Sayfa 121/124 İlkİlk ... 2171111117118119120121122123124 SonSon
618 sonuçtan 601 ile 605 arası

Konu: Vuslat - Bölüm Yorumları

Durum:
    Vuslaterva - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    Bursa
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 6

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Vuslat - Bölüm Yorumları

Mehgüm tekrar bölümler başladı hafta içi her gece yani 23.45 00. 00 arasında başlıyo dizimizin tekrarları o kadar özledikki günler geçmiyor sanki hayırlısıyla ağustos gelsede ekip toplansa çekimler başlasa ve tanıtımlar eylül için dönmeye başlasa dizimizin yokluğu çok belli dün gece tv de seyredince bir daha anladım.

Durum:
    mehgüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    istanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    29

Aldığı Beğeni: 33

Bahsedilme
    0 Mesaj

Arkadaşlar hepinize merhaba, siteye zor giriş yapılıyordu birkaç gündür hepinizin geçmiş bayramı kutlu olsun.Sevgili Vuslaterva sağol arkadaşım çalıştığım için erken kalkma durumum var o yüzden geç vakitte yayınlandığı için bende her akşam netten yatmadan önce 1. bölümden itibaren izlemeye başladım yeni sezon başlayana kadar böyle yapacağım

Durum:
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    istanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    29

Bahsedilme
    0 Mesaj

Arkadaşlar merhaba, sezon fianlini tekrar tekrar izledim Aziz Ferideye soda getiren garsona çok dikkatli bakıyor acaba annesinin birşeyler planlayacağını sezmiş olabilir mi? hatta konuşmayı yaparken annesine bir ara bakıp sonra da sodayı içti.Acaba diyorum annesine inat Ferideyi ne kadar çok sevdiğini onsuz olamayacağını annesine bu şekilde anlatmak istemiş olabilir mi? belki diyorum annesinin bu planını öğrenip ona kendisi bir oyun oynamış olabilir Perihan şoförüne gittikleri yerleri söylememesi kosunda uyarmıştı Aziz öğrenmiş olabilir annesinin planını diye düşünüyorum ne dersiniz arkadaşlar

Durum:
    Vuslaterva - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    Bursa
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 6

Bahsedilme
    0 Mesaj

Mehgüm her olasılık askıda bizde aziz gibi arafta kaldık ama ferideye deniz kenarında dediği sözler boşa değildi onsuz bir dünya istemeyen aziz onu öyle görünce suyu içmezmi yani

Durum:
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    istanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    29

Bahsedilme
    0 Mesaj

Arkadaşlar hepinize merhaba, sayfamız çok sessiz yeni sezonla ilgili neler olabilir yorumlar yapalım haydi ben başlıyorum yapmaya yorumlarımı sizleri de bekliyorum şimdi sezon finalinde Kerem vuruldu, Aziz&Feride zehirlendi, Faik rahatsızlandı,Serpil merdivenden düştü,Perihan hanın fenalaştı
    1)Kerem vuruldu büyük ihtimalle 2 bölüme kalmaz iyileşir,Fırattan şikayetçi olmaz
    2)Aziz&Feride zehirlenmişti fakat bence bu konuyla ilgili çok tahminim var yazmıştım,birincisi Aziz Ferideye sodayı getiren garsona dikkatlice baktı sonra konuşma yaparken sodayı içmeden önce annesine bakıp sanki yaptığın şeyi biliyorum ben Ferideyi seviyorum onu asla bırakmam diyormuş gibi gözleriyle annesine bakıp sodayı içti ikinci tahminim Feride sodadan bir kaç yudum aldı o yüzden Feride hemen toparlar fakat Aziz daha çok içtiği için birkaç bölüm sürebilir iyileşmesi
    3)Faik düzelir
    4)Serpil hafıza kaybı yaşayabilir bir müddet o yüzden neler olduğunu Nehirin planlarını Aziz'e anlatamaz bir süre
    5)Perihan düzelir kötüye birşey olmaz
    Yeni sezon çok heyecanlı olacak bir an önce çekimler başlasın pazartesileri çok boşluk hissediyorum çok özledik valla VUSLAT ekibimizi ailemizi haydi iyice dinlenin süper enerjili bir biçimde çekimlere başlayın iyi tatiller

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 5 kullanıcı var. (1 üye ve 4 konuk)

1. mehgüm

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri