Sayfa 200/200 İlkİlk ... 100150190196197198199200
1000 sonuçtan 996 ile 1,000 arası

Konu: Yahşi Cazibe (Arşiv 1)

Durum:
    Pesmanyaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Ankara
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Harika! Yine hak ettiğimiz yere gelmişiz:good:

Bu arada benim takip ettiğim 3 tane reyting sitesi var, üçünde de güncellenmemiş daha reytingler. Siz nereden bakıyorsunuz reytinglere?

Durum:
    simonlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cezalı Üye
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

bu reytinglerle oynadıklarının açık seçik kanıtı.. akasya duragının reytingleri bukadar değişmez bir haftada

geçen hafta demiştik akasya duragı ab reytinglerinde nasıl birinci oldu kimse bunu açıklayamaz.. şimdide birde akasya duragının ab reytinglerini düşürdüler. yahşi cazibeninkide artırmışlar allah razı oldun demek lazım :img-hyste

geçen hafta yazmıştık hiç bir sitkomun ( türk malı bile) ab reytingi totalden düşük olamaz diye.. bu reytinglerle oynayanlardan allah razı olsun bu hafta düzeltmişler :img-hyste

yahşi cazibe daha yüksek reytingi hak ediyor ama. ne yapalım düzgün reyting ölçen kimse yok ki bununla idare edecegiz..

Durum:
    hekimoglu64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    15
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 4

Bahsedilme
    0 Mesaj

Ratinglerin oynandigina bende inaniyorum.

---

Bu arada basligimiz anasayfaya gecse bence hak ediyor anasayfada olmali bence.Yani cok mutlu olurum anasayfaya gecerse.Gercekten Türkiye nin gelmis gecmis en ve tek basarili komedi dizisi bence.Cünkü ben kendi adima hatta genelin adinada diye bilirim.Yahsui cazibe seyirciyi SIKMadan güldürebiliyor.Akici yani komedi tarzi.Ins anasayfaya geceriz.

Durum:
    Gulden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    SongSeungHeon♥
    Konular
    6
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Smile

Bu bölüm çok güzeldi ama Kemal 'a köpek mamasi pek olmadi sanki :icon_sorryazik bee adama , basina gelmeyen kalmadi !

Erdogan'in yeni bestesi beni benden aldi , bu yaziin hit parçasi olabilirdi ama kis geldi geç kaldi :img-hyste " kabrio kemal'im göbekli keliiiim " :happy0064

Hulusi bey ben hayata 3 seyden nefret ederim i yapmadi , 3 kisiyi dovdum dedi! Baris'in yagcilik maratonu da masallah yani ALLAH nazarlardan korusun :img-hyste Simge'ye Kestanelik yakisti :icon_whis Efsaneler çabuk Kestane olur derdi bir arkadasim :img-hyste kerçi Simgeden okadarda efsane olmaz ya ?!

gelelim en cilveli yere : Komser peker Pekmez :img-hyste
    bu adam ya beni gülmekten öldürür yada felç falan eder :img-hyste Hipnoz'un etkisindeyken bi maymun olmadigi eksik ti diyecem ama oda oldu :img-hyste !
    Cazibeyle Kemal'i faka basacakti ama Cazibemin sivri zekasi sayesinde kendi faka bastirildi !!

en çok bekledigim ama olmayan sey se Cazibe'min biraz simge'den intikam almasiydi , Tabii Cazibe'min tertemiz kalbi buna izin vermedi :img-in_lo

Final sahnesini pek bi begendim :img-in_lo Kemal'den incelikler dersi no 1 :img-hyste
    Gelin çiçegini taktim etti , neyse buda biseydir :good:

raw_100
    raw_100 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

dünkü bölüm süper ötesiydi... :img-hyste

ama köpek mamasi olayina: yorum yok :img-tomat

reytingler cok iyi gelmis! dizide hak ediyor zaten her hafta daha da iyi olur diye düsünüyorum ...

edit: peker pekmez'e de artik aciyor insan her hafta hüsran her hafta hüsran :img-hyste:img-hyste:img-hyste vazgecmedi hala :img-hyste

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri