Sayfa 3/107 İlkİlk 12345671353103 ... SonSon
531 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Yaralı Yürek - Bölüm Yorumları

Freddie
    Freddie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yanıkkozanın akını oynuyomuş Büyük bi yanık kozayı izleyicisiyim Akını da çok severim ama şimdi inanılmaz gıcık kaptım Akın daha bu hafta öldü dizide Bu dizinin çekimlerine ne zaman başlamış Çok sinir bozucu Ben bu kadar aceleye karşıyım Halit ergenç de aliye bitti ertesi hafta binbirgeceye başladı !!!

Ama dizi tutarsa akın (ismini bilmiyorum:)) için gerçekten büyük bir başarı olur Çünü başrolde oynuyor

Durum:
    cyprus_hsn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Kıbrıs - Girne
    Konular
    26
    Verdiği Beğeni
    53

Aldığı Beğeni: 66

Bahsedilme
    0 Mesaj

bugün show da fragmanı izledim. tam tahmin ettiğim gibi çok klişe bir konusu var. sıla & ezo gelin dizilerinden izler gördüm fragmanda. töre, aşk, cinayet vs vs son zamanlarda yayınlanan dizilerin hepsinde var.. bu arada Gülpare dizisinde oyunculuğuyla deyim yerindeyse döktüren Tamer Levent var. ama diziyi izlemeyi düşünmüyorum

bu arada Freddie, Akın'ın ismi Serdar Özer :)

Durum:
    burcu_yağmur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İstanbul
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

bencede tanıtımı çok güzel olmuş bende izlemeyi düşünüyorum bakaılm nasıl nir dizi olucak bence tutulur böyle aşiretli olan doğuda çekilen diziler gnelde tutuluyor

Durum:
    Aliipin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı ayshe_yeshil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dizinin kadrosu, yapımcıları, yönetmeni, konusu vs... tümü çok güzel olabilir
    ama bence başka bir diziye rakip olmak adına
    başka bir yapımın başarısını kıskanarak aynı konuda bir yapıma girişmek bilmiyorum ama taklit ve özentiliği getiriyor akıllara
    yinede başarlı olması dileğiyle...
    Sana katılıyorum ayshe_yeshil bir tekrar söz konusu. Ama sevgili Özer bana göre çok geniş bir vizyon a sahip bir yönetmen olduğu için, sanırım bu işi çok iyi kotaracak. Yolları açık olsun.Ama gene de son söz seyircinin..
    Aliipin

Durum:
    adanali esmer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    VAHIDE GÖRDÜM-TALAT BULUT
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

merhaba kübracim ,

sen demissin ki silayi alinti yapiyorlar ya ben reklamini gördümde cok begendim gercekten yanik kozada oynuyan akin var sonra kizi da bir yerden cikartacaktim ama aklima gelmedi daha yani kisaca sunu söylemek istiyorum ben reklami gördügümde söyle bir seydüsünüyorum : iki asik cocukluklarindan belli birbirlerini seviyorlar ve sonra sanirim oglan kizi kacirmak istiyor gibi bir sey ve kesin fillmin son bölümünde ikisi ölyordur töre yüzünden silaya gelince silada doguran mi büyüten mi anne ? diye bir slogani vardi ve orda zengin kiz köye gercek ailesine gidiyor büyüten anne-baba ölüyor töre sayesinde evleniyorlar birbirlerinden nefret edip sonra asik oluyorlar ve kiz kaciyor hamile oldugu halde kocasini sevdigi halde

yani kisaca ben bu dizide böyle bir sey göremedim reklama bakinca slogani nedir aceba? bu diziyleilgielenecegim cok harika bir dizi ama halen yakinda diyor , özellikle müzigini begendim ve hikayesi de cok hos ... belki begenirsem senayo bile yaza bilirim yani....
    Konu ipekaziz tarafından (16-03-08 Saat 22:11 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri