Sayfa 1/87 123451151 ... SonSon
433 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Yağmurdan Sonra - Bölüm Yorumları

Durum:
    sıla86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    bekirimin ordan :)
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Yağmurdan Sonra - Bölüm Yorumları

Alıntı bette Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hımmm işin zor seninde Allah kolaylık versin ne diyim..:img-wink:

sana az önce verdiğim linkten bölüm özetlerini,resimlerini,replikleri falan bularbilirsin.... izlemiş kadar olursun yani :img-wink:
    saol zaten bıraz once verdıgın lınktenbaktım
    baayanlasılıyo hersey
    bende hatası olup cıkarmısımdızının:happy0064 :happy0064
    HAYATIMDAKI TEK GERCEK BEKIR AKSOY MELIKE GUNER

Durum:
    ssima - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    .
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı sıla86 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yaaa son bısey sorabılırmıyımm
    yagmurdan sonra ınternette falan verılmıomu ozetı yada ne bılım bıcak bolumu faalnbye bye
    veriliyo tabi:img-yes: Allah'a şükür... yoksa ben naparım:icon_sorr .
    stv nin sitesinde var:img-wink:

Durum:
    refresh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Manhattan
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Lightbulb Eeeeeee artık böyle toplu mesaj verecem arkadaşlar.... kahveden vakit kalmıyo :)

Hoş geldiniz hoş geldiniz şöyle buyrun bi kahve ikram edelim....

Hele şükür yaaaaa.. bende diyodum burası vendorculardan geçilmiyo.. Ahaaaaa hahahahhah :img-hyste

ya acıkcası budızının bukaadar ızleyenın olcagını tahmın etmıodum
    ama arkadaslarımtavsıyesıyle ve gercek seylerı yansıttıgı ıcın ızlemeye basladım ve burdada nekadar cok ızleyenı varmıs gordum vendoru pek sevmedım ama aılesıne yaptıkları falan gordugum kadarıyla burda herkes vendor hastası ama...
    kendimi kötü hissettim bi an.... : )))))

şey öhem wklqjflqfj biz vendor hastayız ama vendoru canlandıran ali sürmeli olduğu için... yani biz öyle vendor kadar psikopat insanlar değiliz... :img-wink:

açıkçası.... bende en başta bu dizinin bu kadar fanatiği olucağımı hiç düşünmüyodum...

burayada bekleriz seni= http://www.dizifilm.com/forum/forumdisplay.php?f=304
    bette ilk şoku yaşayan olmuş bu arada, ha narordan bi haber yok oda kesin garibim şok olduğu için bişey yazamamıştır.. : )))))

----------------------------------------------------------------------

aman rica ederim.... tabi sen git iç kahveni abicim soğumasın.... sene 2009 olduğunda da biz sayende bi bardak soğuk su içip oturcaz 6n masanın etrafında.... : ))))))

2009'da..

biz= ee nerde kalmıştık...?
    sen= ben bi kahve yapiyim bari...:icon_whis

:img-hyste
    tabi yaaa biz meseleleri kahve içme rahatlığında çözen bir peygamberin ümmetiyiz :img-wink: acaba burda o mesaj mı veriliyo ????

--------------------------------------------------------------------------
    aşağıdaki diyalogda çok güzel, sanki sıla ablam yeni bi talebe ve bette de ona forumun inceliklerini gösteriyo.. çok hoşuma gitti ya..

insallah yanı yavas yavas basladım ızlemeye ama benunıde okuyorumveevımde televızyon yok artıkburdan ozetlerdden falan takıp ederım
    hımmm işin zor seninde Allah kolaylık versin ne diyim..:img-wink:

sana az önce verdiğim linkten bölüm özetlerini,resimlerini,replikleri falan bularbilirsin.... izlemiş kadar olursun yani
    -------------------------------------------------------------------------

Alıntı acem kızı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya bu yağmurdan sonra mavi rüya dizisine benzemiyo mu sizce

bu arada sanırım yeni başlığa geçtiniz hayırlı oolsun
    ya bakma sen bu bette ve güle acem kızı, onlar ali sürmeliden başkasını tanımazlar :img-hyste , evet biz zaten önceden baya bi muhabbetini yapmıştık hatta şey dediğimide hatırlıyorum Mavi Rüya ve Şubat Soğuğu karışımı bir dizi Yağmurdan Sonra.. çünkü MR de iman konusu işleniyodu öyle devlet mevlet işlerine pek girilmezdi, ŞS de ise daha çok derin devlet yapılanması vardı.. eeee YS de de her ikisi var sen ne diyon Şeyhimiz bile var hemde münafık : )))))))))))

yaaa son bısey sorabılırmıyımm
    yagmurdan sonra ınternette falan verılmıomu ozetı yada ne bılım bıcak bolumu faalnbye bye
    ssima bacımın dediği gibi stv den indirebilirsin yada youtube ta kgmirza yazarsan bi kardeşimiz 27. bölümlere kadar bi çok bölümü koymuş, ha bide benim imzama tıklarsan 30. bölümle 4-5 derleme var onlarıda izlemeni tavsiye ederim... ha dersen ki divx kalitesinde izliyeyim özel mesaj atman lazım bana :img-wink: sana anlatırım...
    İmzada aynı anda hem resim hem yazı kullanmak forum kurallarına aykırıdır. Lütfen imzanızı güncelleyiniz.

-DiziFilm Yönetim-

Durum:
    ~*~NaR-ı GüL~*~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    NEW YORK/BITLIS
    Konular
    7
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

kendimi kötü hissettim bi an....:img-hyste

şey öhem wklqjflqfj biz vendor hastayız ama vendoru canlandıran ali sürmeli olduğu için... yani biz öyle vendor kadar psikopat insanlar değiliz...

açıkçası.... bende en başta bu dizinin bu kadar fanatiği olucağımı hiç düşünmüyodum...:img-wink:

burayada bekleriz seni= http://www.dizifilm.com/forum/forumdisplay.php?f=304
    Öncelikle sila arkadasima hosgeldin demek istiyorum. Yeni basliga odaklanmis durumdayiz, o yüzden buraya pek vakit ayiramiyorum. :img-yes:

Ya cidden bende kendimi kötü hissetmeye basliyorum :img-hyste psikopat bir karaktere hasta olunca insan, bir an "Yaw yoksa bende mi psikopatim?" diye düsünüyor!:img-hyste

Sevgili ali sürmelinin bi röportajinda da dedigi gibi: "bu kadar kötü adam rolünden sonra, acaba bende kötümüyüm diye düsünmeye basladim!" Hehehehehehe...

Saka bi yana bizim hastaligimiz bette kardesiminde dedigi gibi ali sürmeliye olan hastaligimizdir :img-yes: yoksa vendoru baska biri oynasaydi bi psikopat karakteri bu derecede sevebilirmiydim hic?????????Mümkün degil!!!!!!!:img-wink:

Alıntı refresh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ...............................bette ilk şoku yaşayan olmuş bu arada, ha narordan bi haber yok oda kesin garibim şok olduğu için bişey yazamamıştır.. : )))))

---------------------------------------------------------------------
    ya bakma sen bu bette ve güle acem kızı, onlar ali sürmeliden başkasını tanımazlar :img-hyste , evet biz zaten önceden baya bi muhabbetini yapmıştık hatta şey dediğimide hatırlıyorum Mavi Rüya ve Şubat Soğuğu karışımı bir dizi Yağmurdan Sonra.. çünkü MR de iman konusu işleniyodu öyle devlet mevlet işlerine pek girilmezdi, ŞS de ise daha çok derin devlet yapılanması vardı.. eeee YS de de her ikisi var sen ne diyon Şeyhimiz bile var hemde münafık : )))))))))
    Evet abi Ali Sürmeli'den baskasini gözümüz görmüyor dogru, o yüzden sirf ali sürmeliyi öven mesajlar yaziyor diger degerli oyuncularimizi en ufak bi sekilde bile takdir etmiyoruz. Forumun güzellesmesine hic bir katkida bulunmuyor, uzun uzun bölüm analizleri yazip, yeni bölüm resimleri eklemiyor hatta en ufak imza, resim v.s calismalari bile yapmiyoruz. Hele dizide islenen olaylari hic bi kere olsun ince ince inceleyip, konu hakkinda yorumlar yazdigimiz görülmemistir. Yaaa kendime cok kiziyorum egoist oldum iyicene ama naparsin ali sürmeli fanatikligi böyle bisey iste, insan baska seylere adapte olamiyor!!!!!:img-wink: :img-yes:
    Konu ~*~NaR-ı GüL~*~ tarafından (08-05-07 Saat 10:22 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    Teela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Smile

bu dizinin bu kadar izleyici olmasi benide sasirtti. izledigim en güzel dizileren biri. gercekten her yönden süper!:happy0064 uyarici, ders verici ve gercekci bir dizi.

vendor gercekten cok ilginc bir karakter. (ali sürmeli zaten süper bir oyuncu)
    müslüman olduguna neredeyse inanmistim ancak icimde hep bir süphe vardi :img-yes:
    merak ediyorum, acaba senaryo yazari vendorun bu oyununu gercekten planladimi, yoksa onu gercekten müslüman yapip diziyi bitirmekmi istediler? ancak sonra hikayeyi sürdürmek icin herseyi onun planinin bir parcasi olarakmi gösterdiler?

Sayfa 1/87 123451151 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri