Sayfa 3/499 İlkİlk 12345671353103 ... SonSon
2491 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Yalancı Yarim - Bölüm Yorumları (13)

Durum:
    pas.si.on79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cezalı Üye
    Yer
    Ankara
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı handeozbek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tarık'ın amacı çok açık. Tarık Tekelioğlundan Naz'ı nefret ettirmek. Bunun içinde elinden ne geliyorsa yapıyor. Belki gerçekte bu kadar da kötü bir insan değildi ama Naz'ın olduğundan daha da kötü sanmasını istiyor. Asıl amacı sen tek bir kişisin o da benim aşkım olan iyi kalpli Tarık dedirtmek. Tarık, isteyerek yalan söylemediği için Nazın da inatla yalancısın demesi çok dokundu. Zaten bıkmış yalan söylemekten bu da bardağı taşıran son damla oldu. Sinirle gerçekten ağır konuşuyor. Ama içinde tut tut bir sınırı var tabi. Ancak gerçekten çok kırılmış bir insan o yatak lafını söyleyebilirdi. Ve de söyledi. Beni şaşırtan Naz'ın tepkisi daha doğrusu tepkisizliği oldu. Bu kadarını da kabullenmemesi gerekirdi. Özellikle Tarık'ın Naz gittikten sonra BİZİM TARIĞIMIZ olması o kadar güzeldi ki....

Handeciğim,bence oraya takılma çünkü Naz ı bilirsin daha doğrusu Naz artık akıllandı.Aslında düşünmeden taşınmadan yanlış tepki vermek istemedi.Hani şişeyi Tarıkın kafasına fırlattığı an vardıya..O zaman nasıl herşeyi söyledi.. Yani diskoya gidip gitmedim deyip,yalan söylemene(vb) katlandım, ama sen duygularımla oynadın dedi..Yani Naz artık biriktiriyor.Düşünüyor,sabrediyor.. Zaten Tarık T.Dilek i karşısına alıp oturtuğunda birlikte yemek yiyeğiz. falan dediğinde sessizce ayrıldı.. Yani ordada tepki vermedi..Odasına gidip çello çaldı..Sonra pencereden Onu gördü şarkısını duydu sanırım.Duydu değil mi? Neyse .....içi rahatladı.. Sabah TArık a çello çalmasını öğrenince de yine tepki vermeyecek ....ki zaten aldığımız tüyolarda öyleydi.

Yani Naz belki staj tamamlama içinde olsa, Aslında TArıka aşkını,sevgisini,sabrını gösterecek.. 1 yıl boyunca izlediğimiz aşkı için kalan Tarık ın yerinde Naz olacak.Ama tabi kilitli kalınan odada neler olur, olaylar nerelere akar, bilemem...

Bence aşk o zaman başlayacak.....

not1:Bir de evet haklısın Naz gidince bizim Tarık ımız oldu.. işte zaten Tarık a doğru ya da yanlış yaptığının şeyi niçin yaptığını söylüyor.. Naz yapmıyordu.ANcak bu bölümde NAz da yaptı..
    Konu pas.si.on79 tarafından (14-06-07 Saat 02:34 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    bertay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

herkesinde hem fikir olduğu gibi bu bolum harikaydı.haftaya neler olacagını sımdıden cok merak edıyom.
    uzundur sadece okuyodum ama artık bende yazmak ıstedım.Herkese slm ve iigeceler :img-wink:

Durum:
    hüseyingazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    olmak istediğim yerdeyim
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı skyline_91 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    patron olayı acayip dramatize etmişsin tabrik ederim:)
    Yeşilçam dedik,eski tük filmleri dedik,zengin kız fakir genç dedik,sonradan zenginliği meydana çıkmış gururu kırılmış genç dedik,intikamını alıyor dedik,e birazda abartalım dedik ve sonuç dam dram dram.

Durum:
    cerenimo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    ...
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı jenn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    işte size haftaya oynayacak bölümden replikler..yat kaptanı(metin bey) ile tarık dialoğu:))

Ne var ne gülüyosun kaptan?
    - Yanınızda yüzlerce kız gördüm, ilk defa birinin saçını okşuyorsunuz da Tarık Bey...
    - Evet bugün ilklerin günü, ilk saç okşamak, ilk kaptan kovmak...
    - Ben tekneyi döndüreyim
    :img-hyste :img-hyste :happy0064
    Süpermiş yaa, önümüzdeki bölüm harika olacak...Diyorum ya 50-100 kaç olursa artık, o kadar çift gözle bekliyorum:)
    Bu arada bazı arkadaşlar, daha doğrusu bir arkadaş gelip herkesin en mutlu anında moralleri bozmuş:) Artık alışmadınız mı, her seferinde oluyor böyle şeyler...Normalde gelip eleştirebilecekken, tam en mutlu anımızı bulmuyorlar mı zaten :img-wink: :) Biz devam:) Bu arada şu an gece nöbetinde miyiz, ben biraz geç kaldım da yorum yazmakta:)
    ¤ۣۜ..¤ BEN BİR TÜRK'ÜM , DİNİM CİNSİM ULUDUR!!... ¤ۣۜ..¤

Durum:
    pas.si.on79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cezalı Üye
    Yer
    Ankara
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı jenn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    işte size haftaya oynayacak bölümden replikler..yat kaptanı(metin bey) ile tarık dialoğu:))

Ne var ne gülüyosun kaptan?
    - Yanınızda yüzlerce kız gördüm, ilk defa birinin saçını okşuyorsunuz da Tarık Bey...
    - Evet bugün ilklerin günü, ilk saç okşamak, ilk kaptan kovmak...
    - Ben tekneyi döndüreyim

aaa bazı tuhaf yorumların arasında bu replikleri görmemiştim.:img-hyste

Tarık Nazın saçını okşuyor, sanırım.. Naz burda uyuyor ya da bayılmış olup, bu söylenenleri duymuyordur.. Ayrıca çok iddialı bir söz.Büyük ihtimalle duymuyor gibi..

Eğer uymuyorsa ya da bayılmamışsa...Nazın gözlerinin nasıl olduğu tahmin edebiliyorum...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri