Sayfa 76/76 İlkİlk ... 26667273747576
379 sonuçtan 376 ile 379 arası

Konu: Yahşi Cazibe Bölüm Yorumları

Durum:
    eylul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    istanbul
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 31

Bahsedilme
    0 Mesaj

Arkadaşlar selamlar,

Yahşi Cazibe'yi düzenli izleyemesem de çok seviyordum ve ailece de daha çok tekrarlarından izliyorduk.
    Eşim de çok seviyordu bende öyle..
    Son bölüm şok oldum resmen..

Ne yani birden Kemal'ın :)) beynine yüreğine GDO mu pompalandı..Kemal canı gibi sevdiği kadının kötülüğüne jet hızıyla inanabildi.
    Kemal gene Simge ile evlenebilirdi ama bu hasmane son Cazibeye reva olmamalıydı.
    Yazıklar olsun.
    Hayalde olsa bir kahramanda olsa madem bizim yüreğimiz onu sevdi o zaman bu sevgiye saygı duyulacaktı.Onca bölümün hatrına saygı duyulacaktı.

Oyuncunun oynamamak adına bir ısrarı var idiyse ona da yazıklar olsun.

Yok kendisi belki de oynayacaktı ama olaylar bu hale onu getirmiş ise gene de seyircisinden önce kendini düşündüğü için, sevenlerini ikinci plana atabildiği için yazıklar olsun..

Ama en çok da Gani beye..YAZIKLAR OLSUN.

Cazibe doğmamış bir bebeğin hatrı için gidiyordu konusu daha iyi değil miydi.Kemal de bu şekilde düşünse ..
    Benim biricik cazibem benim masum bebeğim için aşkımızı feda etmek zorunda kaldı şeklinde düşünse daha iyi değilmiydi.
    SENİ UNUTMAYACAĞIM CAZİBE , BELKİ BİR GÜN TEKRAR KAVUŞURUZ İÇ SESLERİYLE DÜĞÜN GEÇSEYDİ...DAHA GÜZEL OLMAZMIYDI..

Bu yaşta, bu olgunlukta olmasını beklediğim Gani Müjdenin intikam hırsına yenik düşüp ben yarattım ben öldürdüm mantığı ile haraket etmesi..
    İnanılır gibi değil..

Tebrikler..Siz yarattınız..Siz öldürdünüz..

GANİ BEY GALİPSİNİZ YANİ..EN BÜYÜK SİZSİNİZ..ACABA KENDİNİZİ KAHRAMAN GİBİ HİSSEDEBİLİYORMUSUNUZ..

YOKSA ŞAHANE BİR VOLE İLE MAÇI KAZANAN GÖLÜ ATTIĞINIZ HALDE ...BUNCA ÜZÜLEN İZLEYİCİ SİZE KENDİNİZİ YENİK HİSSETTİREBİLİYOR MU?

Durum:
    zeyno91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    AyrıLıktaSevdayaDahil.
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart herkese merhabalar ...

ilk sezon hiç kacırmadan izlediğim ikinci sezon ara izlediğim bi diziydi ama yinede keyifle izliyordum herkes gibi bende şok oldum bu sona şimdi tekrarlarını bile izlemek istemiyorum okadar sitemliyim gani beye artık ne desek ne senaryo yazsak boş ..
    efsane olarak aklımızda kalmasını beklerken rezillik olarak kalacak sanırım

Durum:
    pelin_manyaqı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Mertfırat
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Atv dizinin tekrarlarını vermeye başladı bugün 2.bölüm yayınlanıyordu izleyince farkettim ki hakanı aslıhanı gökçeyi handeyi çok özlemişim hatta pekmez ve manidarı bile özlemişim ya ilk bölümler çok güzeldi ya çok başkaydı keşke dizi hep o ilk bölümleriyle kalsaydı o cazibe&kemalin birbiriyle kavga etmeleri ve bir yandan da o hoşlanmaları çok hoştu.:img-in_lo
    [img]http://************/image/ryyb3bfht/[/img]

Durum:
    Meltem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    (#Lei+Jos)
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Yahşi Cazibe Bölüm Yorumları

Dizinin tekrarını kanalda çok bakıyordum yahşi cazibe ve kemalin aşkı polis ilk başta ikisinin beraber oyun oynadığını kanıtlamaya çalışırdı sonra oda pes etti zaten kemal patronuna sürekli değişik yalan söylerdi gerçeği anlamasın diye simge kemalin sevgilisiydi bir tanede köpeği vardı onu gittiği her yere götürür kemalle beraber olup konuşurdu sonra yahşi cazibeyi dorandırıcı gösterip simgeyle kemalin evlendiğini gösterdiler.

Sayfa 76/76 İlkİlk ... 26667273747576

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri