Sayfa 1/200 123451151101 ... SonSon
1000 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Yasak Elma - Bölüm Yorumları (3)

Durum:
    funda2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    Heryerde...
    Konular
    41
    Verdiği Beğeni
    522

Aldığı Beğeni: 3,060

Bahsedilme
    14 Mesaj

Standart Yasak Elma - Bölüm Yorumları (3)

Konu 1000 mesaj sayısına ulaştığı için arşivlenmek üzere kapatılmıştır.
    Yorumlarınıza buradan devam edebilirsiniz.

2. Beğenenler;
    amanayol (18-10-18), casperbig (17-10-18), pense (17-10-18), suzi67 (17-10-18)

Durum:
    casperbig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    315

Aldığı Beğeni: 529

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Yasak Elma Bölüm Yorumlari

Sayfa kapandığı için ekleyemedim ama bunuda belirtmek isterim.

Burada her ne kadar ben çok sinir olsamda insanlar Alihanı tanımlarken kazulet deve gibi ifadeler kullanıyorlar Alihana olan öfkelerini vurgulamak için. Zeynebin yaptığı hatalarda kimse çıkıpda böyle bir vurgu ile hitap etmiyor. Her zaman her koşulda ilk ayrılık olayından dolayı Alihan suçlu Zeynep madur olarak akıllara kazındı. Sonrasında karakterlerin yapacakları hatalar sonucunda bu vurgular hep Alihana yapılmaya devam edilirken Zeynep için kimse böyle bir vurgu yapmayacak. Demek istediğim insanların akıllarında kim nasıl yer ettiyse öyle devam ediyor algıları değiştirmek çok zor. (Alihan suçsuzdu demek istemiyorum bunun üstüne kimse lütfen bu şekilde savunmaya geçmesin sadece bir yargıyı belirtmek istedim.)

Edit: Teşekkürler yeni başlık için :)
    Konu casperbig tarafından (17-10-18 Saat 16:45 ) değiştirilmiştir.

4. Beğenenler;
    amanayol (18-10-18), funda2 (17-10-18), suzi67 (17-10-18)

Durum:
    suzi67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    aachen
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    588

Aldığı Beğeni: 221

Bahsedilme
    0 Mesaj

yeni basligimiz acilmis hayirli ugurlu olsun Zeynep ve Alihan icin daha güzel sahnelerin yorumlariz insallah

6. Beğenenler;
    amanayol (18-10-18), casperbig (17-10-18)

Durum:
    funda2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    Heryerde...
    Konular
    41
    Verdiği Beğeni
    522

Aldığı Beğeni: 3,060

Bahsedilme
    14 Mesaj

Alıntı casperbig Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sayfa kapandığı için ekleyemedim ama bunuda belirtmek isterim.

Burada her ne kadar ben çok sinir olsamda insanlar Alihanı tanımlarken kazulet deve gibi ifadeler kullanıyorlar Alihana olan öfkelerini vurgulamak için. Zeynebin yaptığı hatalarda kimse çıkıpda böyle bir vurgu ile hitap etmiyor. Her zaman her koşulda ilk ayrılık olayından dolayı Alihan suçlu Zeynep madur olarak akıllara kazındı. Sonrasında karakterlerin yapacakları hatalar sonucunda bu vurgular hep Alihana yapılmaya devam edilirken Zeynep için kimse böyle bir vurgu yapmayacak. Demek istediğim insanların akıllarında kim nasıl yer ettiyse öyle devam ediyor algıları değiştirmek çok zor. (Alihan suçsuzdu demek istemiyorum bunun üstüne kimse lütfen bu şekilde savunmaya geçmesin sadece bir yargıyı belirtmek istedim.)
    Haklisin Casperbig..Bende belki sinirlenip arada o ifadelerden kulanmisimdir, tam hatirlamiyorum ama genelde ismi ile hitap etmeyi tercih ediyorum, seviyorum. Daha önce baska dizilerde yasamistik böyle durumlari.

8. Beğenenler;
    casperbig (17-10-18)

Durum:
    deren1970 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    3,132

Aldığı Beğeni: 1,623

Bahsedilme
    2 Mesaj

Ben Geldimmm

Sevgili casperbig son yorumunu üzüntü ile okudum. Şöyle ki ben lakap takmayı seven biriyimdir ki beni tanıyan arkadaşlarım bunu çok iyi bilirler. Şu sayfa da Alihan-Zeynep severler olarak toplanıp, naçizane bölüm yorumları yaparken lakap takıp yorumlaşıyorduk ve bendeniz SIRIK, TAŞ KAFA bile dedim Alihan'a. Alihan ve Zeynep'e aynı pencereden bakmasak da son derece saygı içinde yorumlaşmaya, takılmaya devam ettik/ediyoruz. Zeynep'e lakap takıp yorum yaptığında kimse sana vayy nasıl böyle bir şey dersin demeyecektir. Çünkü bu sayfa birbirlerine son derece saygı gösteren, nazik olan insanların toplandığı bir sayfa. Son yorumunu okurken bu düşüncene üzüldüm.

Diyeceğim o ki MİNNAK, SERÇE denilen Zeynep'e bu lakapları yakıştırmadıysan,yakıştırmıyorsan senin taktığın lakabı da okuruz biz arkadaşım. Sayfada ki güzel diyalogların devamı dileğiyle

10. Beğenenler;
    amanayol (18-10-18), mazze (17-10-18), Narin (17-10-18), pense (17-10-18), sebebin (17-10-18)

Sayfa 1/200 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri