Sayfa 177/177 İlkİlk ... 77127167173174175176177
885 sonuçtan 881 ile 885 arası

Konu: Yaprak Dökümü - Bölüm Yorumları

Durum:
    acardli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Zarifoğlu dizeleri - Loki
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Burhan Altitop Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tahsinin kizi evet ozamanlar ufakti simdi bir dizide basrolde sinema filmleri falanda var ama ne yalan söyliyim bence iyi bir oyuncu degil ödülüde var ama bu kadar kolay degil iyi bir oyuncu olmak

caner kurtaranin diziden ayrilmasida kötü olmustu sevket rolüne hasan kücükcetin pek olmamisti iyi bir oyuncu olsada
    Caner Kurtaran in ayrilmasi beni de baya üzmüstü zaten Sevket deyisincede ben pek izlemedim hatta Sedefin öbür adamla evlenmesine çok sevinmistim çünkü Hasan Küçükçetin benim için hiç bir zaman Sevket olamadi benim gözümde

Neslihan atagül için evet katiliyorum size ahim sahim bir seyi yok sirf fizigi güzelligi o kadar ... Bennu Yildirmlar usta oyuncu diyebiliriz ... Fikretin akibeti ilgimi çekiyordu en çok onu bile aldatilan kadin yaptilar ya iste :img-beee:

Mesela Deniz çakiri çok sevdiler ... karakterin gram güzelligi yok Karakter diyorum oyuncudan söz etmiyorum ... Karakter ama o laf sokmalari tavirli vs vs hepsini sevcek tutacak insalar var(di) aaaah ama ben onu çok seviyorum Ferhundede sevilecek ne var Allah askina? :icon_sorr neyse sonra Tahsinin Kayinvadesi ... Kadini o kadar kötü yaptilar ki tamam sonda iyidi dedikleri gibi su akar devran döner ama ... bazi takim genç kizlarda su imaj geri çikiyor gün yüzüne "Aman evlilik neyime? Düsünsene bir de yaprak dökümndeki gibi bir kaynamam olur istemem ben evlilik mevlilik!" bunu bizzat bir arkadasim söyledi kulaklarimla duydum demek ki o denli etkilemis varin siz düsünün :img-beee:

Durum:
    Fotografci13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    yurt disi
    Konular
    23
    Verdiği Beğeni
    16

Aldığı Beğeni: 27

Bahsedilme
    11 Mesaj

Alıntı acardli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Caner Kurtaran in ayrilmasi beni de baya üzmüstü zaten Sevket deyisincede ben pek izlemedim hatta Sedefin öbür adamla evlenmesine çok sevinmistim çünkü Hasan Küçükçetin benim için hiç bir zaman Sevket olamadi benim gözümde

Neslihan atagül için evet katiliyorum size ahim sahim bir seyi yok sirf fizigi güzelligi o kadar ... Bennu Yildirmlar usta oyuncu diyebiliriz ... Fikretin akibeti ilgimi çekiyordu en çok onu bile aldatilan kadin yaptilar ya iste :img-beee:

Mesela Deniz çakiri çok sevdiler ... karakterin gram güzelligi yok Karakter diyorum oyuncudan söz etmiyorum ... Karakter ama o laf sokmalari tavirli vs vs hepsini sevcek tutacak insalar var(di) aaaah ama ben onu çok seviyorum Ferhundede sevilecek ne var Allah askina? :icon_sorr neyse sonra Tahsinin Kayinvadesi ... Kadini o kadar kötü yaptilar ki tamam sonda iyidi dedikleri gibi su akar devran döner ama ... bazi takim genç kizlarda su imaj geri çikiyor gün yüzüne "Aman evlilik neyime? Düsünsene bir de yaprak dökümndeki gibi bir kaynamam olur istemem ben evlilik mevlilik!" bunu bizzat bir arkadasim söyledi kulaklarimla duydum demek ki o denli etkilemis varin siz düsünün :img-beee:
    tabi caner kurtaranin ayrilmasi iyi olmadi

neslihan atagül bence ne iyi oyuncu nede güzel bir kiz
    basrolde oynuyacak biri degil

fikretin tarafi iyi degildi bence bence kötü bi kocaya düsmeliydi yanilmiyorsam romanda öyleydi o yüzden o taraf hic ilgimi cekmiyordu
    tahsin aldatmis oldu falan onun tarafinida öyle yapip biraz uzattilar
    fikretin rolü bitmesin diye biraz sacmaladilar

deniz cakiri rolünü güzel yapiyor diye sevenleri olmus olabilir bunda bence birsey yok yani o yüzdende ferhunde sevilmis olabilir
    bende oguzun oynadigi yani tolga karelin oyunculugunu severim
    cokta dikkatimi cekmisti oguz rolünde oynayan tolga karel icin izlemistim
    adam kötü roldeydi karekteri kötüydü ama ben oyunculugunu begeniyordum iyi rol yapiyordu ve bende oguzcuydum yani o dönemler
    o yüzden deniz cakiri sevenerde böyle düsünmüs olabilir karekteri kötüydü ama oyunculugu güzeldi onunda

dedigim gibi herkesin bakis acisi o kiz öyle demis olabilir demekki o baska sekil bakmis olaya ama bence sacmalamis

biz izleyiciler birsey izlerken sadece izliyoruz ve bazen bos izliyoruz
    herkes icin gecerli degil bu tabi
    yaprak dökümü cok sey anlatiyor ama izleyicinin ne anladigina bagli izleyen gencler bence bu ailenin basindan gelenlerini düsünsünler onlarda özel hayatlarinda yapmasinlar dikkat etsinler
    mesela bacisinin kocasini elinden alan biri gibi olmasinlar veya ailenin basindan gecen diger seyleri oturup düsünsünler ve gencler böyle hata yapmasinlar bu dersler cikartilmali asil

dizinin ilk bölümünde ali riza bey ve oguzun bi konusmasi var
    cok dikkatimi cekti o konusmada sanki oguz ali riza beyin gelecegini görür gibi konusmus ali riza beyle
    zaten ali riza bey ve ailesini mahf eden iki insandan biri oguz digeri ferhunde ,benim tuhafima giden önce oguz ali riza beyin gelecegini görür gibi konusmasi daha sonrada ferhunde bi baska bölümde ferhundede sizinde kizlariniz var ali riza bey onlarida görürüz demesi
    sonrada bu iki insanin dedikleri tek tek cikiyor tabi oguz ve ferhundeninde katkisi büyük olayda bunlar araya girmese aileye pek birsey olmazdi diyecem ama bence yine olurdu cünkü leyla ve necla karekterlerinin gözü yükseklerdeydi hep yine birsey yaparlardi onlar
    sadece sevkete birsey olmazdi ve fikrete birsey olmazdi

son olarak diziye simdi basrollerde oynayan ozamanlarda ara bölümlerde gözüken cok oyuncu dikkatimi cekti

Durum:
    pusat_yusuf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    48

Aldığı Beğeni: 39

Bahsedilme
    0 Mesaj

YAPRAK DÖKÜMÜNÜ bir köprüye benzetiyorum...
    Bu köprünün iki önemli ayağından biri HALİL ERGÜN diğeri GÜVEN HOKNA'ydı..

Onların yaptığı oyunculuk ders olarak anlatılmalıydı..Ben hala izliyorum ve doyamıyorum onlara..Çok büyük isimler çok..!!!

Durum:
    DogukaaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    neverland
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Ferhunde için hazırladığım hayran videosu:

"Kötü gelin" olarak bilinen Ferhunde'yi daha gerçekçi bi şekilde tanıtmak amacıyla, uzun uğraşlar sonunda ortaya çıktı bu video. Umarım beğenirsiniz:-)
    http://c1203.hizliresim.com/v/s/3su3v.jpg

Durum:
    hardi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    Çanakkale
    Konular
    128
    Verdiği Beğeni
    43

Aldığı Beğeni: 437

Bahsedilme
    6 Mesaj

Yaprak Dökümü hangi ülkede yayınlanacak?

Bir döneme damga vuran Yaprak Dökümü'nden büyük sürpriz...

Milliyet yazarı Sina Koloğlu, yayınladığı dönem reyting rekorları kıran efsane dizi Yaprak Dökümü'nün Şili Mega TV'de yeniden yayınlanacağını köşesinde duyurdu.

Sina KOLOĞLU / MİLLİYET

HÂLÂ ALİ RIZA BEY

‘Yaprak Dökümü’, Şili Mega TV’de başlıyor. 2005 yılının dizisi. İlk keşfedilen Türk dizileri revaçta bence. Onun göstergesi ‘Yaprak Dökümü’ oldu.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri