Sayfa 200/200 İlkİlk ... 100150190196197198199200
1000 sonuçtan 996 ile 1,000 arası

Konu: Yalancısın Sen (Arşiv 8)

Durum:
    lostworld - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Matthew Fox
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı ben.ce Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya bu FERİDE den nedir cektigimiz ya bu kıza düzgün bir şey gelmez mi yahu çok mu paraya ihtiyacı var tamam o dizi tutacak ama ben izlemeyecim
    yok bogazici mezuniymus yok berder yapiyormus yok yengesiyle evlenecekmis yok sevgilisine kizmis bara gitmiste ilk gece (bogazicini kazamacaklarina nasil hamile oludugunu ogrenselermis) hamile kalmis(tip hocalari milleti hamile birakmak icin akla karayi seciyor ama,senaristlerin masallahi var)
    boyle sacma bi dizide feride oynuyacaksa bidaha bize ruh halime gore senaryo seciyorum bu aralar ve sonaga zamani mutlu olmaya ihtiyacim vardi ondan bu rolleri sectim martavalini okumasin herkez gibi paraya ihtiyacim vardi bu dizide kesin tutacak gibi ondan sectim desin cunku bu dizinin ne gercekle ne akkilla izahi yok
    Bence Feride rol seçimlerini iyi yapamıyor...Bu diziyi de de para için değil de oyuncular için kabul etti gibime geliyor..Nurgül Yeşilçay gibi bir oyuncuyla oynamayı ben de isterim tabi..Para benim için önemli değil çok para kazanmak istemem diyor her fırsatta Feride..öyle bir şey yapmaz zaten ama dediğim gibi kadro çok iyi

Bi de artık yaz dizilerinin tutmadığını görünce bu dizi de önüne gelince düşünmeden kabul etti gibime geliyor ..

Yalancısın Sen de gerçekten yalan oldu ..

karabey34 gelse de son noktayı koysa bari..Onlar da artık bizi kandırmaktan vazgeçsinler

Durum:
    lostworld - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Matthew Fox
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Birisi öyle bir duyum almış canım.Bodrum-İstanbul dizisi başlığında yazılmış...

Karabey artık neredeyse gelsin dizimizle ilgili kesin bir açıklama yapsın,en azından bunu hak ettik bence...

Böyle yeni dizi haberleri gelince daha da üzülüyoruz..bari 1.ağızdan açıklamayı hor görmesinler bize..bittiyse bitti desinler...

Durum:
    özmavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    *Secret Garden*
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

ya biz diziyle ilgili güzel haberler beklerken nasıl haberler geliyo yaaa...
    feride çetin in diğer dizide oynayacağı haberi doğruysa nasıl böyle bişey yapar...daha ys ile ilgili kesin bi sonuca varılmadan
    artık bi haber gelsin çatladık burda yaa:icon_sorr

Zor Aga
    Zor Aga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

durun bakalım yahu... heyecan yapmayın... Sevgili Feride Çetinin en doğrusunu yapacağından hiç kuşkum yok... YS bir yol kazası idi ama varlığı yetti diziyi sürüklemeye... halada bir ümit bekleniyor...

Hem Sevgili Feride Çetin nerede biz orada... :img-yes:

Selin_Y
    Selin_Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Zor Aga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    durun bakalım yahu... heyecan yapmayın... Sevgili Feride Çetinin en doğrusunu yapacağından hiç kuşkum yok... YS bir yol kazası idi ama varlığı yetti diziyi sürüklemeye... halada bir ümit bekleniyor...

Hem Sevgili Feride Çetin nerede biz orada... :img-yes:
    Tabii ki Feride nerede biz orada...sonuçta YS'i bile ben sirinemiz için izlemeye basladim

Ama umarim ki haber dogru degildir cünkü YS için hiç bir sey kesin degilken 1 ay içinde yeni projeyle anlasmasi bana tuhaf geliyor.

Hem daha sali günü Istanbul'da kaza geçirdi,Van'a nasil yetissin?Üstelik Van'daki cekimler bitmis..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri