Sayfa 53/69 İlkİlk ... 34349505152535455565763 ... SonSon
341 sonuçtan 261 ile 265 arası

Konu: Vuslat - Bölüm Yorumları

Durum:
    nazenin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Bir varmış...Bir yokmuş..
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    8

Aldığı Beğeni: 8

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Vuslat - Bölüm Yorumları

"Madem bu gece yolcu dinlenecek,bizde baska bir "hal"i konusalim o zaman.."Hic"likten nasiplenelim biraz.. "Hic"lik "hal" olmaktir.. Pervanenin atese olan askindan ,atese dalip yok olmasi gibi.. diyor Salih baba.. Piyon ve carkifelek bildikleri bir tarafindan alinmis ki yadigamadilar durumu,nerededir diye göz gezdirelim demediler.. Abdullah efendi akla geliyor ilk olarak.. Yolcu olan mi,yolcuya yardima giden mi Abdullah efendi ??. Ne ise yarayacak ki aldi yanina ve Emine kacirildiginda da o bulmustu yerini ve cözümünü.. Piyon ipucu ve carkifelek anahtar gibi birsey desek Aziz'in zekasini göstermesi gereken kisim nasil kullanacagini bulmak o zaman.. Ama o zamanki gibi bir acik pencere bulunabilecek yer degil gibi fragmanda.. Kendi kullanip iceri girse Aziz'in bir bir fonksiyonu kalmiyor kurtulmalarinda..Ve bu oyunu da bilen biri olmali o zaman ..Kim neden aliyor öyleyse.. Gecen bölüm Salih babanin gitttigi ama bizim göremedigimiz o yerdekiler ile Tahsin beyi tehdit eden kisiler ayni kisiler mi .. Bu sefer bir yardimi olmayacagini düsünüyorum gecen bölüm Aziz'in yüzüne kocaman gülümsedikten sonra Abdullah efendinin yüzüne yerlesen aciyi hatirlayinca ..Abdurrahman efendi "Oldum deme,olmadin..Buldum deme,bulmadin!.." dedi, "hiclik"i hatirlatti ve gitti galiba.. Abdullah efendi tek gidiyor nereye gidiyorsa.. Carki alarak oyunu durdursa da hayat akiyor neticesinde..Bakalim ne olacak.. Elimizden gelen bir sey olmayinca koca bir hiciz gercekten !.. Evet yine karman corman oldu kafam ..

Önceki fragmanda nisan haberinin dogru olmadigini duyan Feride gibi bir süre agzimi siritmaktan toparlayamamistim ..."Al kocani da gel" diye Allah mi söyletiyor ne ?.. ikinci fragman daha da heyecanli.. Özette bize soru sorulmadigi icin güzel.. Güzel birr bölüm olur umarim..iyi seyirler size ..(Türkcede zorlaniyorum malesef,özür dilerim yazilarimin düzensizliginden ..)
    Bilinmedik bir hüzün var içimde,bir gariplik !!..
    Anladım ki ya ben fazlayım bu şehirde ya da biri eksik !!..

Durum:
    mehgüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    istanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 28

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alev alev yanıyorum
    Buzlarım çözülüyor aşka
    Gardım düşüyor, tutamıyorum
    Korkuyorum bakışların çarpınca bana

Alev alev yanıyorum
    Buzlarım çözülüyor aşka

Gardım düşüyor, tutamıyorum
    Korkuyorum bakışların çarpınca bana
    Birbirimize birkaç aşk kadar geç kalmış olmasaydık
    Hep yanlış gidenlerin ardından yorulmasaydık
    Birbirimize birkaç aşk kadar geç kalmış olmasaydık

Hep yanlış gidenlerin ardından yorulmasaydık
    Alev alev yandığım doğru

Küllerinden doğar mıyım sana doğru
    Kendimi arıyorken olmaktan korktuğum yerdeyim
    Sendeyim
    Al beni
    Ne yaparsan yap
    Al beni
    Ne yaparsan yap
    Sen ışığını arayan güzel günebakan
    Ben tozuna dumanına hasret bir enkaz
    Alev…
    ARKADAŞLAR HEPİNİZE MERHABA, BU AKŞAM Kİ BÖLÜMÜN ŞARKISI BU OLABİLİR Mİ?

Durum:
    nazenin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Bir varmış...Bir yokmuş..
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    8

Aldığı Beğeni: 8

Bahsedilme
    0 Mesaj

Yine unuttum ben malesef :)..Aziz,Kerem'e anneni babanı babam öldürdü dedi.. Annenizi babanızı demedi diye hatırlıyorum .. Kerem'i biliyorsa Sultan'ı da biliyor olması gerekiyor.. Ya Kerem'in bir kardeşi olduğunu hatırlamadığını biliyor ya da Sultan Kerem'in tahmin ettiğimiz gibi kardeşi değil . Perihan da dahil ıçten seviliyor ..Sevilesi bir karekter tabii de.. Bilemedim ki annesiyle olan resimde gördüğümüz Kerem,bir kardeşi olduğunu hatırlayabilebilir mi .. Bilse peşini bırakmazdı, diğer tarafdan.. Bu kadar "sır örgüsü " geçmişteki bir olaya mı bağlı şimdi ..
    Bilinmedik bir hüzün var içimde,bir gariplik !!..
    Anladım ki ya ben fazlayım bu şehirde ya da biri eksik !!..

Durum:
    mehgüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    istanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 28

Bahsedilme
    0 Mesaj

Arkadaşlar hepinize merhaba, dün akşamki bölüm çok heyecanlıydı. Azizin Feridesini kurtarmak için gösterdiği çaba muhteşemdi.Feride nasıl korktu odadan kurtulunca Azize sarılması çok hoştu.Hele Feridenin Azize korkuyorum Allah Allah ben az önce ölüyordum diye tepki vermesi bağ evindeki sahneler çok azdı daha fazla sahne bekliyordumFeridenin tavuklarla kovalamacası çok tatlıydı hele kıyafetler çok yakışmıştı.Azize bugünü unutabilirmisin dediğinde Azizin hayır deyip gülmesi çok tatlıydı. Allahım bağ evinden kışlık erzaklarını arabaya yüklemeleri acısız salça benim diye sohbetleri çok hoştu.Hele ayağının kayıp Azize sarılması Azizin yürü hadi benim tatlı baş belam deyişiGelelim yeni fragmana sizlere dün burada yazdığım gibi Altanın evinin ordaki çardakta romantik bir yemek var gördüğünüz üzere yalnız fragman bana bir acayip geldi. Fragmanda Aziz eğer savaşacaksam düşmanımı görmem lazım diyor sonra yemek sahnesi var, yemekte sanki Aziz Ferideye çok değişik bakıyordu sanki düşmanı Feride gibi bu yemeğide sanki bu yüzden düzenlemiş gibi elinde küçük bir kutu vardı.Kutuyu Serpil getiriyordu Azize fragmanda yemek sahnesinde kutu Azizin elinde Feride bu ne diye soruyor Aziz de ne olmasını isterdin diyor son sahnede de Feride Azizin peşinden ağlıyor çok karışık geldi bana fragman Allahım 2.fragman gelsin ve lütfen romantik Aziz Feride sahneleri olsun acaba kutuda yüzük mü var özel tasarım şurdan aklıma geldi Feride kilitli kaldıkları evde Azize tabloyu gösterdiğinde tablodaki kadının boynunda aynı kolye vardı. Aziz kolyeye bakarken özel tasım bu dedi Ferideye belki özel tasarım Ferideye yüzük yaptırmış olabilir.Son sahnede fragmanda acaba Feride de Azize seni seviyorum mu? diyecek offf gel haftayı 2. fragmanı bekle lütfen 2. fragmanda romantik Aziz Feride sahneleri izleyelim

Durum:
    nuro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Another Earth
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    19

Aldığı Beğeni: 97

Bahsedilme
    0 Mesaj

Aziz ve Feridenin kapatıldıkları o evde yaşadıkları çok ürkünçtü.Feridenin duyduğu o sesler Azizin her denemeye kalktığı şeyde başarısız oluşu,Azizin Ferideyi görmesi ama Feridenin onu görememesi,Feridenin kendimi tanıyamıyorum şeklindeki sözleri ve Feridenin odasına gaz doluşu kötüydü.Onları oaraya kapatanlar kimler acaba çok merak ettim.Azizin bulduğu ipuçları,ona verilen kağıdın işe yaraması çok iyi bi şeydi.

Her şey aşikar ve aşığa kar kelime oyunları güzeldi.
    Abdulah Efendinin gelişiyle oyun bozuldu,kameradan izleyenler onun gelmesini beklemiyorlardı sanki,durumlar değişti bizimkiler kurtuldu.

Ninenin evinde geçirdikleri zamanlar çok güzel ve huzurluydu ikisi için,rahat bi nefes aldılar.Giderken bi sürü erzak almaları ve o benim hayır benim diye kavga etmeleri çok eğlenceliydi.

Kolyeli portrenin,aynanın ve aşikarlı çerçevenin Salih Babanın dükkanında ne aradığını çok merak ettim,nasıl gelmiş olabilir oraya? ve neden?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 33 kullanıcı var. (4 üye ve 29 konuk)

1. mehgüm,
  2. Nergiz Bloom,
  3. maslacak 15,
  4. chels

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri