Sayfa 1/78 123451151 ... SonSon
387 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Avengers: Endgame [ 26 Nisan 2019 ]

Durum:
    TurkeyStyler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetici
    Yer
    Winterfell
    Konular
    366
    Verdiği Beğeni
    179

Aldığı Beğeni: 596

Bahsedilme
    26 Mesaj

Standart Avengers: Endgame [ 26 Nisan 2019 ]

Avengers 4"ün İsmi Açığa mı Çıktı?

Avengers 4'ün adı açığa çıkmış olabilir, en azından kayıt dışı olarak. Marvel Sinematik Evreni'nin ünlü görüntü yönetmeni Trent Opaloch Marvel sızıntıları konusunda yeni nesil Hulk'ımız Mark Ruffalo ve sempatik Örümcek-Adam'ımız Tom Holland'tan geri kalmıyor. Kaptan Amerika: Kış Askeri, Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı ve son olarak Avengers: Infinity War'da (Avengers: Sonsuzluk Savaşı) görüntü yönetmenliğini üstlenen Marvel gediklisi, büyük bir sırrı istemeden açık etmiş olabilir.

Şu ana dek filmden hep "Avengers 4" olarak bahsedildi, zira Marvel resmi ismini henüz açıklamamıştı. Ancak görüntü yönetmeni Opaloch'un kendi internet sitesinde durum böyle değil. Ünlü görüntü yönetmeni sitesinde yer alan filmografisinde ise Avengers: End Game ismini kullandı. Marvel'dan resmi açıklama gelmemesine rağmen pek çok Marvel hayran sitesinde bu isim dolaşıyordu. Ancak ilk kez filmin prodüksiyonuna bağlı birinden böyle bir ipucu geldi. Şüpheleri asıl artıran nokta ise, Opaloch'ın haberlerin yayılmaya başlamasıyla birlikte filmin ismini silip tekrar "Avengers 4" olarak listesine eklemesiydi.

Herkesin merakla beklediği "Avengers 4" (ya da Avengers: End Game) için heyecan büyük. Avengers: Infinity War'un yarattığı şoku henüz atlatamamışken, içimize su serpen haberlere sarılmak en mantıklısı. Doktor Strange'in devam halkası geleceği, Spider-Man: Far From Home'un çekimlerinin yakında başlayacağı haberlerini düşünmek bir nebze olsun biz Marvel severleri rahatlatabilir.

"Avengers 4", Marvel'ın 3. Evre'sini sonlandıracak ve tahminen Spider-Man ile Captain Marvel'ın başını çektiği yeni bir evreyi başlatacak. Şu ana dek ön cephelerde gördüğümüz kahramanlarımıza veda ederken, yeni nesil Marvel süper kahramanları ile tanışacağız. Bakalım neler olacak! [Beyazperde'den alinti]

2. Beğenenler;
    Defne06 (04-07-18)

Durum:
    Defne06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Konular
    1102
    Verdiği Beğeni
    641

Aldığı Beğeni: 1,438

Bahsedilme
    10 Mesaj

Standart Cevap: Avengers 4/ Yenilmezler 4 [2019]

Yenilmezler: Sonsuzluk Savasi - Bölüm 2

Avengers 4

Yönetmen: Anthony Russo, Joe Russo

Senaryo: Jack Kirby, Christopher Markus

Oyuncular: Evangeline Lilly, Josh Brolin, Karen Gillan

Avengers: Infinity War Part I filminin bir yıl sonrasında,
    2019 yılında izleyiciyle buluşacak olan devam filmi.

Durum:
    hakumuttt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    31
    Verdiği Beğeni
    112

Aldığı Beğeni: 441

Bahsedilme
    5 Mesaj

İsmi ENDGAME olarak belirlenen Avengers 4 fragmanı nihayet bugün yayınlandı.

Beklemediğim derecede dramatik ve çok duygusal bir fragman olmuş. İlk filmi izlerken Thanos'a bazeeen hak verdiğim noktalar dahi oluyordu ama bu fragmanla ölümüne sövdüm yani

Tony Stark'ın çaresizliği beni derinden yaraladı.

Ve zaten gelen spoilerlara göre de
    Spoiler İçermektedir

Bir devri kapatıyorlar özette, Marvel'in simgesinin bile toz oluşundan ben bunu çıkardım ve bir yanım buruldu ya

Ekibin tüm üyelerini çok seviyorum ben birkaçının gidecek olması bana çok koydu.

Fragmanı spoilersız hazırlamak konusunda tam anlamıyla bir efsane yahu Marvel, Ronin dışında hiçbir şey anlaşılmıyor.

Ant Man'in bu film için önemli bir yer tutacağını biliyorduk zaten Wasp'tan anlamıştık, Captain Marvel de henüz çıkmadığından fragmana bile eklememişler ki güzel bir taktik bence. Geçen seneye kadar ben de teori okumaz sadece izler geçer bağlantıya dahi takılmazdım benim gibi olan da çoktu, güzel sürpriz oluştu İnfinity War'da tüm MCU evrenindeki isimleri görmek.

Hawkeye bu film için ayrı bir önem taşıyacak gibi, fragmana girişi dahi efsaneydi.

Thor dünyada ama nerede olduğunu anlayamadım, Cap yıkılmış zaten çoğunluğun aksine ben onu da çok seviyorum ve Pegy'nin olduğu o saate bakması gidici olduğunu gösteriyor off

Banner, Cap ve Nat bir odada birşeyler yapmanın derdindeler bu ekibe Scott eklenecek ve Thor sonradan dahil olacak gibi. Ama esas olay uzayda zırhsız ve yiyeceksiz kalan Tony'de bitecek ki Strange'in söylediği planı bir kendisi biliyor gibi.

Bunlar dışında fragmanda aksiyon yok, Nebula'nın Gamora'nın intikamı için Thanos'a saldıracağını düşünüyorum ben sanki ard arda göstererek onu hafiften vermiş gibiler.

Thanos'ta emeklilik durumuna geçmiş zaten tarla bahçe dolanıyor

Neyse filmin adı da manidar bu arada yine Strange'in ağzından duymuştuk IW'da, ENDGAME!

Bu film ağlatacak ya hissediyorum içimde birşeyler kopup giderek ayrılacağım sinemadan

5. Beğenenler;
    nurdi (11-12-18)

Durum:
    Yönetmen
    Konular
    31
    Verdiği Beğeni
    112

Bahsedilme
    5 Mesaj

Durum:
    Yönetmen
    Konular
    31
    Verdiği Beğeni
    112

Bahsedilme
    5 Mesaj

Sayfa 1/78 123451151 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri