Sayfa 2/70 İlkİlk 1234561252 ... SonSon
349 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Yalancı Yarim - Replikler

Durum:
    DeL1nquenT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bende bir kaçtane eklemek istedim tabi bi mahsuru yoksa

N:Ne yapmaya çalışıyosun sen
    T:Naz hanım gelmeyin üstüme canım sıkkın
    N:Canı sıkkınmıs benimki seninkinden sıkkın
    T:Sizin canınız niye sıkkın
    N:Boşver
    T:Siz Bilirsiniz
    N:ha bu kadar yanı
    T:ne
    N:sizin niye canınız sıkkın boswer sız bılırsınız bu yanı
    T:Ne yapacaktım
    N:İnsan birz daha çaba gösterir karşısındakınin derdini sıkıntısını ogrenmek ıcın bı kere sor ole kapa konuyu iyi valla
    T:BEn en azından 1 kere sordum
    N:He bıde laf sokuyoruz ustune evet ben sormadım cunku kesın ıtalyan sevgılınle ilgili bırseydır ve ben onun adını bıle duymak ıstemıyorum
    T:Bende bıdaha sormadım cunku kesın mustakbel esınız bora beyle ılgılı bıseydır ve bende onun adını duymak bıle ıstemıyorum
    N:Senın gıdıp arabayı yıkamadan almak gerekmıyor mu ?

Tarıköndüğümde motorsiklet yerinde yoktu komiser bey
    Komiser:Geçmiş olsun bu şifreli kilitlere güvenmemek lazım hemen kırılıyorlar
    Tarık:Kilit yoktu komiser bey
    Komiseruz kontak yapıp calıstırdılar herhalde
    Tarık:Anahtarı uzerinde bırakmıstım
    Komiser:ne Kesın bı kadın parmagı var bu ısın arkasında dımı
    Tarık:keske 1 tane olsa
    Komıser: O zaman kendınızı kaybetmedıgınıze dua edın
    Tarık:Musadenızle
    Komıser:hayret sabahkı cep telefonunuzu kullanıyorsunuz hala caldırmamıssınız :)

T:Buyrun
    Nur tahmın edıyım motorsıkletıde yıkamaya verdın ıc dıs
    T:Hayır caldırdım
    N:Bizde arabamızı emanet edıyoruz saf gıbı nerde caldırdın
    T:tam surda pesınızden kostum okulun kapısına kadar o sırada
    N:hee suclu benım yanı
    T:Ben ole bısey demedım
    N:e bıde deseydın bare
    T:Naz hanım bısıklet kullanmayı bılıyor musunuz
    N:eveT nıye sordun
    N:aaa gel buraya sana buraya gel dedım. Alo bora cok zor durumdayım gel benı kurtar. Dur dur hemen gelme hallettım galıba
    N:heh sole
    T:bındınızmı
    N:evet
    T:hadı sıze ıyı yolculuklar zor durum ole olmaz bole olur naz hanım bu arada bora beye soyleyın arabasınıda getırsın cunku arabanızıda caldırdım.
    N:Ne
    T:Ama suclu sızsınız emanet etmeseydınız saf gıbı
    N:Tarık dur dıyorum sana sana dur dedım Tarık lutfen dur araba maraba umrumda degıl lutfen bırakma benı - bırakma benı derken yanı o durumda bırakma oyle bısıkletın ustunde anlamında dedım bılıyosun dımı
    T:Bende o yuzden bırakmadım zaten naz hanım
    N:yoksa bırakırdın yanı
    T:nereye gıdıyoruz
    N:Belgın tekelıogluna esı ıyılesmıs ısıne geri donmus cello derslerıne kaldıgımız yerden devam edelım dedı konser tarıhlerı yaklasıyormus gordugumde ne demek gecıyor ıcımden bılıyo musun sız bana cello dersı verecegınıze o assagılık oglunuza biraz ınsanlık dersı verın demek ama dıyemıyorum cunku babamın gelecegı kocasının benım gelecegımde karısının elınde
    T:Bi bilsen bındıgın bısıklette oglunun elınde :)
    N:ne
    T:Yokbısey

Durum:
    shadowblue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bu benim ikinci senaryo denemem,bakalim begenecek misiniz:)

Tarik ve Naz'in arasi Filiz Tekelioglu konusundan dolayi açilmistir.Konserden sonra eve dönmek isteselerde,elverissiz hava kosullarindan dolayi geceyi otelde geçirmek zorunda kalacaklardir.Resepsiyona gittiklerinde ise onlari bir sürpriz beklemektedir.

Tarık:Iki oda istiyoruz.
    Görevli:Malesef bos odamiz yok.Çok pardon,simdi hatirladim öglen 103 numarali oda bosalmisti.
    Naz:Ama bize iki oda lazim.
    Tarık:Baska çaremiz yok Naz hanim,ben kanepede yatarim sizi rahatsiz etmem.

Otel odasina gittiklerinde orada sadece bir yatak vardir.(Aslinda kanepe de olmasi lazim,özellikle koymadim,kötüyüm ben kötüyüm )

Naz:Yok artik,saka mi bu?
    Tarık:Isterseniz yerde yatarim.
    Naz-O kadar da insafsiz degilim.Sag tarafta mi yatarsin,solda mi?
    Aralari bozuk oldugu için konusmadan yatip,uyurlar.Tarik çözemedigi problemlerinden dolayi kabuslar görmektedir.Naz da bu durumu fark eder ve onu uyandirmaya çalisir.
    Naz:Tarik uyan,Tarik.

Tarik uyanir ve Naz'in gözerine derin derin bakar.Naz gözlerini kaçirmak istese de basaramaz.Aralarindaki çekim gittikçe artmış,mesafe azalmıştır ve sonunda Tarik Naz'i öper.Naz birden kendine gelir ve Tariga tokati yapistirip,odadan ayrilir.

Eve dönüs yolunda,aralarindaki sessizlikten sikilan Tarik,Naz ile konusmak ister.

Tarık:Naz hanim
    Naz:Sus!Konusma.Boraya kiziyorum hem Filiz tekeliogluna hem bana kur yapti diye senin de ondan farkin yok.

Tarik arabayi kenara çekip,arabadan iner.Naz'i karsisina alir ve ikili konusmaya baslar.

Tarık:Ben Filiz Tekelioglu'na asik degilim.Ben baskasina asigim.
    Naz:Öyle mi,baskasina asiksan neden beni öptün?
    Tarık:Çünkü sana asigim.

(Sonunda itiraf ettirdim:) Böyle bir itiraftan sonra ne konusurlar,neler olur hiçbir fikrim yok:) )

Durum:
    tarik_naz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Ankara
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Filiz, tarığı arar ve bunu gören naz şaşkın bi şekilde tarığa bakar.

Naz: Oooo, konseri kutlamak için arıyo sevgilin herhalde. Maşallah aranızdan su sızmıyo. Neden arıyo bu kız seni?
    Tarık: naz hanım !!
    Naz: sus, bi kelime dahi konuşma. Ben göreceğimi gördüm.
    (Tarık telefonu açmak istemez)
    Naz: eee niye açmıyosun telefonu, hıımmm benden rahatsız olursun şimdi ben seni yalnız bırakayım da rahat rahat konuş sevgilinle.
    (naz gitmek için hamle yapar ama Tarık kolundan tutarak buna izin vermez ve telefonu açar)
    Tarık : buyrun filiz hanım, kusura bakmayın çok sinirliydim, tutamadım kendimi. Böyle olacağını bilseydim inanın yapmazdım. Sizden tekrar özür dilerim.
    Naz: ne diyo? Neden onu da konsere getirmediğin için mi kızıyo yoksa?
    Tarık: yok, bora terk etmiş de, senin yüzünden oldu diye hesap soruyo?
    Naz: ne?
    Tarık : hatırlarsanız bora’ya araba da Japonca bişeyler demiştim ve siz ne dedin diye sorduğunuzda zamanı gelince söylerim demiştim.
    Naz: evet hatırladım
    Tarık: işte o zaman bora’ya “senin ağzını burnunu kırmak istiyorum ama kendimi zor tutuyorum fakat elimden kurtulamayacaksın” demiştim. Ve bugün ağzını burnunu kırdım. Üzerine biraz da laf sayınca yok olup gitmiş. Bu nedenle filiz tekelioğlu benden hesap soruyo.
    Şimdi siz buna da inanmazsınız.
    Naz: evet inanmıyorum. Nerden bilecem gerçek mi yalan mı?
    Tarık: bora’yı bulabilirseniz yüzüne bakın anlarsınız, gerçek mi yalan mı.

Durum:
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Ankara
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

tarık ve naz öpüşmüş, naz şaşkın ve biraz utangaç bi bakışla.

naz: ne yapıyoruz biz ya
    tarık: kusura bakmayın naz hanım
    naz: bakarım tabi neden öptün beni?
    tarık: iyi de siz de beni öptünüz. isteseydiniz engelleyebilirdiniz. neden engellemediniz.
    naz: neden acaba??
    tarık: naz hanım herşey apaçık ortada değil mi? ikimizde biribirimizi oyalayıp sinirlerimizi bozuyoruz. birimizin ilk adımı atması gerekiyodu.
    naz: neye?
    tarık: "aşka", sana aşığım naz anlamıyormusun aşığım.

(naz'ın içinden ben de sana aşığım demek geçer ama diyemez. birbirlerine imalı biçimde bakmaya devam ederler.)

naz: çok uykum var, çekilirsen uyuyacam.
    tarık: siz bişey demiyecekmisiniz?
    naz: dedim ya çok uykum var. iyi gecelerrr.

naz'a "ben de aşığım" dedirtemedim.

Durum:
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Ankara
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

naz'ın konser yorumu ve filiz kıskançlığı

Naz: kötü mü çaldık acaba? Otelin sahibi beğenmedi de belgin hanımı arayıp bizi kovduğunu söyledi belki de. Senin gitarın akortunda vardı bi sorun. Elli kere dedim sana salona girince kontrol et diye. Oda sıcaklığı değişince gevşeyiveriyo teller akort makort kalmıyo. Ama maşallah girer girmez 3-5 kişi alkışlayınca gaza gelip dırılink dırılink dırılink

Tarık: hızıma ve enerjime ayak uyduramadıysanız o sizin sorununuz. Ben konser mahaline girerim, girdiğim anda solomu atarım,seyirciyi büyülerim. İşinize gelirse

Naz: kusura bakmayın sayın bakolo lucya (ismi tam bilmiyorum) haklısınız 35 senedir konserlerinize böyle başlarsınız siz. Ne ukalasın sen ya
    (Tarık sinirlenip arabayı durdurur)

Tarık: eee biz bu mesleğe 35 senesini vermiş uluslar arası sanatçılarız izin verin de biraz ukala olalım. Ve de 35 senelik tecrübemle şunu söyleyebilirim, muhteşem bi konser verdik. İkimiz de harikaydık. Hele sizzz kıyafetinizle, makyajınızla ve sahnedeki duruşunuzla ordaki herkesi büyülediniz.

Naz: herkesi?
    Tarık: evet herkesi
    Naz: sen de dahilsin yani buna
    Tarık: istermiydiniz. (romantik bi bakışma)
    Naz: niye aramış seni?
    Tarık: kim?
    Naz: filiz tekelioğlu
    Tarık: şey için aramış

Naz: aman iyi düşün bu sefer mantıklı bi yalan uydur. Ne o bulamadın mı düzgün bi yalan. Aaa ama sende bi performans düşüklüğü seziyorum Tarık. İşin ilginci sen telefonda filiz tekelioğlu ile konuşurken annesi de telefon açıp bizi geri çağırıyo. Ne tesadüf ama. Yoksa değil mi? Yoksa filiz tekelioğlunun sana olan aşkı depreşti de bora’yı bırakıp sana mı dönmeye karar verdi. Annesi de destek mi çıktı bu duruma? Ve daha bi çok sürpriz gelişme YALANCI ŞOFÖRÜM dizisinin bu bölümünde sakın kaçırmayın

Tarık: evet ben de dahilim
    Naz: ne?
    Tarık: sen de dahilmisin buna diye sormuştunuz ya. Evet dahilim. Çello çalarken beni de büyülediniz. Sebebini de buldum. (naz, tarıktan güzel bi sebeb beklerken)
    Çünki çello çalarken konuşmuyosunuz. Ama çelloyu bırakıp konuşmaya başladığınız an büyü müyü kalmıyo

devamı gelecek

Sayfa 2/70 İlkİlk 1234561252 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri