oyunculuğunu konuşturuyodu resmen. O Lamia'ya ne uyuz olurdum. Ezik ezik davranıyodu. Ayrıca bu dizide Işıl Yücesoy da rol almıştı.
    -

Durum:
    yesilcamkolik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Yesilcam
    Konular
    49
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

simdi olsa bende izlmemem herhalde ama zamaninda az izlemedim üvey babayi cok severdim cok uzun sürmüstü sonralari nedense hosuma gitmemeye basladi ve yarim biraktim dizinin sonunuda izlemedim lamia yi canladiran kiz ismi sanirim burcin abdullahti simdi nerede acaba daha sonra hic bir dizide görmedim onu

Durum:
    yosungozlum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Burhan Altintop * GS
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

eskiden hiç kaçırmazdım ama sonradan bozdu ve sıkmaya başladı ve bıraktım :icon_whis ama sonunu merak ediyrom bilen varsa yazsın lütfen
    komşuları vardı karı koca şişman bi amca vardı onların halleri cok hoşuma giderdi bnm

Freddy
    Freddy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Zamanında az izlemedim bu diziyi 195 küsür bölüm sürmüştü ama 150li bölümlerden sonra halilin diziden çıkıp sabriyenin yeni aşklara yelken açtığı levent inanıra aşık olduğu bölümlerde çok baymıştı 2003'ün ilk aylarında bitti sonra 1 yıl aradan sonra 2003 eylül sezonunda flash tvde yeni bölümleriyle devam etti ama 10 bölüm fln sürdü Oyuncuların da sadece bir kaçı vardı Lamia, semiha avukat amca, şişman komşuları ve karısı fln vardı Sibel gökçe var mıydı emin değilim Ayrıca lamia kocaya fln kaçıyodu köyde bi oğlana aşık oluyodu semiha çocuk doğurmuştu Yani eski üvey babadan eser yoktu ama karakterler ve senaryo itibariyle tamamiyle de farklı bir dizi değildi

Kemalettin tuğcunun pek çok eseri tunca yönder yönetmenliğinde önce filme sonra diziye çevrilmişti Üvey baba, küçük besleme, mercan kolye..

Bu diziyi her hafta iple çekerdim Fragmanlarını bile hatırlıyorum :) üvey baba Filmden diziye çevrildiğinde, lamia hepsinin devamı bu akşam star tvde gibi bişiler sölerdi :) Önceleri her perşembe ardında pazartesi günleri ekranlara geldi Hanımağa (ışıl yücesoy) bu diziyle şöhrette 2. baharını yaşamaya başlamıştı Ama dizide ilk başlarda epey korkutucu acımasız bir karakterdi Halili az korkutmadı Halil zaten karısı ve çocukları dışında herkesten korkardı :)

Ya lamianın küçük bi erkek kardeşi vardı ilk bölümlerde sonra kayboldu noldu o çocuğa dizide

Bu arada dizinin sonu yok

Sayfa 1/6 12345 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri