Sayfa 1/76 123451151 ... SonSon
379 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Yahşi Cazibe Bölüm Yorumları

Durum:
    edadan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    wuw♥
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 705

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Yahşi Cazibe Bölüm Yorumları

Fragman çok güzel.
    Özellikle son sahne.Geçen sezon göremediğimiz herşey yavaş yavaş ortaya çıkıyor.
    Önce Kemalin Cazibeye araba sürmeyi öğretmesi,şimdi de sinema:img-wink:
    Şöyle baş başa bir akşam yemeği de olsa hiç fena olmaz:)
    Bekir Aksoy kadroya dahil olmuş sanırım,çok sevindim.
    Hem de Simgenin eski erkek arkadaşı olarak.
    İnş. Simgenin eski aşkı kabarır da çiftimizin üzerinden bir an önce elini çeker:img-hyste
    Konu NATY&FACU tarafından (02-01-13 Saat 23:18 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    Ateş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Merhabalar diziyi izlerken yeni gelen komşunun (Gökşen di sanırsam) Cazibe'ye "inanın biz sizden daha çok şad olduk bu arada Kemal bey sizinde ruhunuz şad olsun" demesine bayıldım hatta koptum... Çok iyi olmuş gelmesi baya eğlenceli olacak...

Durum:
    ipod nano - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

ya aylardan sonra ilk defa bu kadar çok güldüm ve eğlendim abartı yok belaltı yok işte budur görmek istediğimiz dizi şekli bir kere barış ne zaman dizide çok görünse o kadar süper oluyor simgenin bu annelik hali de çok hoş du sankin simge kafamı şşişirmedi ve yeni komşu gogo:happy0064yani gökşen ve oğlu kemale çok çektirecek baba-oğul bunlar sağlı sollu yürür ah kemalim sen bittin

Durum:
    pelin_manyaqı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Mertfırat
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bölümü beğendim gayet güzeldi heleki barışın girdiği kılığa sessiz sinema oynamaları dövüşmeleri güzeldi ziverbey sahneleri yine sıkıcıydı yeni komşu ve oğlu iyi kemale baya çektircekler gibi duruyor.Batuhanla cazibe tanıştığında cazibenin hareketleri süperdi.ıtır'ın olayı artık çıksın da gitsin ya pek sevmedim onu kemalin cazibeye karıma ne bakıyorsun lan dicektim demesi birde son sahnede eline değmesi çok şekerdi.:img-in_lo ayrıca emniyetten arayıp da kızını dövmeyen dizini döver lafı da çok hoşuma gitti zaten bunu yapsa yapsa barış yapardı.:img-hyste
    [img]http://************/image/ryyb3bfht/[/img]

Durum:
    strawberry05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Nefes&Tahir
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

güzel bir bölümdü.belaltı olmadan tam istediğimiz gibi güzel bölümdü
    ama nedense izlerken biraz sıkıldım o da ziverbey'in ve makbule hanımın sahnelerinde çok sıkıldım çok gereksizdi:img-beee:neyse ben bu gökçen beyi çoookkkk sevdim adam resmen cazibemize hasta oldu ya:img-in_lodizimize renk geldi valla tam istediğimiz bölümler hep geçen sezon diyoduk komşu gelse cazibeye yazsa falan tam istediğimiz şeyler oluyo süper:img-wink:daha çok eğlenceli bölümler bekliyo bizi anlaşılan:)barışla kemalin güreştikleri sahne de çok güldü resmen savaştılar ya çok komikti:img-hystebide cazibenin mutfakta barışa"ben nerden bilecem kemalin nasıl güreştiğini"demesi çok komikti:img-hysteo sahne de barışında "doğru ya siz daha 1.aşamayı bile geçemediniz dimi" demesine çok güldüm:img-hystesimgenin hanımefendi hali de pek bi şekerdi yakışmıştı sade doğaldı elinde cetveli yanlız bu gökçen ve oğlu bencede kemale baya bi çektirecek gibiler ama olsun güzel bölümler bizi bekliyo :happy0064son sahnede çok hoştu:img-in_lo ama çok kısaydı yaa neyse artık kemalin kıskançlık sahnelerini zevkle izlemek istiyorum ee bakak görek bu arada dizimize bekir aksoy katılmış hoşgeldin diyorum ve onunla cazibenin ve kemalin sahnelerini merakla bekliyorum:)kızını dövmeyen dizini döver masası da çok komikti alem ya bu barış ya sevimli pepeleğim bnm:img-in_lobide gökçen beyin kemal'e "sizinde ruhunuz şad olsun" demesine çok güldüm:img-hysteadam baya çapkın çıktı vah kemal vah:img-hyste

Sayfa 1/76 123451151 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri