Sayfa 7/7 İlkİlk ... 34567
34 sonuçtan 31 ile 34 arası

Konu: The X Files - Genel Yorumlar

Durum:
    spooks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    3+1
    Konular
    93
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Wink

THE X FİLES GERİ DÖNÜYOR

The X Files serisi, Untitled X-Files Revival adlı 6 bölümlük mini bir seriyle geri dönüyor. Serinin çekimlerine X Files'ın seti olan Vancouver'de başlandı ve ilk iki bölümü 24-25 Ocak 2016 yılında, pazar-pazartesi günü yayınlanacak. Ayrıca Chris Carter'ın yönetmen koltuğunda çekimi izlediği bir fotoğrafıda twitterde paylaşıldı.
    Chris Carter diziyle ilgili "Benim için 13 yıllık bir reklam arasıydı.Dünyanın biraz daha tuhaflaşması iyi haber, bu 6 öyküyü anlatmanın en mükemmel zamanı"dedi.
    Dizi, The X Files'ın 'Season Ten Monster Of The Week' adlı çizgi romanından ve mitolojik öykülerden oluşacak.
    Fox Mulder karakterini canlandıran David Duchovny fanlara bu sezondaki mitolojik öykülerle fanların favori sezonu olacağını garanti ederken ;
    "İki konudanda yararlanacağız. Başlangıcı çizgi romanla başlıyor ve mitoloji ile sona eriyor, ama gerçekten bilmiyorum, pek bir şey bilmiyorum 6 bölüm çekeceğiz.Herkes gibi bende merak ediyorum hala serinin isteniyor olmasına inanamıyorum bu beni duygulandırıyor. Bence şov çok geniş alana yayılan eşsiz ve etkili bir dizi. Seri bunu günümüzde de hissettirmeli" yorumunda bulundu.
    Dizinin ilk senaryosunu okurken Duchovny'nin gözlerinden yaşlar dökülmüş.
    Oyuncular
    David Duchovny Fox Mulder
    Gillian Anderson Dana Scully
    William B. Davis Smoking Man
    Mitch Pileggi Walter Skinner
    Annabeth Gish Monica Reyes
    Nicholas Lea Alex Krycek

Ve setten bir iki resim

Çeviri: spooks

Durum:
    *beso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    ASY'de,hep orda kalacak..
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

26 ocak çok az kaldı, geliyor gönlümün efendisi:happy0064

Öncelikle ana kadronun olduğu gibi korunmasına baya bir sevindim. Chris Carter'ın işin içinde olmasına ayrı. Tek üzüldüğüm kısım 6 bölümcük olması. Resmen ağzımıza bir parmak bal çalıp gidecekler ona yanıyorum...:icon_sorr

Los Angeles Premier'inden, kırmızı halı...:img-in_lo

3. Beğenenler;
    captain jack (27-07-18)

Durum:
    Şah-Rû - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    İstanbul
    Konular
    81
    Verdiği Beğeni
    850

Aldığı Beğeni: 231

Bahsedilme
    15 Mesaj

Ağlamıyorum gözüme ufo kaçtı. :img-wink:

Ya çok garip bir şey gerçekten bir dönemi temsil eden hatta TV dizi tarihinde devrim olan bir işin tekrar ekranda olması hem de aynı kadroyla hem de aynı jenerikle... O müziği nerede duysam zaten otomatik olarak gözlerim doluyor. Öyle işlemiş beynime.:img-wink: Tabi dizinin güzelliği bir yana 9 yılımızı ki Türkiye'deki yayın macerasını düşünürsek toplamda daha da fazlasını vermiş olmamız başka bir yana. Bir çoğumuzun çocukluk/ilk gençlik yıllarına gelmesi, bizleri paranoya ile tanıştırması, internetin yeni yeni yaygınlaşması ve dizi sayesinde forumlarda kurulan arkadaşlıklar... Anlamı saymakla bitmez. O yüzden diziyi başından beri takip edenler için duygulanmadan izlemek mümkün değil. Ve en azından bir kaç bölümü çok da objektif değerlendiremeyeceğime eminim. Hele bir tamamlansın öyle saydırırım.:img-wink: Zaten kaç bölüm ki şunun şurasında.

Konuya dönecek olursam büyük bir hevesle ve merakla beklediğimden de olabilir ama 40 dakikanın nasıl geçtiğini gerçekten anlamadım. Şöyle bir geri dönüş olarak fena değildi. Bizim içeriklerini ve altında yatanları da bildiğimiz komplolar silsilesi ilk kez izleyenler için oldukça hızlı bir giriş olmuştur. Mulder da Scully de yaşlanmış. Skinner ise hep mi yaşlıydı da içlerinde böyle genç kaldı çözemedim.:img-wink: Görünüşe göre havaya uçmasıyla da kurtulamadığımız The Smoking Man yine yerini koruyor. Yeni kilit adamımız O'Malley bir tek bana mı Krycek'i hatırlattı? Belki konumu dolayısıyla sürekli bir çağrışım yapıyordur ama tipi de benzetiyorum yav. İlk bölüme atıflar dikkatten kaçmadı, tavandaki kalemler de. :img-hyste Nasıl işleyeceklerini, benim için yaklaşık olarak 6. sezonda sona eren miti devam ettirip ettirmeyeceklerini saptamak için henüz çok erken. Şu an kavuşmanın keyfini sürmeyi tercih ediyorum. Azcık daha uzun olsaydı, şöyle kafa kırdıran vakalardan da serpiştirebilselerdi araya, o zaman yeni nesil paranoya nedir nasıl sahip olunur öğrenirdi.:img-hyste Ne diyelim buna da şükür.

Hoş geldin The X Files... The truth is still out there...
    Konu Şah-Rû tarafından (26-01-16 Saat 00:04 ) değiştirilmiştir.
    Yarım somunun var mı, bir de ufak evin
    Kimsenin kulu kölesi değil misin?
    Kimsenin sırtından geçindiğin de yok ya
    Keyfine bak en hoş dünyası olan sensin...
    ÖMER HAYYAM

5. Beğenenler;
    captain jack (11-02-19)

Durum:
    dajavu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Henry Cavill
    Konular
    84
    Verdiği Beğeni
    322

Aldığı Beğeni: 660

Bahsedilme
    2 Mesaj

Gillian Anderson The X-Files'ı bırakacağı haberlerini onayladı.

Ekim ayında düzenlenen NYCC'da Dana Scully karakterini The X-Files'ın 11. sezonunda son kez canlandıracağına dair haberleri onayladı. Anderson konu hakkında verdiği röportajda şöyle devam etti:

"İnsanların benim açıklamama verdikleri tepkiye şaşırdım. Çünkü benim anladığım bunun zaten tek bir sezon olduğu."
    Ancak oyuncunun ayrılığı dizi için son olmayabilir. Yaratıcısı Chris Carter ise son bölümü dizi finali olarak yazmamış.
    "Anlatacak pek çok The X-Files hikayesi var. Onları anlatıp anlatmayacağımız soru işareti."
    The X-Files'ın 11. sezonu 3 Ocak'ta başlayacak.

Sayfa 7/7 İlkİlk ... 34567

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri