Sayfa 499/499 İlkİlk ... 399449489495496497498499
2494 sonuçtan 2,491 ile 2,494 arası

Konu: Yalancı Yarim - Bölüm Yorumları (12)

Durum:
    Medea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Amasra
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Sevgili DarkBoY en azından kendi adıma saldırı haşa diyorum.Gerilerdeki yorumlarımızı biliyorsanız kim ne kadar eleştiriyor bunu da biliyorsunuzdur eminim.Topluluk psikolojisidir bilirsiniz,insanlar böylesine neşeliyken gerçekten çok da sarfedilmemesi gereken " birkaç izleyeni vardır herhalde maazallah küstürmeyelim" veya " saçmalıyor" sözleri takdir edersiniz ki üzer kırar veya kişisine göre sinirlendirir..olay bundan ibarettir.Yoksa forumdaki hiçbir üye diğerine saldırmaz..yalancı yarim forumunun belki de bir senedir en az uyarı alan forumlardan birisi olması da bundandır.Lütfen eleştiri ya da övgü..yorumlarınızı esirgemeyiniz..tek ricamız biraz sükunet o kadar...saygılarımla.
    Rain'i tanımıyorsan, Kore'li değilsin! -"Dream High"

Durum:
    Pro
    Pro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    Ankara
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Çünkü şimdi hayır dersen sinirimden şu tabağı kafana fırlatabilirim, evet dersen...

Boyununa atlayabilirim, öpebilirim, beraber denize girebiliriz, odada yalnız da kalabiliriz... desene şunlardan birini... :img-hyste

Sonra tarık da evet derdi o anda. Belki o bağrışmalar yaşanmazdı...

(Bu arada Hulusinin alışveriş yapma tekniğine bayıldım, şort mu al gitsin beden, renk önemli mi maksat şort... al koçum...) :good:

Durum:
    fovea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Pro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çünkü şimdi hayır dersen sinirimden şu tabağı kafana fırlatabilirim, evet dersen...

Boyununa atlayabilirim, öpebilirim, beraber denize girebiliriz, odada yalnız da kalabiliriz... desene şunlardan birini... :img-hyste

Sonra tarık da evet derdi o anda. Belki o bağrışmalar yaşanmazdı...

(Bu arada Hulusinin alışveriş yapma tekniğine bayıldım, şort mu al gitsin beden, renk önemli mi maksat şort... al koçum...) :good:
    Bende bu cevaplardan birini bekliiyordum:img-yes:
    Not: Önemli değil ama söylemeden edemedim .Taksici Hulusi yi indirdikten sonra Hulusi nin mikrofonu gözüküyordu

Durum:
    ANIL_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Ankara
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı DarkBoY__ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saygılı olduğu sürece herzaman bu tür söylemlere hazırım.
    Eleştiri kavramını ise bu kadar iyi bildiğini sanıp da bu kadar tezat olan bir kişi olarak cidden çok mutlu ettiniz beni.Eleştiri bu adı üstünde (olumlu veya olumsuz).Sizin söyleminizle bakacak olursak hiçbir diziyi yada hiçbir filmi eleştirmemiz üstüne konuşmamız lazım.Malumunuz izleyen bir kaç kişi muhakkak vardır:img-hyste Mazaallah ya onları kırıverirsek, değilmi ama insanlar doğruların söylenmesinden hiç hoşnut olmazlar.yapılan iş doğru ve yanlış olsun öenmli değil biz her zaman güzel diyelim güzel olsun.Aman aman kimseleri kırmayalım (ne kırılgan milletiz yahu dizilere söylenen laflar bile kırıyor bizi, pamuk ipliğiyiz mübarek).

Ayrıca siz kim oluyorsunuz derken, cellat misali eleştirinizdeki sıfatı sormuştum.Haftada kaç film ve dizi izleyen bir zat'ınızı değil...

Nedense herkez sadece ufak bir iki kelimeye bakıp benimde bu diziyi izleyen biri olduğumu hiçe sayarak direk bana saldırmayı seçti.Hoş çılgın dersane gibi bir filmin izlendiği bir ülkede yaşıyoruz mazur görmek lazım...

Yazıların çoğunu okudum bu bölümü bende çok sevdim, zaten bir şekilde final misali bir bölüm oldu.Dizinin başından beri bunu beklemiyormuydu herkez.Fakat nedense yazdığım iki kelime yüzünden sadece alenen bir küfür yemediğim kaldı..

Helal olsun ne diyeyim...Ayrıca bu yazınızdaki saygılı uslubunuz için çok teşekkürler...:sad53:

Alıntı yaptığınız kişi bu diziyi gerektiğinde herkesten fazla eleştiren bir kişidir. İsterseniz yazılarını kontrol edebilirsiniz... Bizim tepkimiz kimse eleştirmesin adına değildir. Bu kadar güzel bölümlerden hemen sonra, insanların sinirlerini bozacak türden eleştirilerdir. Nitekim bir tane daha sizin gibi geçen hafta yaşadık. Sonucunda o gün mest olmuş 100 lerce kişinin keyfini kaçırmayı başarmıştı arkadaş ta ki modlar uyarana kadar...
    Stairway To Heaven..
    High Hopes...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri