Sayfa 493/493 İlkİlk ... 393443483489490491492493
2464 sonuçtan 2,461 ile 2,464 arası

Konu: Yalancı Yarim - Bölüm Yorumları (10)

Durum:
    pas.si.on79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cezalı Üye
    Yer
    Ankara
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı ceza_cansu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    :img-hyste :img-hyste

Hizmette sınır tanımayız.Kargoya gerek yok ben bizzat gider götürürüm gülü.Ellerimle teslim ederim.Hazır gitmişken de Tarık'la Naz'ı müştemilata kilitlemek,telefonları yok etmek,Naz'ın sürekli çaldığı o zili çalmak bunlar gibi forumun kutsal görevlerini de yerine getiririm:)
    iyi iyi ellerine sağlık..En kısa zamanda git.. İçimiz bir rahat eder ki sorma...:img-hyste Bodruma gitmeden yetiş...
    Bizim selamımızı söyle.. Barışa Merveye,Fulyaya, Tüm YY çalışanlarına....senaristlerimizi kesinlikle unutma.. Hatta senaryolara şöyle bir göz at..

Cidden :img-hyste

Durum:
    RFalangie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Hizmette sınır tanımayız.Kargoya gerek yok ben bizzat gider götürürüm gülü.Ellerimle teslim ederim.Hazır gitmişken de Tarık'la Naz'ı müştemilata kilitlemek,telefonları yok etmek,Naz'ın sürekli çaldığı o zili çalmak bunlar gibi forumun kutsal görevlerini de yerine getiririm:)
    Cansu'cum sana bir görew daha veriyorum kitledikten sonra lütfen o anahtarı yut :) o anahtar kaybolsun yok olsun :)
    telefonlara gelirsem ikisinide yere koy ve üzerinde tıpla :img-hyste
    3. ye gelirseeek şimdi burda bir kinaye sezinledim :) neyi çalıosun nasıl çalıosun :img-hyste Şimdi aman diyim Naz gibi çalma o zaman işimiz war :) beni getirtme oraya doktorum 2 hafta koşamıcan dedi ztn :img-hyste
    şaka maka sen onu da çal mümkünse onu belgine yedir canım :) yesin o çanı belgin hep onun yüzünden oldu bu :)

Durum:
    elmali-turta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Fulya(:
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Cansucum iyilik meleğemm benim..:img-hyste
    Bu kutsal görevinde sana başarılar diliyorum canımcım:happy0064 Görevini hakkıyla yerine getireceğinden eminim..:img-hyste :img-hyste

Durum:
    ceza_cansu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Merve-Barış Akarsu
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Allah Allah merak etmeyin arkadaşlar.Yüzünüzü kara çıkarmicam.Taktım kafama kaskımı,giydim kurşun geçirmez yeleğimi,aldım elime bastonumu gidiyorum sete.Nasılsa bu kıyafetle engelleyemezler beni.Kutsal görevlerimizi yerine getirip gelicem.

NOT:pas.si.on79 merak etme canım Haluk Özenç ve Betül Karabulut'a özel olarak uğricam

NOT2:burcincim ben çalıcam derken ödünçalıcam demek istedim:)Anladın sen onu.Bu arada söyle o doktoruna delirtmesin beni.Savaş kıyafetlerimi giydim gider onunda evini basarım(nasılsa aynı evde kalıyoruz kolay bulurum.Aynaya bakmam yeter:img-hyste )

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri