Sayfa 1/199 123451151101 ... SonSon
991 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Yalancı Yarim - Senaryolar (3)

Durum:
    shule_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Samsun
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Yalancı Yarim - Senaryolar (3)

Hulusi Vahi nin çok yakın arkadaşı(onların tabiriyle ruh ikizi) ama bitek ikisi görüşüyo çünki
    Vahiler İtalya da yaşıyo işleri için,,, Tarıkta İtalya da okuyo...Tarık ve naz da aynı okulda ama birbirlerininden nefret ediyolar .Aslında naz tarığa aşık ama Tarık çapkın olduğu için ona hep kötü davranıyo

Okulun Bahçesi

Tarık: Okulun son günleri ve seni çok özliycem yaa
    Gizem(tarığın son sevgilisi Tarık bu kızı gerçekten seviyo hatta başkasına bidaha bakmıyo
    ama işte bi insanın ismi çıkcana canı çıksın ) :bende seni çok özliycem ama biliyosun benim bi senem daha var
    Tarık: evet ama biliyomusun okuldan en çok şu nazdan kurtulduğum için çok sevinicem
    Gizem:Tarık sakın benden başkalarına bakma tamam mı
    Tarık: Tamam aşkım söz

Okulun bahçesinin öbür ucunda naz ve arkadaşları

Elif:Naz sana bişey sorabilirmiyim
    Naz: sor
    Elif: okul bitti sayılır sana gelen onca çıkma teklifi nie kabul etmedin hiç
    Naz (aşktan bahsetmeyi sevmeyen biri çünki Tarığa aşık olduğunu kendine bile
    yediremiyo)yani elif okul bitiyo ve sen sora sora bunu soruyosun hayret bişey yaa
    Elif: Tamam naz kızma sadece meraktan unutalım
    Naz Bencede
    Okul bittikten sonra Tarık Türkiye’ye döner Naz ise İtalya da kalır

1 Kaç ay sonra

Hulusiyle Vahi telefonda
    Hulusi: Vahicim ne zaman dönüyosun İstanbula
    Vahi: Çok az kaldı işlerimi burada bitirdim artık İstanbulda yaşıycam eskisi gibi
    Hulusi:Eğer gelirsen biz Bodrumdaki evdeyiz gelin misafirimiz olun
    Vahi: Tamam ama Naz ve Ümit ne der bilmiyorum
    Hulusi: Ne diycekler vahi geliriz derler hem sen ne biçim babasın çocuklarına söz
    geçiremiyomusn
    Vahi Hulusi ye rezil olmamak için :tamam Hulusi geldiğimiz zaman oraya uğruyoruz
    Hadi kapatıyorum
    Hulusi:Bu adamda hemen gaza geliyo yaa

Hulusi: size çok sevindirici bi haberim var Vahicim buraya geliyo
    Tarık: Baba ne işleri var burada onları tanımıyoruz bile
    Hulusi: işte oğlum bizde tanıyın die çağırıyoruz hem ben sana mı sorcam sen karışma zibidi
    Belgin:Hulusi!! Bak misafirlerin yanında da böle konuşma Tarıkla. Gururu kırılır oğluşumun(gurulu çocuk)

Hulusi:tamam hayatım demem (Bu sırada filiz ve Tarık onlara gülüyodur) neye gülüyosununz siz öyle yeyin yemeğinizi bakim

Bi kaç gün sonra istanbulda sabah
    Ümit: naz bodruma gitcekmişiz
    Naz: ne zaman
    Ümit: iki gün sonra
    Naz: ümit bu şimdi mi sölenir daha alışveriş yapıcam yaaa
    Ümit: ama bi sorun var
    Naz: neymiş
    Ümit:hani babamın bahsettiği Hulusi amca varya onlarda kalcakmışız
    Naz: ozaman ben gelmem tanımadığım insanların evinde kalamam
    Ümit: bende aynı şeyleri söledim ama yok vazgeçmiyo
    Naz : sen söliyince vazgeçmeye bilir ama ben sölersem vazgeçer sen mrk etme
    Vahi:söledimi kızım ümit bodruma gitcemizi
    Naz: eet ama ben gelmesem olur mu babacım ben öle tanımadığım insanların yanında kalamam
    Vahi: Tabiî ki de
    Naz gördün mü ümit nası ikna ettim der gibi bakar ama vahi daha sözünü bitirmemiştir
    Vahi:Tabiî ki de olmaz sende bizimle geliyosun hazırlansan ii olur
    Naz: ama baba
    Vahi:naz olmaz geliyosun dedim mi geliyosun
    Naz masum bişekilde bakar
    Vahi: söz verdim hulusiye gelceksiniz hem fazla durmayız. Ümit sen sonradan gel oğlum
    halana bi bak nasılmış die
    Naz: Baba ben gitseydim
    Vahi:Hayır naz sen benle geliyosun

bu ilk senaryo deneyişim fazla yeteneğe sahip olduğumu sanmıyorum ama beğenirseniz devamını getirecem
    Konu NATY&FACU tarafından (08-11-13 Saat 23:44:05 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    Figüran
    Yer
    Samsun
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

2

Vahi: söz verdim hulusiye gelceksiniz hem fazla durmayız. Ümit sen sonradan gel oğlum
    halana bi bak nasılmış die

Naz: Baba ben gitseydim

Vahi:Hayır naz sen benle geliyosun

Tarıkların evinin Balkonu plaja bakıyodur
    Hulusi dürbünle kızlara bakıyodur: Tarık gel oğlum gel annen yokken gözümüz gönlümüz açılsın

Tarık: geldim baba

Hulusi gururlanarak: aferin lan aynı babana çekmişin böyle fırsatları kaçırmıycaksın

Tarık: baba aşağıda canlı olarak görmek varken dürbünle nie bakıyoruz

Hulusi: annen heran basa bilir bizi o yüzden oğlum

Belgin:Hulusi napıyosun sen orda

Hulusi: Tarık neye bakıyo die bakıyorum hayatım

Belgin: Görebildin mi bari tarığın nereye baktığını

Hulusi: Yok hayatım göremedim durmadan yön değiştiriyo zibidi tam işte ona bakıyomuş
    derken

Belgin: Neye bakıyomuş derken

Hulusi:onu ben bilemem Tarık bilir

Belgin: Tarık neye bakıyosun evladım sen

Tarık: Ben şeye bakıyorum ımmm filize bakıyorum birileriyle geziyomu die

Belgin:Oğlum Filiz içerde üstünü giyiniyo ya

Tarık: bende diorum bakıyorum bakıyorum nie göremiyorum aferin böle içerde olsun nese ben kaçtım

Belgin: Nereye oğlum

Tarık: gezcem anne …

Ve beklenen gün Vahileri Tarık karşılıycaktır

Naz: Baba sen Hulusi amcanın oğlunu hiç gördün mü

Vahi: yooo

Naz: muhakkak oda bizi görmedi demi

Vahi: eett

Naz: peki biz onu nasıl bulcaz ya da o bizi

Vahi: ben bunu düşünmemiştim işte

Naz: bence geri dönelim biz baba bak tanımıyoruz işte

Vahi: geldik buraya kadar dönemeyiz artık, şimdi ben Hulusi amcandan Tarık ın tel alırım ararız buluşuruz hepsi bu kadar Hulusi yi arar

Hulusi: İndiniz mi Vahi

Vahi: Evet Hulusi de biz Tarık ı tanımıyoruz sen onun tel ver arayalım o bizi bulsun

Hulusi:tamam sölüyorum
    Vahi telefonun konuşma yerini kapatır : Naz sende kendi tel kaydet der ve eet Hulusi seni dinliyorum

Hulusi: taam mı vahi

Vahi:tamam. Naz ara Tarık ı bulsun bizi

Naz: tamam baba

Tarık:efendim

Naz:Tarık ben Naz

Tarık: Vahi amcanın kızı Naz mı

Naz: Evt biz indik (tarif ediyo işte nerde olduğunu)
    Tarık nazı tel konuşurken arıyodur bulur ama fark etmez çünki sırtları dönüktür ve çarpışırlar

Tarık: Senn

Naz: Senn

Vahi: siz birbiriniz tanıyomusunuz?

Tarık: evet efendim aynı üniversite okuduk

Vahi: Naz senden hiç bahsetmedi

Naz: fazla konuşmuyoduk ki baba

Vahi: naz bide sıkılır diyodun işte ne güzel Tarık la gezersiniz demi oğlum
    Tarık içinden yok ben burada kalmam nası yapıyoda beni buluyo anlamıyorum yaa

Vahi: Tarık gezersinin demi nazla

Tarık: şeyy tabi efendim
    Naz içinden gülümser ii ki gelmişim ben yaa der ve babasını öper

Vahi: noldu naz

Naz: saol baba beni getirdiğin için kafamı dağıtmama ihtiyacım vardı arkadaşta buldum

Tarık içinden: oğlum bu kızdan uzak dur napcağı belli olmaz

Vahi:eeee gitmiyomuyuz

Tarık: tabii buyurun araba şurda

Durum:
    Figüran
    Yer
    Samsun
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

-3-

Tarık: evet efendim aynı üniversite okuduk

Vahi: Naz senden hiç bahsetmedi

Naz: fazla konuşmuyoduk ki baba

Vahi: naz bide sıkılır diyodun işte ne güzel Tarık la gezersiniz demi oğlum
    Tarık içinden yok ben burada kalmam nası yapıyoda beni buluyo anlamıyorum

yaa

Vahi: Tarık gezersinin demi nazla

Tarık: şeyy tabi efendim

Naz içinden gülümser ii ki gelmişim ben yaa der ve babasını öper

Vahi: noldu naz

Naz: saol baba beni getirdiğin için kafamı dağıtmama ihtiyacım vardı arkadaşta

buldum

Tarık içinden: oğlum bu kızdan uzak dur napcağı belli olmaz

Vahi:eeee gitmiyomuyuz

Tarık: tabii buyurun araba şurda

Hulusilerin evinde

Hulusi: Nasıl özlemişim Vahi seni

Vahi:bende Hulusi bende

Hulusi: Senin oğlun yokmuydu

Vahi: Var da o halasına uğrayıpta gelcek

Hulusi: Halanıda getirseydin

Vahi : saol ama gelmek istemezdi sanırım

Belgin: kahvaltı hazır hadi buyurun

Vahi: saolun belgin hanım sizede çok yük oluyoruz ama

Belgin yok canım nedemek

Yemekte tarıkla naz karşı karşıya oturmuşlardır hiç göz göze gelmiyolardır

Nazın yanında filiz oturuyodur

Tarık: filiz tuzu uzatırmısın kardeşim

Filiz: abi nazın önünde ben nie veriyorum nazdan istesene yaa

Tarık: filiz verirmisin kardeşim tuzu(sinirlidir ama gülümsüyodur)

Naz tuzu tarığın önüne koyar

Tarık:saol

Hulusi: Anlat bakalım naz napıyodu bizim zibidi(belgin tabi kötü kötü bakıyo)

ağız alışkanlığı işte baştan alıyorum anlat bakalım naz napıyodu bizim Tarık

oralarda

Naz:biz fazla görüşmüyoduk tarıkla

Hulusi: Çapkınlık yapıyomuydu ben soruyorum anlatmıyo sen bilirsin sen söle

bari yapıyomuydu

Nazla Tarık sürekli bakışıyodur o sırada tarığın teli çalar arayan gizem tarığın

italydaki sevgilisi.

Tarık kendi odasına çıkar tel konuşmak için

Gizem: Naber aşkım

Tarık: ii senden naber

Gizem: iii sen niye tel bu kadar geç açtın bakim beni aldatmıyorsun demi

Tarık: yok aşkım sana söz verdim seni hiç aldatırmıyım

Gizem: nie geç açtın ozaman

Tarık: misafir vardı da ondan hem boşver şimdi onu sana bişey söliycem belki

yanına gelebilir

Gizem: çok sevindim de nie ailenle aranızda bişey mi oldu

Tarık: Naz burada

Gizem:demin bahsettiğin misafir o muydu

Tarık:eet o ve ailesi

Gizem:tamam aşkım sen istediğin zaman gelebilirsin

Tarık: tamam hadi by

Tarık tekrar aşağı iner ve yemeğe oturur herkes mrklı gözlerle ona bakıyodur

Tarık:noldu

Belgin:arayan kimdi oğlum

Tarık(bişey bul oğlum çabuk ol) şeyy yanlış numara anne

Belgin: nie bukadar uzun sürdü ve nie yanımızda konuşmadın(belgin kendini

kaptırmış gidiyodur)

Hulusi: bırak belgin belki özel birisidir

Belgin:özel biri mi Tarık

Tarık:yok anne ne özeli

Belgin: ozman

Tarık: ozamn ben deniz kenarına gidim

Tarık tam çıkarken

Hulusi: Bişey unutmadın mı oğlum

Tarık: hee pardon afiyet olsun

Tam çıkarken

Hulusi: başka bişey oğlum

Tarık: pardon yaa annesini öper tamam mı

Hulusi nazı işaret ederek başka lan başka

Tarık: Naz sende gelmek istermisin içinden nolur gelmiycemde nolursun

Naz: tabiî kide gelirim ama az bekle tamam

Durum:
    aysima_90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Ankara
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Smile Her Kötü Olay Iyi Bir şeylerin Habercisidir!!!

Tarık ve naz belginlerin evin önünde

Belgin:teşekkür ederim çocuklar bana bu mutluluğu yaşattınız

Naz ve Tarık: (gülümserler)her zaman

Belgin eve girer Tarık ve nazda kendi evlerine gitmek üzre arabaya binerler

Onlar için harika bir gündü geçirdikleri belgin ilk kez bir davette bu kadar mutlu hissetmişti kendini naz ise bütün hanımlar tarafından beğenilmenin mutluluğunu yaşıyordu…. tek anlayamadığı gamzenin Tarık geldikten sonraki haliydi… özlellikle tarıkla naz yan yana geldiklerinde gamzenin davranışları çok farklıydı… sormadı ne tarığa nede belgine ama mutlaka öğrenmesi gerekiyordu nedenini.tarık bir kez daha nazla evlendiği için ne kadar şanslı olduğunu hissetti onlar büyük bir aile olmuştulardı artık……….

---------------------------PART 17 SON---------------------------

-------------------------PART 18-----------------------

Hulusi ve belgin yataklarına oturmuş konuşmaktadırlar.

Belgin:ay inanabiliyormusun Hulusi naz hiç sesini çıkarmadı

Hulus:ne güzel işte belgin

Belgin:resmen eziyet etti kıza ben biliyorum kesin hizmetçiyi de bilerek göndermiştir (Hulusi ye döner)bimiyorsun sanki kızın babası hastalandı hastaneye bile göndermedi davet var diye bu gün mü göndereceği tuttu

Hulusi:yok artık hadi seni anladım ama nazla ne alıp veremediği var

Belgin:ne olucak naz benim gelinim ya her zaman kıskanmıştır beni zaten çokcukken de böyleydi… ama yok çıkar bu işin kokusu… nazda zavallı o kadar kadının içinde bir şey diyemedi ne dediyse yaptı madem hizmetçiyi yolladın senin gelinin yapsın yok yok ben sorarım bunun hesabını hülyaya

Hulusi:sakin ol hayatım kırk yıllık arkadaşın hülya hep aynıydı zaten

Belgin:yok bu defa fazla ileri gitti resmen hizmetçi muamelesi yaptı kıza bir ara naz patlar şimdi dedim ama yine iyi sabretti

Hulusi:naz akıllı kızdır bak hülyanın da planlarını bozmuş aferin ona sinirlenme hayatım geç oldu hadi yatalım artık

Belgin:yatalım Hulusi yatalım (içinden)sen ne dersen de Hulusi ben bunun altında kalmam bak gör neler olucak uyu belgin sen en iyisi şimdi…

TARIK VE NAZIN EVİ YATAK ODASI

Tarık yan yatmış nazın omzuna öpücükler kondurmakta nazsa daha çok kendi kendine konuşur gibi bugün olanları anlatmaktadır

Naz:ay inanabiliyormusun Tarık hiçbir şey söyleyemedim ben naz ÖZKUL (tarığın omzuna bıraktığı öpücükleri hissetmez tarığın yüzüne bakar)Alışkanlık işte biliyorsun tarık naz TEKELİOĞLU diyecektim (tarığın ifadesi hala değişmemişken)hadi ama düzelttim işte

Tarık:peki öyle olsun bakalım

Naz:ne diyordum hıh benden beklenmeyecek bir şeydi Tarık ne dediyse yaptım hülya teyze …ama napıyım yapmam desem olmuyacak yapsam resmen hizmetçi oldum Tarık inanabiliyormusun belgin annede hiçbir şey söylemedi o da haklı tabi o kadar kadının içinde nasıl desin (tarığın artık omzunu öpmediğini fark eder Tarık sırtını dönmüştür naza)

Naz:Tarık uyudun mu?

Tarık:………….

Naz:uydurma uyumadın bir kere (tarıktan hala tepki alamayınca tarığa yaklaşır)yaa yapma böyle Tarık naz öüzkul dediğimemi bozuldun açıkladım ya onu hadi ama sırtını dönme bana…. Tarık lütfen kötü hişssediyorum kendimi(nazın ses tonu gittikçe kısılmaktadır yavaşça kendi tarafına yerleşir)

Tarık: (naza dönmeden)neden seninle zorla evlenmişim gibi davranıyorsun naz !!!(yavaşça döner naza)neden sana yaklaşmama bu kadar ilgisiz kalıyorsun dakikalarca omzunu öptüğümü fark etmedin bile tamam hülya teyze yapmaması gerek bir şey yaptı bende nedenini merak ediyorum ama bu senden daha önemli değil üstelik senin bu yaptıklarını yüzlerce kadın her gün yapıyor naz takıldığım soyadın falan değil sen bana alışamadın biliyorum

Naz:nasıl söylersin bunu sana alışmamak mı ben sana ilk gördüğüm anda alıştım Tarık
    Ayrıca da seninle istediğim için evlendim sadece bu gün olanları anlatmak istemiştim evet yüzlerce kadın yapıyor olabilir ben ilk kez yaptım Tarık sana ilgisiz kaldığım falan yok anlatamıyorum hem seninle olmak istiyorum hem utanıyorum lütfen üzme bu kadar beni

Tarık:biliyorum güzelim (nazın alnına bir öpücük bırakır)aşırı tepki verdim bana da hak ver naz birkaç gün sonra işe başlayacağız seni şimdiden içime sindirmek istiyorum

Naz:derin dondurucumusun sen Tarık hani reklamlarda gösteriyorlar ya koyduğun bir şeyi aynı saklıyormuş sen çıkarana kadar beni mi koyucaksın içine

Tarık: ne ?

Naz:diyorum ki sen

Tarık:deme naz bu gece hiçbir şey deme yoksa ben patlayacağım (Tarık tekrar yan döner )

Naz: (boğuk bir ses tonuyla)arkana dönmeyecektin

Tarık hiçbir şey söylemez sırt üstü döner yattığı yerde….ikisi de uyuyamayacaklarını biliyorlardır yine de hiç kımıldamazlar saatler geçer aradan….

Naz:dayanamıyorum Tarık senin benimle konuşmaman bile kalbimi öyle çok acıtıyor ki yapma bana bunu (camdan içeriye süzülen tavandaki ışıkları izliyordur hiç hareket etmeden)

Tarık:bir bakışınla içimde volkanlar patlıyor naz senden başka hiç kimse yapamaz bunu seni kırmak yapabileceğim en son şey bile değilken neden seni kırıp kendimi parçalıyorum senden daha çok kendimi üzdüğümü bile bile neden seni kırıyorum… (naza döner)seni üzdüğüm zaman bir daha bana bu bu şekilde bakmayacağın geliyor aklıma işte o zaman naz nefes alamıyorım kalbim sıkışıyor

Naz: (tarığın yüzünde gezdirir elini hafifçe)Tarık özür dilerim sevgilim sana bunları düşündürdüğüm için

Tarık: (nazın yüzünde ki elini öper ) seni bu kadar çok severken kaybetmeye dayanamam naz

Naz:istesende kaybedemezsin zaten önce seni sonra benim yerime seçtiğin kadını parçalarım Tarık!!!

Tarık: (gülerken)ne ciddimisin sen

Naz:yok değilim ay gece gece öldürme planı yaptırma bana Tarık ama benden vazgeçersen işte o zaman gece falan dinlemem bulurum bir plan

Tarık: (gülerken)tamam naz kızma hem sen istesende ben vazgeçmem ki senden

Naz: (tarığa yaklaşırken) Tarık hep benim ol tamam mı başkasını severmisin bilmiyorum ama ben sen istesende vazgeçemem senden senin ellerinde hayatımın ipleri sen vazgeçtiğin an düşerim Tarık yapamam sensiz

Tarık: (naza yaklaşır)nasıl vazgeçerim senden kalbimi ruhumu seninle bırakıp nasıl giderim yaşarmıyım o zaman nazım yaşama sebebimsin sen benim senin olmadığın bir hayatı nasıl yaşarım ben

Naz öpüşüyle susturur tarığı gitmesinden onu bırakmasından korkarcasına özlem dolu bırakmak istemezcesine öper tarığı….

Onlar her ne kadar birbirlerine kızsalar da birbirlerine duydukları aşk o kadar güçlü ki ikisi de aşkları sayesinde tutunuyorlar hayata…aşkın en acımasız yönünü birbirlerini kanatarak sevmeyi tercih ediyorlar yine de onlar herkesin sahip olmak isteyeceği bir aşka sahipler… ve bir gece de daha onlar oda da şekiller oluşturan havai fişekler eşliğinde birbirlerine yudum yudum aşklarını sunan iki aşık….

Hülya teyzenin malikanesi

Hülyanın kocası Orhan saatlerdir karısını dinlemekten yorgun düşmüş oturduğu yatakta uykusuna yenik düşmektedir.

Hülya:Orhan sen beni dinlemiyormusun

Orhan: (kendine gelerek)hı evet karıcım dinliyorum dinliyorum

Hülya:kız hiçbir şey demedi ne dediysem yaptı ay belginde sanki hizmetçinin kızını aldı gelin diye ağzını açmadı…

Orhan:ama sende ayıp etmişsin kızcağıza yazık valla ne vardı hizmetçiyi alışverişe yollayacak…

Hülya:yok hep kıskanmıştır zaten beni çocukkende böyleydi zaten belgin (hülya belginle küçüklüklerini hatırlar)

Hülya ve belgin bahçede birlikte oyun oynamaktadırlar.

Hülya :bak belgin bunu annem almış güzel mi (eteklerini tutup kendi etrafında döner )nasıl güzel dimi?

Belgin: (hülya ya bakar)çok güzelmiş

Belginin babası ali bahçeye çıkar elinde bir çok paketle…belgin koşar sarılır babasına…

Belgin:bunlar ne baba

Ali:bak bakalım neymiş beğenicekmisin

Paketlerin içinden rengarenk elbiseler çıkar belgin heyecanla odasına koşar babasının yanaklarından öperek elinde tuttuğu elbiselerle… hülya da evine gider bunların üzerine….

Orhan:ne var bunda neresine bozuldun

Hülya:küçükkende böyleydi yeni bir şey alayım içimde bırakırdı sevincimi sonunda da en çok istediğim şeyi aldı ya zaten

Orhan: (merakla)neyi aldı ki senden belgin?

Hülya:aman ne meraklısın Orhan sen uyusuna saatlerdir hiç susmadın zaten

Orhan:iyi geceler hayatım(içses)hazır fırsatını bulmuşken uyu Orhan yoksa sana bu gece uyku yok

Hülya:sanada

Birkaç dakika sonra

Hülya: (orhanı sarsar)Orhan uyudun mu (ses alamayınca)Ay uyumuş iyi ki uyu dedik başka zaman olsa saatlerce oturur neyse ben uyuyayım bari….

Naz ve tarığın evi yatak odası

Naz camdan içeriye giren güneş ışıklarının yüzüne vurmasıyla uyanır …

Tarığa bakar uyurken izler tarığı dakikalarca sonra yataktan kalkar tarığı uynadırmaktan korkarcasına yavaş hareketlerle…. sabahlığını giyer ve mutfağa inip kahvaltı hazırlamaya başlar…

Naz kahvaltı masasını hazırlamak üzeredir bu sıra da kapı çalar ve naz kapıya bakmaya gider……

---------------------PART 18 SON-------------------------
    Konu aysima_90 tarafından (01-08-08 Saat 19:48:30 ) değiştirilmiştir.
    <font color=DarkOrchid><i><span style=font-family: Comic Sans MS><i><span style=font-family: Comic Sans MS><font size=2>Tiring of life Give me peace of mind...</font></span></i></span></i></font>

Durum:
    aysima_90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Ankara
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Smile Her Kötü Olay Iyi Bir şeylerin Habercisidir!!!

--------------------PART 19-------------------

Naz kapıyı açar kimse yoktur kapıyı kapatmak üzereyken yere bırakılan bir kutu görür eğilip alır üzerinde kime geldiği yazmıyordur alır ve kapatır kapıyı…

Naz elinde kutu mutfağa yönelmişken Tarık iner merdivenlerden…

Tarık:günaydın güzelim

Naz: (tarığa bakmadan )sana da günaydın

Tarık:ne o neye takıldın yine

Naz: (döner tarığa)neye olucak baksana dün sabah kim olduğunu söylemeyen bir kadın şimdi bir paket

Tarık:ne paketi paket mi geldi

Naz:kapı çaldı baktım kimse yok paket bırakmışlar

Tarık: (alır nazın elinden paketi)bakalım neymiş

mutfağa doğru yürür ve masaya oturur...

Paketin içinden birkaç mektup ve bir albüm çıkar tarığın yüzü değişir

Naz:Tarık (endişeyle bakar tarığın üzgün yüzüne)iyimisin bitanem

Tarık:hı iyiyim naz sadece şaşırdım ben bunlar yandı diye biliyordum

Naz:ne ki onlar(naz tarığın elinde ki kutuyu eline alır içinde ki mektupları çıkarıp masaya bırakır albümü eline alıp bakmaya başlar)

Tarık:naz !!!

Naz tarığa bakar üzgün gözlerle elinde ki albümü yavaşça bırakır masaya aynı yavaş adımlarla ilerler üst kata doğru

Tarık arkasından bakar çaresiz gözlerle eline aldığı fotoğraf albümüne hiç bakmadan kutuya koyar mektuplarla birlikte çöpe atar elindeki kutuyu….

Naz merdivenlerden çoktan çıkmıştır... Tarık yani çıkmaya başlamış gibi aynı çaresiz gözlerle bakar boş merdivenlere…

Ağır sessiz acıyan kalbinin yarasını biraz daha hafifletmek için yavaş adımlarla ilerler merdivenlerde…

Yatak odasının kapısına gelir kapının koluna dokunur açamaz naza ne diyeceğini düşünür sonra evi aldıkları gün gelir aklına….

Tarık va naz arabada

Naz:of Tarık ya neden beğendiğim hiçbir şeyi beğenmiyorsun

Tarık:beğenmem tabi beğendiğin evlerde yatak odası iki kişilik değilde ordu için yapılmış sanki ben istemem o kadar büyük oda

Naz:bende büyük istiyorum küçücük oda da kalamam ben Tarık zaten iki kişi kalıcaz büyük olsun işte

Tarık:ben kalmayım istersen naz sen kal TEK BAŞINA

Naz:Tarık durdur arabayı

Tarık:ha yani tek başıma yatmam direkt gidiyorum diyorsun senin istediğin gibi olsun

Naz:ne diyosun sen Tarık bak bu evde satılıkmış bakalım mı

Tarık:sen ev için mi durdur arabayı dedin

Naz:evet sen ne anladın neyse tamam bu defa yanlış anlayabilirsin Tarık sabahtan beri geziyoruz yoruldum artık bulalım bir an önce bir ev

Tarık:tamam hadi gel bakalım

Tarık ve naz evi geziyorlardır yanlarında emlakçıyla birlikte

Naz: (salonda ellerini yana açarak döner)Tarık burası çok güzel ben çok beğendim

Tarık:bence de çok güzel ne dersin alalım mı

Naz:beğendin mi gerçeketen

Tarık:beğendim naz alıyormuyuz(nazın parlayan gözleri onaylar tarığı)

ŞİMDİ

Tarık kapının koluna sıkıca yapışır ve açar kapıyı... naz yatak odasının balkonunda durmaktadır…Tarık yaklaşır naza ve beline sarılır öper nazın boynundan gitmesinden korkarcasına...

Tarık: (nazın kokusunu içine çekerken kısık bir sesle)nazım özür dilerim bitanem sana bunları yaşattığım için….

------------------PART 19 SON -----------------------
    Konu aysima_90 tarafından (01-08-08 Saat 01:27:44 ) değiştirilmiştir.
    <font color=DarkOrchid><i><span style=font-family: Comic Sans MS><i><span style=font-family: Comic Sans MS><font size=2>Tiring of life Give me peace of mind...</font></span></i></span></i></font>

Sayfa 1/199 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)