Sayfa 2/24 İlkİlk 12345612 ... SonSon
116 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Yabancı Damat - Bölüm Yorumları

Durum:
    didarbeyza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    herhangi bir yer
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Arkaşlar ben size açıkça söyleyebilirim ki yabancı damattan sonra yunanları sevmeye başladım ben benim gibi bir sürü arkaşımın olduğunuda biliyorum ayrıca yabancı damat içimizdeki düşmanlığı bir nebze olsun attı gibi geliyor zaten türk insanı barışı çok sever ama önyargı olduğu için belkide böyle düşünüyorduk neyse benim düşücelerim bunlar herkese bye bye

Durum:
    milagros esposito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Yabanci Damat'in Yunanistan Başarısı

Yunan bir arkadaşımla konuştum.Yabancı Damat Yunanistan'da reytingleri altüst etmiş,ve %60'lık izlenme oranıyla Yunanistan'da televizyon tarihinin en çok izlenen yapımı olmuş....bu bir şaka mı? Hayır GERÇEK. Hatta uzmanlar inanamamışlar neler oluyor böyle diye...onlarda (bizde de olduğu gibi) yaz mevsimi televizyonda ölü zamanmış pek dizi falan seyredilmezmiş.(bizde de eski dizileri tekrar ediyorlar ya -hatta yarın İkinci Bahar başlıyor) ama gel görki dizi tüm zamanların rekorunu kırıyor...bu büyük bir haber...hata ve hatta neler oluyor böyle diye bu konuda belgeseller düzenlenmiş, kamuoyu araştırmaları yapılmış....
    Nehir Erdoğan şu anda Yunanistan'ın en ünlü kadın oyuncusu.. "ondan popüleri yok şu anda" diyor arkadaşım...Memik dede,Kahraman,Kadir,Feride,Niko,Nazire,Ruşen... hepsi hepsi çoook seviliyormuş oralarda...hepsi ayrı ayrı hayran kitlelerini oluşturmuşlar...
    Arkadaşım ;"Ben böyle bir anlatım hayatımda görmedim, çok kaliteli" dedi,bende dedim ki,"eee o diziyi Türkiye'nin en iyi senaryo yazarı yazıyor" (Sulhi Dölek) dedim,(bence öyle )ve Sulhi Dölek'in diğer çalışmalarını (Süper Baba,İkinci Bahar) anlattım..ve devam ettim "Birde Türkçe bilseniz daha da bayılırsınız ,çünkü Antep şivesi çok güzel bir şivedir."
    Ve bunu gören bir başka Yunan kanalı Alpha TV şimdi Asmalı Konak'ı satın almış,Derin Anadolu adıyla yayınlanacakmış...bunu duyunca arkadaşıma söyledim ve ekledim..."Bunada bayılacaksınız"."romantik ve macera dedim komedi değil"...
    ee ne diğim darısı Avrupa Yakası'nın başına, bence Yapımcı Sinan Çetin o diziyi de satmalı, bir kez daha başarılı olacağımıza eminim...

Durum:
    didarbeyza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    herhangi bir yer
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Wink

Ay çok mutlu oldum.Ama yabancı damat hak ediyordu bu başarıyı Özellikle bu başarının yunanistanda olması daha iyi neden diye sorarsanız türkiyede bu dizi çok sevildi ve yunan düşmanlığı bbüyük ölçüde yenildi bir çok kesim tarafından şimdide yunanlılar bize sempati duymaya başlayacak işte böyle tekrar çok sevindiğimi yazayım iyigünler dileyeyim iyigünler

Durum:
    sfunder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Arrow

Dizi çok güzel.Keşke ilk sezonunu izleseydim.Türkiyede yapılan kaliteli dizilerden.Ama türk-yunan olayına bişey kazandırmaz.Çünkü genlerimizde var bu.Biz yunanlılarla dost olamayız,uyuyuz birbirimize.Ne yazıkki bu gerçek beni sinir etsede bunun en büyük nedeni birbirimize çok benziyen iki millet olmamız.

Durum:
    anny - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Oğluşum Emirim
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

ablam yunanistanda yasıyor..o bile tahmin etmiyordu dizinin bu kadar tutacagını..zaten ablam da yabancı bir damatla evli :) dizide yasanan olayları bizim ailede yasadı ama bu kadar olaylı degildi tabii..
    bebege ege ismini koydular..bu kadar olmaz bizimkiler daha onceden dusunmuslerdi ege ismini.. :)
    neyse konuya döneyim cenem düstü :) turk-yunan iliskilerini tabii ki gelistirdi.. yunanlı arkadaslar sürekli:niko yunanlı mı?kadirin durumu ne olacak?baklavalar cok super gozukuyor..memik ve eftalya evlenecek mi?diye soruyorlar

Sayfa 2/24 İlkİlk 12345612 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)