Sayfa 106/189 İlkİlk ... 65696102103104105106107108109110116156 ... SonSon
942 sonuçtan 526 ile 530 arası

Konu: Yasak Elma - Bölüm Yorumları

Durum:
    funda2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    Heryerde...
    Konular
    24
    Verdiği Beğeni
    522

Aldığı Beğeni: 2,739

Bahsedilme
    14 Mesaj

Standart Cevap: Yasak Elma- Bölüm Yorumları

Alıntı araszeynepp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dün Dündar ve karakteri hakkında olacakları yazarken...bu şimdi kesin "bayan" da der diyecek diye aklıma da gelmişti.......

bayıldım......

Çengelköy'ün çok meşhur sebzesinden sonra bir isotumuz eksikti......o da oldu...
    Sevgili Araszeynep, Cengelköy´ün meshur sebzesi tanimlamasi cuk oturdu. Bayildim bayildim. Bizim burada o sebze en az 50 cm, Türkiye´deki gibi kücük degil. Alihan bizim buradaki Cengelköy sebzesine benziyor yani.

Bu Dündar isotu galericiymis. E kizimiz es baskan olduguna göre makam araci alacak herhalde Halit. Zeynep Dündar ile bu vesile ile tanisacak herhalde. Ama simdi Alihan nereeee, Dündar nereeee yani. Yoksa Ender´in kendine göre birini bul
    dedigi icin mi Dündar girdi devreye. Sanki kendisi agzinda gümüs kasikla dogmus. Ender varosun dibi ayol. Ama korkarim simdi kendine pay cikaracak. Söylemistim ben kendine göre birini bul diye, bak buldu diyecek seytan.

2. Beğenenler;
    amanayol (11-12-18), araszeynepp (11-12-18), deren1970 (11-12-18), suzi67 (11-12-18)

Durum:
    GULBEYAZ76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Sedef Avcı
    Konular
    11
    Verdiği Beğeni
    12

Aldığı Beğeni: 284

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı funda2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alihan hasbel kader isadami olmus iste Gülbeyaz´cigim. Evlilik sözlesmesi nikahtan önce yapilir diye birsey söylememis herhalde avukati. Ender imzalamasaydi görürdü gününü.
    Kim ne zaman salak ne zaman akıllı belli değil. Ender güya dünyayı parmağında oynatıyor ama Halit'den ayrıldı dımdızlak sokakta pardon gecekondu da kaldı. Geçen bölümde saftirik Yıldız koskoca(!) işadamı Halit'i eksperler konusunda yönetti. Ben en çok kendime kızıyorum hala bu diziyi neden izlemeye devam ediyorum diye. Zeynebede gele gele bu adam mı gelmiş. Püffff

4. Beğenenler;
    amanayol (11-12-18), funda2 (11-12-18)

Durum:
    deren1970 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    2,214

Aldığı Beğeni: 1,292

Bahsedilme
    2 Mesaj

Ben Geldimmm

Bu arada kendisini pek tanımıyorum ama gel şöyle yamacıma İrem'ciğim öpücem seni gel Vallahi içimin yağları eridi Hakan'a ba bay demesine Pek alışık değiliz ya da şöyle diyeyim böyle kapı gösteren hatuna bünye alışık olmayınca, ay cidden çok sevdim kız İrem seni, helal olsun

Bu arada doğru tahmin, Zeynep'e makam arabası alınması sırasında bu galerici ile tanışacak demek Zeynep de sonra ne olacak da onunla görüşmeye, çıkmaya başlayacak bizim kız bunu merak ettim

Ender yılanından özellikle çalışan Nezaket hanıma karşı tavrından nefret ettiysem Yıldız da yani JR Ender'den de nefret ettim. Aysel'le konuşmasını görünce. Ama gıcık olsam da Yıldız'a o Zeynep'le kardeşliği yok mu kardeşliği Ender'de ise ne kardeş, ne evlat SEVGİ adı altında hiç bir şey yok. O yüzden kendi bataklığında çürüyüp gider inşallah, tabi yanında Halit de olsun

6. Beğenenler;
    amanayol (11-12-18), araszeynepp (11-12-18)

Durum:
    Alexia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Yönetici
    Yer
    Somewhere
    Konular
    1102
    Verdiği Beğeni
    746

Aldığı Beğeni: 5,174

Bahsedilme
    66 Mesaj

Dündar kaba saba biriyse gelmesinin tek bir anlamı olabilir, bize “ölümü yani Dündar’ı gösterip, sıtmaya yani Alihan’a razı etmek”. Yani Dündar o kadar itici, kaba saba, mafyatik bir tip olacak ki, Ah Alihan nerdesin, dön gel kurtar Zeynep’i diyeceğiz. Yoksa esas kıza sevgilisinden ayrılınca böyle bir tip yazmanın ne mantığı var? Dündar normal bir insan olsaydı, biz zaten bayılırdık ona, ekstra hiçbir şey istemezdik.

8. Beğenenler;
    amanayol (11-12-18), araszeynepp (11-12-18), funda2 (11-12-18)

Durum:
    aylanil... - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    8

Aldığı Beğeni: 33

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı araszeynepp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ...

Kemal&Yıldız'sa konu...gerisi fiskos......

kaç zamandır YılKem'ci bir arkadaşım gelse de iki laf etsek diye bekliyorum çünkü benim de diziyi izleme sebebim YılKem......

rahmetli Emir'ciğimin vakti zamanında önce rakibi...sonra da kardeşi çıkan Asu için kurduğu bir cümlesi vardı...tam da bizim Yıldız'ın ruh haline uygun......

"enterasan bir sevinme biçimi var kadının...sinirlendiğinde kahkahalar attığını düşünüyorum...devreleri ters bağlanmış…"......

Havva&Yusuf detayı da gözlerimden kaçmadı tabi......
    Evet, konu onlar olunca bana da her şey teferruat geliyor bu arada kara sevdada yorumlarını takip ediyordum, orada da benim sevdiğim çifti takip ediyordun. Yok arkadaş o Nihan Kemal aşkı bana geçmemişti. Ben Zeynep emir aşkı tarafında idim, çok pis harcadılar bence. iyileşebilirdi Emir ama maalesef, berbat bir son layık gördüler tüm çiftlere. 😊 Havva Yusuf çifti de deyince şu an aklıma geldi, ben arızalı kadın karakterleri ve onların aşkını seviyorum galiba. Havva da arıza idi, Zeynep de eee Yıldız da... arızalı ama iyi, Ender de arıza ama sevmiyorum, çok itici...

Yıldız da hem arıza hem salak arasında bir yerde o aşkı elinin tersi ile itmeye çalışıyor ya, ah bir de becerebilse... Kemal yanına doğru oturunca ne dibime oturuyorsun diyor. Kadın, adama karşı o kadar yoğun ki kendisine yakın olunca düşünme yetisini kaybediyor. Kemal de bunun çok iyi farkında. Belki de bu yüzden seviyordur bu kadar Yıldızı. Karşılığının, elektriğin, uyumun o da farkında. Ten tene değmeden bile birbirlerinden etkileniyorlar.

10. Beğenenler;
    araszeynepp (11-12-18)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri