Sayfa 2/14 İlkİlk 12345612 ... SonSon
67 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Yalaza - Bölüm Yorumları

Durum:
    DowneyJr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Konular
    31
    Verdiği Beğeni
    85

Aldığı Beğeni: 533

Bahsedilme
    5 Mesaj

2.fragman çok iyiydi. Bayagi komik bi dizi olacak:img-hyste
    Baba candır dan sonra sıcak komik bi dizi istiyorduk sonunda bulduk sanırım :865323

Durum:
    hardi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Editör
    Yer
    Çanakkale
    Konular
    122
    Verdiği Beğeni
    43

Aldığı Beğeni: 415

Bahsedilme
    6 Mesaj

Eklenti 54280
    TRT 1’den yeni sezonda yeni dizi: Yalaza
    Ranini tv

Birbirinden farklı ve ses getirecek yapımlarla yeni sezona giriş yapmaya hazırlanan TRT1, yeni yayın dönemine ‘Yalaza’ dizisiyle merhaba demeye hazırlanıyor. ‘Yalaza’ dizisinin konsepti Osman Sınav ve Hasan Kaçan tarafından hazırlandı, deneyimli ve güçlü oyuncu kadrosunun yer aldığı dizi Sakarya’nın Taraklı ilçesindeki tarihi mekanlarda çekiliyor.
    Eklenti 54281

Konsepti Osman Sınav ve Hasan Kaçan Tarafından Hazırlandı:
    Eylül 2017’de TRT 1 ekranlarında yayınlanması planlanan ‘Yalaza’ dizisinin senaristliğini Hasan Kaçan, yönetmenliğini ise Osman Sınav üstleniyor. Bu iki değerli isim aynı zamanda dizinin konseptini de hazırlamış bulunuyor.
    Eklenti 54282

Deneyimli ve Güçlü Oyuncu Kadrosu:
    Yalaza kültürünün kendine has esprili anlatım tarzına yer veren ve sıra dışı eğlenceli bir hikaye olan dizi, deneyimli ve güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor.

Sinan Albayrak, Didem Balçın, İpek Tuzcuoğlu, Kadir Çöpdemir, Hasan Kaçan ve pek çok başarılı oyuncu dizide rol alıyor.

KÜNYE

Yapım: Osman Sınav
    Senaryo: Hasan Kaçan - Uğur Kaçan - Sadettin Tolan - Eda Tezcan - Makbule Kosif
    Yönetmen: Osman Sınav, Mehmet Bahadır Er, Yücel Hüdaverdi

Oyuncu Kadrosu: Sinan Albayrak, Didem Balçın, İpek Tuzcuoğlu, Kadir Çöpdemir, Hasan Kaçan, Erol Aksoy, Gamze Karaduman, Merve Erdoğan, Lalizer Kemaloğlu, Ergül Miray Şahin, Mert Carim, Tibet Tursun, Kerem Muslugil, Ercü Turan, Zeynep Gülmez, Gizem Koçer, Erdal Cindoruk, Elif İnici, Batuhan Aydar, Özkan Ayalp, Ömer Gecü, Eray Ayaz, Eylül Naz Özgen

Eklenti 54283Eklenti 54285
    Eklenti 54284Eklenti 54286
    Eklenti 54287

Durum:
    hardi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Editör
    Yer
    Çanakkale
    Konular
    122
    Verdiği Beğeni
    43

Aldığı Beğeni: 415

Bahsedilme
    6 Mesaj

İpek Tuzcuoğlu 'Yalaza' ile dönüyor

Ünlü oyuncu, Osman Sınav projesi olan Yalaza ile ekranlara dönmeye hazırlanıyor.

Osman Sınav projesi olan Yalaza ile ekranlara dönmeye hazırlanan İpek Tuzcuoğlu artık Sakarya Taraklılı oldu.
    Eklenti 54352
    Yaklaşık bir aydır bölgede çekimleri süren yeni dizi Eylül ayında TRT1 ekranında yayınlanacak. Hasan Kaçan'ın kaleminden çıkan dizi, Yalaza kültürünün kendine has esprili anlatım tarzıyla sıra dışı, eğlenceli bir hikayeyi anlatacak.
    Eklenti 54353
    Yalaza'nın oyuncu kadrosunda, İpek Tuzcuoğlu'nun yanı sıra Hasan Kaçan, Kadir Çöpdemir, Sinan Albayrak, Didem Baçın, Erdal Cindoruk, ve Zeynep Gülmez gibi sevilen oyuncular da yer alıyor.

MEDYATAVA

Durum:
    DowneyJr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Konular
    31
    Verdiği Beğeni
    85

Aldığı Beğeni: 533

Bahsedilme
    5 Mesaj

3. fragmanı da beğendim..
    Kışın o soğuk akşamlarında iyi gelecek bu dizi.. Tabi yayınlanacak gün de önemli.. Umarım sevdiğim dizilerin olduğu gün yayınlanmaz :865323

Durum:
    hekim61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 4

Bahsedilme
    0 Mesaj

Ekmek teknesi tadında olur mu bilmem ama güzel bir dizi geliyor gibi hissediyorum.

Didem hanım dirilişten sonra beğendiğim bir oyuncu oldu. Başrol erkek oyuncu( adını şuan hatırlayamadım) da çok iyi bir oyuncu bence. Bir doktor dizisinde izlemiştim kendisini beğenerek.

Miray hanımı sevda kuşun kanadında beğenerek izlemiştim, burdaki karakterini merakla bekliyorum umarım misyonsuz olmaz. Batuğan beyin oynayacağı karakter ile gönül bağının olacağını düşünüyorum:good:

Sayfa 2/14 İlkİlk 12345612 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri