VUSLAT

Aziz, babası ve annesinin devleştirdiği holdingin başında tek yönetici olarak bulunmakta ve kendi dünyasında Tanrıcılık oyunu oynamaktadır. Feride’ye âşık olduğu andan itibaren kendini ve hayatı sorgulamaya başlar. Ancak Aziz konumundaki biri için vazgeçmesi gereken çok fazla şey vardır.

Feride; babası, üvey annesi ve kardeşleri ile birlikte sakin bir hayat yaşamaktadır. Faik Süheyla ile birlikte açtığı terzi dükkanını çalıştırmakta ancak Hasibe’nin bitmez tükenmez istekleri ve çocukların masraflarına yetişememektedir. Feride babasına yardım etmek para için bir butikte çalışmaya başlar. Böylece baba kız evi geçindirmek için didinmektedir.

Feride bir gece Aziz’in işlediği ve bariz bir şekilde örtbas ettiği bir cinayetlere şahit olur. Polise şikâyet etmekte kararlıdır. Ancak Feride polise gideceği anda, kardeşi Fırat’ın da işin içinde olduğunu öğrenir. Aziz, tek başına savaşan bu kızı bir böcek gibi ezmeye yetecek kadar güçlüdür. Feride ise ne yapacağını bilmez bir halde.

Bu karışık süreçte Aziz, Feride’ye âşık olacak; Feride de Aziz’e ilgi duymasına rağmen gururu Aziz’e yaklaşmasına engel olacaktır. İki aşığın önce kendilerini aşmak gibi bir engeli vardır. Aşklarını kabullendikten sonra da bu aşkın imkansızlığı ile yüzyüze kalacaklardır.
Kadir Doğulu (Aziz Korkmazer)
Korkmazer imparatorluğunun oğlu olan Aziz çok zeki ve güvenilir bir adamdır. Oldukça başarılı işekilde şirketi yöneten Aziz içinde fırtınalar kopsa da duygularını hiç belli etmez. Kendini ve hayatı sorgulayan bir adamdır Aziz.


Devrim Özkan(Feride Çağlar)
Feride zeki, hayalperest, ailesine düşkün içi kıpır kıpır bir kızdır. Feride’nin çocuksu yanı baskın olsa da iş hayatında oldukça ciddi bir kadındır. Aziz’e aşık olan ona delice sevdalanmış güzeller güzeli Feride yeri geldiğinde Aziz’e bile eyvallah etmez.


Ümit Kantarcılar(Kerem Saltuk)
Anne ve babasını küçük yaşta kaybeden Kerem hiç bilmediği Korkmazer ailesine evlatlık olarak verilir. Gerçek ailesini Korkmazerler sanan Kerem gerçekleri çok acı şekilde öğrenecek ve intikamını almak için harekete geçecektir. Çocukluğunda geçirdiği kaza yüzünden büyük bir travma yaşayan Kerem hep tedirgin; oldukça zeki ve yetenekli bir karaktere hayat verecek. Kerem dışarıdan şeffaf görünse de içinde karanlık bir adamdır. Kardeş gibi büyüyen Kerem ile Aziz arasında Feride’ye olan aşkları yüzünden büyük bir kavga çıkacak.


Osman Alkaş(Tahsin Korkmazer)

Korkazerlerin babasıdır; tahsin. Çok öfkeli hatayı asla kabul etmeyen bir patron ve babadır. Tahsin Kerem’in üvey babasıdır. Tahsin Kerem’i oğlu gibi görse de Kerem bunu öğrendiğinde Tahsin zor durumda kalacaktır.


Nurhan Özenen(Perihan Korkmazer)
Tahsin Korkmaz’er’in eşi Aziz’in de annesidir. Kerem’in üvey annesi olan Perihan Aziz’i her zaman Kerem’den üstün tutar.


Gözde Kaya (Sultan Korkmazer)

Sultan Aziz’in kız kardeşidir. Tahsin ve Perihan’ın göz bebeği, küçük kızlarıdır. Zengin bir aileden gelse de gösterişten uzak doğal bir kızdır.


Mehmet Özgür (Salih KOLUBER)
Salih baba aklı selim bir adamdır. Herkes ona Salih baba der ama gerçek ismi Salih Koluberdir. Salih Baba Aziz’e destek olan bir bilgindir, hayatın ve gerçeğin peşine düşmüş; bu gerçeğe erişmiş ve gerçekleri diğer insanlara aktarmaya çalışan zeki bir adamdır. Eski Salih’in pişmanlığı en büyük acısıdır onun. Salih Baba kıymetli eski eşyaları gerçek sahiplerine ulaştırır.